18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Telewizja

pr...........lo • 2013-11-09, 10:20
Myślałby kto oglądając wiadomości, że przeciętnego człowieka najbardziej interesują prawa i wolności homosi, a wzrost cen żywności przyjmuje on z akceptacją jako nieuchronne prawo ekonomii.

Pater patriae

2013-11-09, 12:18
Kiedyś myślałem, że wystarczy żeby ludzie przestali oglądać TV, przez co prywatne telewizje zostałyby zmuszone do podniesienia jakości materiału, gdyż inaczej by zbankrutowały, jednak doszedłem do wniosku, że jest cała masa zjebów, którzy chcą oglądać o matce Madzi, czy jakichś trudnych sprawach, bo wtedy czują się lepsi i mądrzejsi, ch*j, że do końca miesiąca im nie starczy.
ch*jowy ten świat. :emo:

ElNino

2013-11-09, 13:41
A kto myślący ogląda wiadomości w TV?

casimus

2013-11-09, 13:42
@Pater patriae
A np. 12 edycji "Tańca z gwiazdami" nie mówi samo za siebie?

nygas232

2013-11-09, 13:42
Trafiłeś w sedno.

SamSobieBogiem

2013-11-09, 14:25
tv jest ucieczką, człowiek siada i zapomina o tym co mu dolega, jakie ma problemy... a potem odchodzi od tv i sie dziwi, że już są inne przepisy, że rzad tnie go na kase itp... a jak ma nie byc robiony w ch*ja skoro kiedy siedzi przed tv ma to w dupie, a potem budzi sie z marazmu po fakcie... na moment... bo przeciez w tv powiedza ze tak musi byc i ch*j

krzysztof3011

2013-11-09, 15:50
Na przyszłość proszę nazywać przedmioty po imieniu - pedał to pedał.

mo...........et

2013-11-09, 16:03
przerażające jaką sieczkę serwują nam w tv, ostatnio można dojść do wniosku że w Polsce żyją tylko naziole, geje i księża pedofile. Telewizja rozdmuch*je błahe problemy do rangi wydarzeń stulecia podczas gdy totalnie olewa sprawy ważne, wpływające bezpośrednio na nasze życie. Jakiś czas temu media żyły związkami partnerskimi, patrząc z perspektywy całego społeczeństwa, sprawa ta nie wpływała na życie ogółu ale poświęcano jej tak wiele uwagi jak gdyby od tego zależało bezpieczeństwo kraju. w międzyczasie rząd wprowadził chociażby niekorzystne dla pracownika zmiany w kodeksie pracy, nikt się nawet o tym w tv nie zająknął, co innego sprawa madzi z sosnowca, o tym warto napie**alać 24 na dobę przez kilka miesięcy. A ludzie siedzą przed tym pudłem i chłoną te jakże istotne wieści i, z wypiekami na twarzach, czekają na więcej.

te...........1s

2013-11-09, 16:47
Najbardziej mnie rozwalają te gówniane programy typu Ukryta Prawda, Trudne Sprawy, Czyja Wina itd... Pojawiło się toto 2-3 lata temu na Polsacie i TVN-ie i nie powiem, było parę odcinków z absurdalnym scenariuszem które ze względu na ten absurd mogły kogoś śmieszyć (np. motyw jak ojciec na wakacjach chodził po plaży z wykrywaczem metali żeby znaleźć jakieś drogie przedmioty zagubione przez bogatych turystów, no rozj***ł mnie cebulak XD)... Ale jak się obejrzało parę odcinków więcej to leżąc sobie po obiedzie naszła mnie taka myśl: no czy moje wymagania co do nadawanych programów naprawdę tak nisko upadły?... Gdzie tu kultura, jakikolwiek utrzymany poziom? I przestałem oglądać. Już reklamy są lepsze. Myślałem że moda na to gówno wśród innych ludzi niedługo się skończy ale... Nadal to gówno oglądają... I to w takiej ilości że w tym sezonie za podobne gówno wzięło się nawet TVP2 (Szkoła Życia). Porażka. Wychodzi na to że Polacy mają potrzeby kulturalne na poziomie ludzi poniżej 17 roku życia i to ludzie bez szans na dalszy rozwój intelektualny :/

Masterof

2013-11-09, 18:54
Smutne jest to ciągłe pie**olenie jak to tv robi wszystkim wodę z mózgu. Przecież na takie marnotrawstwo czasu mogą sobie pozwolić jedynie starsi ludzi na emeryturach, rentach etc., bezrobotni, czy tzw. kury domowe. Przeciętnie pracuje się 8h, dodatkowo musisz do roboty dojechać minimum 20-30 min w jedną stronę. Wypada coś zjeść, wysrać się, umyć, strzepać koniuszego, czy tam strzelić z palca. I 10h z dnia mija. Dodajmy czas na sen 8-10h i zostaje nam na pierdoły 2-4h. Zostaje jeszcze pranie, sprzątanie, gotowanie etc.
I tak u mnie w robocie każdy o wprowadzonych przepisach wie, o tym o ile najniższa krajowa ma być podniesiona też itd. Tylko prawdziwi idioci lub Ci na których to nie ma wpływu się tym nie interesują. I takie uogólnianie jest bezsensowne tak samo jak twierdzenie, że dzieciarnia tylko przy komputerach teraz siedzi i na dwór nie wychodzi. A wypisują to dwudziestoparolatkowie, którzy całe dnie sami tylko przed kompem siedzą.

Eyarimu

2013-11-09, 19:15
Pater patriae napisał/a:

Kiedyś myślałem, że wystarczy żeby ludzie przestali oglądać TV, przez co prywatne telewizje zostałyby zmuszone do podniesienia jakości materiału, gdyż inaczej by zbankrutowały, jednak doszedłem do wniosku, że jest cała masa zjebów, którzy chcą oglądać o matce Madzi, czy jakichś trudnych sprawach, bo wtedy czują się lepsi i mądrzejsi, ch*j, że do końca miesiąca im nie starczy.
ch*jowy ten świat. :emo:



Jest na to sposób. Niestety wdrożenie go byłoby bardzo czasochłonne i trudne, a chodzi o uświadamianie społeczeństwa. Najlepiej zacząć od siebie, swoich znajomych, potem sieć będzie się sama powiększać aż obejmie cały naród. Innej drogi nie ma :/

ndksjfdsui

2013-11-09, 20:04
Ja od dawna nie mam telewizora, po kiego mi to ogłupiające pudełko?

KMD

2013-11-09, 20:36
Dajcie władzę wojskową Panu Korwinowi. Wolę jego władzę absolutną, niż tę j***ną demokrację.

pr...........lo

2013-11-09, 21:24
Korwin jest ratunkiem dla Polski, jeśli się nie zgadzacie to jesteście debilami.

Pogos

2013-11-10, 01:55
Pater patriae napisał/a:


ch*jowy ten świat.


swiat jest piekny
tylko ludzie k***y