18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Teleturniej z trójką dzieci

~Velture • 2019-10-15, 22:32
Rasistowska telewizja pokazuje małą aryjską rasistkę r*chającą na wizji młodego Afroamerykanina.

( swoją droga kiedy on miał problem z ułożeniem pytania to ona wiedziała nawet jakiego czasu użyć ;) )


Miles87

2019-10-16, 00:17
U mnie w szkole byli ludzie, którzy na geografii twierdzili, że Madagaskar to wyspa na Bałtyku albo stany zjednoczone pokazywali w europie. Z matematyki liczenie do 10 to był max co opanowali a reszta przedmiotów to Sci-Fi. Teraz większość z nich walczy o wolną Polskę ze znaczkiem ONR-u w okolicach p*zdy (tak tam ludzie nie mają jaj) i boją się wyimaginowanych problemów globalizacji, których nie rozumieją i powtarzają co usłyszeli.

MartweMurzyńskiePłody

2019-10-16, 00:36
Miles87 napisał/a:

U mnie w szkole byli ludzie, którzy na geografii twierdzili, że Madagaskar to wyspa na Bałtyku albo stany zjednoczone pokazywali w europie. Z matematyki liczenie do 10 to był max co opanowali a reszta przedmiotów to Sci-Fi. Teraz większość z nich walczy o wolną Polskę ze znaczkiem ONR-u w okolicach p*zdy (tak tam ludzie nie mają jaj) i boją się wyimaginowanych problemów globalizacji, których nie rozumieją i powtarzają co usłyszeli.



co to była za szkoła? :D

LuzaQ

2019-10-16, 00:59
a co jesli sadistic jest tak samo ustawiony jak telewizja ?
drugie pytanie co jesli reptilianie nie istnieją ?
trzecie pytanie co jesli nie ma po co pytac co

edmund

2019-10-16, 06:32
[quote="Miles87"],, boją się wyimaginowanych problemów globalizacji,,

ja też uważam że, globalizacja ogólnie mówiąc jest problemem,
trzeba być ślepym albo nieogarniętym by nie widzieć zagrożeń z nią związanych

jbone

2019-10-16, 08:22
LuzaQ napisał/a:

a co jesli sadistic jest tak samo ustawiony jak telewizja ?
drugie pytanie co jesli reptilianie nie istnieją ?
trzecie pytanie co jesli nie ma po co pytac co



ale masz k***a problemy.jak dziecko.



prawdziwe pytanie to:co jeśli matrix istnieje?

hfbnmiuytp

2019-10-16, 08:22
Miles87 napisał/a:

U mnie w szkole byli ludzie, którzy na geografii twierdzili, że Madagaskar to wyspa na Bałtyku albo stany zjednoczone pokazywali w europie. Z matematyki liczenie do 10 to był max co opanowali a reszta przedmiotów to Sci-Fi. Teraz większość z nich walczy o wolną Polskę ze znaczkiem ONR-u w okolicach p*zdy (tak tam ludzie nie mają jaj) i boją się wyimaginowanych problemów globalizacji, których nie rozumieją i powtarzają co usłyszeli.



Od kiedy do ONR-u przyjmują czarnych?

pawcio9014

2019-10-16, 08:24
[quote="edmund"]
Miles87 napisał/a:

,, boją się wyimaginowanych problemów globalizacji,,
ja też uważam że, globalizacja ogólnie mówiąc jest problemem,
trzeba być ślepym albo nieogarniętym by nie widzieć zagrożeń z nią związanych




- Jakich zagrożeń?
- Nooo... różnych.


Tak mniej więcej wygląda rozmowa z tymi "patriotami"

Smokw

2019-10-16, 13:03
Część wyborców jednej stawiała krzyżyk w logu jednej z partii ;)

skandal

2019-10-16, 14:18
Up

Na szczęście dużo takich ludzi nie było, bo mniej niż 10.
Chociaż z drugiej strony o te kilka za dużo.

W demokracji najgorsze jest że głosują ludzie którzy nie tylko nie interesują się polityką ale zazwyczaj nie mają najmniejszego pojęcia jakie znaczenie może mieć ich decyzja co do wyboru posła.

Z największym wstrętem muszę przyznać rację Korwin-Mikke , zezwolenie na głosowanie ludziom nie wiedzącym nic na temat polityków i polityki jest prawdziwą tragedią, patrz brexit.

Tylko że cały problem polega na tym iż nie mam lepszego systemu polityczno-socjalnego który mógłbym zastąpić demokrację.

Macias17

2019-10-16, 16:28
Miles87 napisał/a:

U mnie w szkole byli ludzie, którzy na geografii twierdzili, że Madagaskar to wyspa na Bałtyku albo stany zjednoczone pokazywali w europie. Z matematyki liczenie do 10 to był max co opanowali a reszta przedmiotów to Sci-Fi. Teraz większość z nich walczy o wolną Polskę ze znaczkiem ONR-u w okolicach p*zdy (tak tam ludzie nie mają jaj) i boją się wyimaginowanych problemów globalizacji, których nie rozumieją i powtarzają co usłyszeli.



Coś tak czułem że chodziłeś do szkoły dla specjalnie uzdolnionych, ale nie martw się jesteśmy z tobą :ok:

TimeBandit

2019-10-19, 02:12
Miles87 napisał/a:

U mnie w szkole byli ludzie, którzy na geografii twierdzili, że Madagaskar to wyspa na Bałtyku albo stany zjednoczone pokazywali w europie. Z matematyki liczenie do 10 to był max co opanowali a reszta przedmiotów to Sci-Fi. Teraz większość z nich walczy o wolną Polskę ze znaczkiem ONR-u w okolicach p*zdy (tak tam ludzie nie mają jaj) i boją się wyimaginowanych problemów globalizacji, których nie rozumieją i powtarzają co usłyszeli.



Rocznik 87. Drugi rocznik pokolenia gimbazy. Nie ma się co dziwić.