18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Telefon wyłączył jej myślenie

Flodzia • 2021-11-17, 15:19
Ciekawe czym taka zajęta była 8-)


[ Komentarz dodany przez: Sunday: 2021-11-22, 01:14 ]

RayRobinson

2021-11-17, 22:11
Haha dwa takie same przypadki jeden pod drugim i nie wiadpmo czy pinkmana lepszy czy flodzi ale za oba piwko leci.

Cloverface

2021-11-17, 23:10
Tyle lat schody, a ludzie dalej nie ogarniaja

atomboy

2021-11-18, 02:12
kilka tygodni temu wysyłałem paczkomata, podeszła naj***na księżniczka i coś tam pluła się. Roj***ła telefon i wyj***ła dupsko na kostkę, oczywiście miniówa bo jaka inna spódnica w październiku. To , że lało i pizgało złem nie istotne stalowa p*zda.
I leży j***na z rozj***nym telefonem. Zebrałem to gówno (telefon) do jej torebki i kontakt... brak kontaktu. EJ k***A i pac na brodę. Ale sze o co chody, co ty kurfa robisz lamusie. Mówie DO DOMU! i tak kilka razy. Zapakowałem jej śmierdzące d00psko i jadę do celu co wybełkotała. No i ch*j.. próbuję ją wystawić a ta mi się zamyka. Ciuciubabka z 5 minute, ludzie z pobliskiego domu w oknach XD bo k***a się darła na cały Volume.

Dobra chrzanić, dzwonie na pały jak wytrzeźwiała w sekundę, jak sie zebrała jak wyszła i pali szluga... btw kupiłem jej je bo zaczęła płakać k***a frajer pompka.

Nie wiem czemu taki offtop ale leżała jak ta laska ze schodów to mi się skojarzyło. Rada na przyszłość, zostaw księżniczkę na j***nej kostce nie bądź miły. Szkoda paliwa a drogie w ch*j.

Nikt_nie

2021-11-18, 09:12
soull napisał/a:

Jeszcze sobie selfika trzasnęła



Takie tam z urazem mózgu :*

Sigonek

2021-11-18, 13:37
Nikt_nie napisał/a:

Takie tam z urazem mózgu :*



urazem czego ??

kutfa

2021-11-18, 22:05
Mózgu wyciągnięte ręce uszkodzony rdzeń