18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Telefon

Papiej • 2016-02-18, 19:50
No jak za darmo

teken

2016-02-18, 20:02
jak małpa do banana

ke...........00

2016-02-18, 20:17
W Radomiu powinni to zrobic!

Eth

2016-02-18, 20:19
Ale tepy pysk!

mygyry

2016-02-18, 20:54
Też bym podniósł, tak samo jak telefon czy same dokumenty, można to zrobić również z zamiarem oddania właścicielowi, bo i tak się na takiej pie**ole nie wzbogacę a może i mi ktoś kiedyś odda

kampton

2016-02-18, 21:12
UP oni mi nie wyglądali na takich co chcą oddać zgubę ;) .

donkapusta

2016-02-18, 21:15
Mnie oddano zgubiony telefon dwa albo i trzy razy, portfel dwa razy ze wszystkim . Nawet nie chcieli znaleźnego. Wszystko zależy od człowieka. Babki białe co przeszły wcześniej nie widziały telefonu.
btw
kiedyś w Polsce robili eksperyment z wypadającym portfelem i chyba za dobrze nie wyszło....

Hochsztapler

2016-02-18, 21:39
donkapusta napisał/a:

Mnie oddano zgubiony telefon dwa albo i trzy razy, portfel dwa razy ze wszystkim . Nawet nie chcieli znaleźnego. Wszystko zależy od człowieka. Babki białe co przeszły wcześniej nie widziały telefonu.
btw
kiedyś w Polsce robili eksperyment z wypadającym portfelem i chyba za dobrze nie wyszło....



Ja zwróciłem już dwa fajne smartphone'y (S4 i Z3) i trzy portfele. Wszystko znalazłem w tramwajach. Raz w podziękowaniu dostałem 0,7 Absolwenta, raz studentka stosunków międzyludzkich zaprosiła mnie do kina (dziwne, ale akurat była premiera i w trakcie rozmowy z nią wydało się, że oboje mieliśmy zamiar na nią iść) na Ucznia Czarnoksiężnika, dwa razy opie**olono mnie za brak gotówki w portfelu (chociaż te portfele otworzyłem tylko dla danych osobowych) i raz dostałem 100 złotych znaleźnego.

Zabrzmi to gejowsko i lewacko, ale lepiej oddać znaleziona rzecz i zobaczyć ta wdzięczność i ulgę na twarzy właściciela, niż opie**olic ją za jakieś grosze na allegro.

pifkopije

2016-02-19, 00:41
jego twarz na końcu "to mi się należy!"

apoteoza666

2016-02-19, 00:49
donkapusta napisał/a:

Mnie oddano zgubiony telefon dwa albo i trzy razy, portfel dwa razy ze wszystkim



Ale z Ciebie sierota... rozumiem raz coś zgubić ale 5 razy? :D Może na sznureczku sobie to wiąż czy coś?

Asfalt

2016-02-19, 09:28
@Hochsztapler
"lepiej oddać znaleziona rzecz i zobaczyć ta wdzięczność i ulgę na twarzy właściciela, niż opie**olic ją za jakieś grosze na allegro"
Co w tym do ch*ja jest lewackiego i gejowskiego?! k***a niedługo jak komuś uścisnę dłoń na przywitanie to też nazwą to czymś gejowskim?

donkapusta

2016-02-19, 14:29
apoteoza666 napisał/a:



Ale z Ciebie sierota... rozumiem raz coś zgubić ale 5 razy? :D Może na sznureczku sobie to wiąż czy coś?



Lubię zostawiać rzeczy :) , nie wspomniałem o aparatach fotograficznych. Co ciekawe w Krakowie oddał mi go może nie biedak, żeby nie urazić ale z pewnością niezamożny człowiek. Natomiast na ten sam aparat połasił się kelner w ... Grecji, ale na szczęście inni turyści (z Niemiec buahahahah) widzieli jak z krzesła zabierał. Oddał jak pokazałem palcem siedzących turystów.....

BlanX

2016-02-19, 21:05
Hochsztapler napisał/a:



Ja zwróciłem już dwa fajne smartphone'y (S4 i Z3) i trzy portfele. Wszystko znalazłem w tramwajach. Raz w podziękowaniu dostałem 0,7 Absolwenta, raz studentka stosunków międzyludzkich zaprosiła mnie do kina (dziwne, ale akurat była premiera i w trakcie rozmowy z nią wydało się, że oboje mieliśmy zamiar na nią iść) na Ucznia Czarnoksiężnika, dwa razy opie**olono mnie za brak gotówki w portfelu (chociaż te portfele otworzyłem tylko dla danych osobowych) i raz dostałem 100 złotych znaleźnego.

Zabrzmi to gejowsko i lewacko, ale lepiej oddać znaleziona rzecz i zobaczyć ta wdzięczność i ulgę na twarzy właściciela, niż opie**olic ją za jakieś grosze na allegro.




Doprawdy?
Twój nick mówi zgoła co innego....

oc...........an

2016-02-19, 22:58
ch*j mnie obchodzi jacy to wy jesteście prawi. Jak chcecie poopowiadać łzawe historyjki to wasz wykop jest tam -->