18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Telefon od szefa

jarasn • 2013-04-28, 18:37
Dzisiaj kierownik zebrał nas wszystkich i dzwonił na ze swojej komórki na nasze. Uważnie wsłuchiwał się w dzwonki jakie mamy ustawione gdy On dzwoni.


...Premii w tym kwartale nie będzie... :-/

as...........90

2013-04-28, 18:44
pewnie to ktoś miał - może :roll:

Ps. k***a otagowałeś ten temat w takiej ilości jak ilość pcheł na ciapatym wacku , od ch*ja tego jest, na co tyle tego powiedz Ty mi ?

Davis93

2013-04-28, 20:08

dr_evil

2013-04-28, 20:20
Dobrze ze nie mam szefa :D ale jakbym miał to bym sobie ustawił coś takiego


BrunerOvned

2013-04-28, 21:01
aspire3690 napisał/a:

pewnie to ktoś miał - może :roll:

Ps. k***a otagowałeś ten temat w takiej ilości jak ilość pcheł na ciapatym wacku , od ch*ja tego jest, na co tyle tego powiedz Ty mi ?



Żeby żadna p*zda nie napisała "szukałem po tagach i nie znalazłem" :ok:

raper900

2013-04-28, 22:23
jarasn napisał/a:

Dzisiaj kierownik zebrał nas wszystkich i dzwonił na ze swojej komórki na nasze. Uważnie wsłuchiwał się w dzwonki jakie mamy ustawione gdy On dzwoni.


Z jakiego k***a mać powodu piszecie zaimki osobowe wielkimi literami? Jak k***a w niemieckim. Czyżby germanizacja zapie**alała wielkimi krokami?

JH...........DS

2013-04-28, 22:57
raper900 napisał/a:


Z jakiego k***a mać powodu piszecie zaimki osobowe wielkimi literami? Jak k***a w niemieckim. Czyżby germanizacja zapie**alała wielkimi krokami?



Boi się, że szef to przeczyta. Jakby napisał z małej, to by go wypie**olił z roboty.

k2leito

2013-04-28, 23:17
Też bym się wk***ił jakby ktoś na mnie ustawił sobie Biebera... nie dziw się szefowi, szef też człowiek!

Steven

2013-04-28, 23:22
Szefowie, kierownicy, się k***a szlachta znalazła. Albo się z kimś współpracuje albo jest "ch*j wie" o co chodzi. Dziwne podejście mają nasi pracownicy korporacyjni czy też z małych przedsiębiorstw. Traktują gościa, który kieruje zespołem, grupą ludzi jak Boga, albo prezydenta, dyktatora małego afrykańskiego państewka.

korinogaro

2013-04-28, 23:53
@up, no przecież kierownik jakiejś grupy to jest taki wódz plemienia murzynów...

zly_czlowiek

2013-04-29, 13:57
raper900 napisał/a:


Z jakiego k***a mać powodu piszecie zaimki osobowe wielkimi literami? Jak k***a w niemieckim. Czyżby germanizacja zapie**alała wielkimi krokami?



Przecież w j. niemieckim nie pisze się zaimków osobowych (w tym wypadku "er") wielkimi literami. Jedynie rzeczowniki pospolite.

raper900

2013-04-29, 16:04
zly_czlowiek napisał/a:



Przecież w j. niemieckim nie pisze się zaimków osobowych (w tym wypadku "er") wielkimi literami. Jedynie rzeczowniki pospolite.


Faktycznie, dawno już nie miałem styczności z tym językiem. Dzięki za kulturalne zwrócenie uwagi.