18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Telefon albo życie!

Flodzia • 2022-07-17, 23:29

Nie, no k***a tylko nie mój iPhone 13!

mrokussw

2022-07-18, 15:47
aligator napisał/a:

Hahhahah to co Ty piszesz to było wieki temu teraz żyjemy w tak nie aturalnych czasach więc skończ pie**olic o naturze i ubliżać babeczkom bo niejedna ma większe "jaja" niż niejeden "mężczyzna "



Nie , widocznie to ty masz male jaja ze spotkales kobietę z wiekszymi od ciebie , nie oceniaj kazdego swoja miara

okotdi

2022-07-19, 03:37
aligator napisał/a:

Hahhahah to co Ty piszesz to było wieki temu teraz żyjemy w tak nie aturalnych czasach więc skończ pie**olic o naturze i ubliżać babeczkom bo niejedna ma większe "jaja" niż niejeden "mężczyzna "



To, ze ponadprzecietna ilosc mlodych chlopakow to c**y, to jedno.
Ale inteligencja, samozachowanie w obliczu zagrozenia i "jaja" to tylko obraz tego co napisalem wyzej na tle drugiego.
Teraz chlopaki promuja sie na uczuciowe p*zdy bo maja nadzieje, ze to im pomoze zar*chac.
Mam prawie 4 dychy na karku i uwazam, ze jak trzeba to facet powinien byc delikatny, okazac zrozumienie, wzgledy i uleglosc w nieistotnych aspektach zycia, bo kobiety to lubia.
Ale jesli chodzi o bezpieczenstwo, tematy zwiazane z przedluzeniem lub przetrwaniem swoim lub rodziny to jak powiem tak, k***a, ma byc i kropka.
I to jest cos co kobietom imponuje.
To jest bycie tzw. TWARDZIELEM
Pewne zasady musza byc, czy sie to komus (kobiecie) podoba czy nie. I ch*j.

A druga strona zycia to posiadanie.
Za j***ny telefon, jak w/w jest w stanie oddac zycie.
To juz poj***ne jest.
Jak mi corka zaczela calowac iphona, bo jej spadl, a na mojego 2letnigo wnuka nakrzyczala, bo sie uderzyl o szafke, to jej powiedzialem, ze jeszcze jedna taka akcja, to wezme mlodego sadownie do siebie ma wychowanie, bo chyba jej sie zwoje na mozgu wyprostowaly.