18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

vang

2013-12-14, 19:54
Fajna laska :)
"Miastowi" widzę nie podłapali tekstu i w golfach chcą być r*chani...

artur_sz13

2013-12-14, 21:28
vang napisał/a:

Fajna laska :)
"Miastowi" widzę nie podłapali tekstu i w golfach chcą być r*chani...



"Miastowi" nie zauważyli że w 5 s teledysku obornik ładowany jest zetorem proximą (cena nowego 150 tyś niech używany będzie wart 110) na rozrzutnik ciągnięty przez starego zetora wartego pi razy drzwi w zależności od modelu i stanu 25-45 tyś a przez resztę teledysku koleś popierdziela ursusem 330M który jaki jest każdy widzi a kosztuje w tym stanie ok 15 tyś.

Większość hejterów lub ich rodzice nie mają tak drogiego samochodu jak ten ursus o samochodzie wartym tyle co proxima nie wspominając. Podjechałby tym zetorem to nie jedna panna z miasta by dupy dała jakby jej powiedział ile jest wart:D

me...........wa

2013-12-14, 23:02
A co mnie obchodzi ile warte jest jakieś auto czy cokolwiek. Facet się liczy, jak jest przystojny i się podoba, to może nawet na składaku przyjechać

Koza111

2013-12-14, 23:25
Większość z tych wyżej macie ból dupy o to, że ktoś robił taką piosenkę kiedy wy wspaniali popularni gimbazjaliści nie robicie nic poza siedzeniem cały dzień przed kompem.
Uprzedzam kolejny ból dupy, że ja też nie robie muzyki ale nie krytykuje wszystkiego co nie jest na topie i co jest humorystyczne.

Olcikk

2013-12-15, 01:52
k***a, według mnie zajebiste :D

kamilchw

2013-12-15, 17:02
Oryginał Alkolux - Ula w golfie :D