18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Teledysk PSL... Nastula, Kozakiewicz i Waldek prawie raper

barwoog • 2011-08-26, 03:33
Waldek z PSL rozp***dala system!!! Nie wiem jak wy, ja na nich zagłosuje- za teledysk, Kozakiewicza, Nastule i Waldka rapera!!!


Norti

2011-08-28, 13:04
perun88 napisał/a:

ja bym na nich nie zagłosował, nawet jak by sobie Amy Winehouse do reklamy załatwili



Kto to jest Amy Winehouse?

kulkiry

2011-08-28, 13:28
Pawlak to se może z MC Terminatorem ponagrywać.

Night

2011-08-28, 13:42
Cytat:

W tym roku mam możliwość zagłosowania, ale chyba tego nie zrobię. Nie dam się zgwałcić przez którąkolwiek partię. A co do JKM zagłosowałbym na niego w ostateczności. Całe gimbusonazjum leci na niego bo marihuana, właściwie tylko dlatego. Sądzę, że gdyby wygrał powstałbym większy chaos niż jest. Później mielibyśmy więcej syfu do sprzątania niż jest teraz.



Nie tylko. Ja zawsze powtarzałem ze z JKM-a albo się wyrasta, albo się do nigo dorasta (niestety). Od początku głosowałem na PO. W tych wyborach głos pójdzie na Nową Prawicę. Nie dlatego, aby wygrali (tego bym nie chciał, a i tak to niemożliwe), ale żeby dostali się do sejmu, wtedy... może weszli by w koalicje z PO (raczej do wyboru będą mieli tylko SLD, w sejmie 3 partie) i przynajmniej cześć dobrych zmian gospodarczych by zawiatała.

lapps

2011-08-28, 18:00
@pureatheist

wpisz sobie komisja trojstronna i zobacz czlonkow z polski. jak nie wiesz co to komisja trojstronna to jest to zalozona przez rockefellera (typa od ropy, world trade center, banku federalnego, iraq, itd) do ustalania porzadku na swiecie. spotykaja sie co roku z dala od opini publicznej i decyduja co sie bedzie dzialo na swiecie w tym roku. co prawda jest bylym czlonkiem ale ja bym mu i tak nie ufal, zreszta plan wyborczy ma taki sam jak korwin tylko bez tych kontrowersyjnych punktow i jest tylko po to na rynku politycznym zeby zabierac korwinowi wyborcow i ciekawe w jaki sposob korwin jest sprzedajna dz**ka skoro jako jedyny z 3 osob w sejmie przez ostatnie 20 lat probowal wprowadzac ustawy zgodne ze swoim planem wybroczym tj. obnizenie podatkow, cla na samochody, prywatyzacja, reprywatyzacja tylko ze mu wszystko przeglosowali.
wiec prosze cie nie pie**ol

@artur_sz13
reality check: kaczynski nie ma pojecia o gospodarce, jedyne co potrafi to mowic wielkie slowa, udawac cesarza, zwalac swoje bledy na innych, a jak nic nie sp***oli to oglasza to jako wielki sukces. PO to tak samo j***ni oszusci ale mysle ze jakby dostali 2 identyczne kraje z identyczna sytuacja do rzadzenia na 10 lat to kaczynski by 2 razy szybciej zbankrutowal

@szczypmojesuty

pojdz sobie kiedys na jakies dobre studia gdzie bedziesz mial ekonomie z kims ogarnietym posluchaj typiarki uwaznie chociaz przez pierwszy semestr jak beda podstawy. zweryfikuj to z tym co mowi korwin i co mowi tusk/kaczynski/reszta tego gnoju. i juz nigdy na tych pajacow nie zaglosujesz.
jak po dochodzilo do wladzy teraz to tez myslalem ze bedzie spoko. niby sie podaja za liberalow... tylko, ze akurat jak zaczynali rzadzic to uczeszczalem na ekonomie i nam typiarka co zajecia praktycznie podawala inny przyklad cwanych walkow obecnego rzadu o ktorych w telewzji nie wspominaja.
i to co ona mowila o gospodarce i to co korwin mowi bylo =
najlepiej jak szara strefe w polsce nam prezentowala.
wsrod osob kupujacych dobra luksusowe w polsce z obliczen na podstawie podatkow wynikalo by, ze ponad 50% osob nie ma na to pieniedzy, tylko sie dorobili na nielegalu nie odprowadzajac podatku.
a za kazdym razem kiedy oddajesz glos na po/pis/czy te innego przyjete przez media gowna, oddajesz glos na delegalizacje narkotykow itd. czyli oddajesz glos za szara strefa, czyli dobrowolnie oplacasz opieke medyczna, wojsko, straz, policje, drogi i inne przestepcom. czyli pracujac legalnie pracujesz nie tylko na siebie i rodzine ewentualnie, ale tez dodatkowo na podatek pershinga czy innych slowikow
i jeszcze taki SQT ma czelnosc pisac ze jkm ma naj***ne we lbie. bo co bo pani feministka nie mogla go zrozumiec w wywiadzie? czy dlatego ze pan pedal nie mial argumentow? kiedy jkm jako jedyny potrafi uzasadnic logicznie swoja polityke, a nie podchodzi do tego: "bo tak, ja jestem politykiem i mnie tu nie wk***iaj".

a poki mamy sytuacje ze 4 zalegalizowane partie dostaja ilesdziesiat milionow z budzetu i z tego sobie robi kampanie itd i jeszcze ludzie to lykaja, to prawica nie dojdzie do wladzy w tym kraju i bedziemy miec panstwo urzednikow gdzie kazdy cos podpie**oli dla siebie a dla szarego uczciwego robotnika czy innego przecietniaka nic k***a nie bedzie .

koko_0

2011-08-28, 19:55
ze Nastula sie tam pojawil :sispalm:

Nex0r

2011-08-29, 02:21
a mi sie podoba tledysk i nawet muzyczka mozecie mnie wyzywac ale mi sie podoba

zonk

2011-08-30, 13:04
lapps napisał/a:

i jeszcze taki SQT ma czelnosc pisac ze jkm ma naj***ne we lbie.


Mam czelność bo to wolny kraj i jak dla mnie JKM co by nie zrobił to będzie uwielbiany przez gimbusy, a i tak gówno zrobi w tym kraju.

lapps

2011-08-30, 17:33
No i widzisz nie masz argumentu, tylko piszesz, ze ma nasrane we lbie jeden z niewielu typow w polskiej polityce ktory sie zna na ekonomii. i nie zaglosujesz na niego bo jest uwielbiany przez gimbusow. z takimi kompetencjami to powinienes moc co najwyzej smsy do mam talent wysylac a nie ludzi do rzadzenia wybierac.

zonk

2011-08-30, 17:39
Jakie on niby ma argumenty ? Tak samo pie**oli i argumentuje jak reszta polityków. Zamiast powiedzieć wprost: "Ludzie jestem biedny, chce się nakraść kasy".

lapps

2011-09-08, 17:54
no to sobie wez jakis podrecznik do ekonomii znajdz sobie wypowiedzi korwina i innych przedstawicieli partii na youtubie na jakis konkretny temat np. podatki i sie przekonasz ze ma argumenty, a nie pie**oli tylko: " naprawimy polske, za naszych rzadow bedzie lepiej, obnizymy podatki, zwiekszymy place, poprawimy uslugi socjalne" i nawet nie znaja podstawowej zasady ekonomii, ze jak sie podnosi podatki to nie ma ch*ja zeby sie rozwijalo panstwo. do tego trzeba dodac kryminalizacje narkotykow(wiekszosc z nich jest mniej szkodliwa dla spoleczenstwa niz alkohol), ktora kosztuje budzet kolo 100mln sama walka, do tego trzeba doliczyc nieopodatkowana, wielomiliardowa, szara strefe i setki osob w wiezieniach, ktorych tez podatnicy za swoje ciezko zarobione pieniadze utrzymuja i ci debile jeszcze nam wmawiaja, ze to panstwo sie rozwia. jak dlug z kazdym rokiem k***esko rosnie, a oni robia wszystko zeby jeszcze pogorszyc sytuacje. system jaki oni propaguja to sytem idealny dla pasozytow. najbardziej przej***ne maja ci ktorzy njaciezej pracuja bo pod przymusem pracuja na tych, ktorym sie nie chce(chyba ze robia na czarno :-D ale panstwu to nie pomaga) caly urok socjalizmu. tylko, ze zapomnieli granic zamknac. wiekszosc utalentowanej mlodziezy niedlugo sp***oli na zachod, (gdzie zarobki sa 4 razy wyzsze, a zycie kosztuje tyle samo, tylko masz wiecej luksusow:P) i bedziemy tu mieli grecje tylko gorzej bo klimat ch*jowy.
no i pochwal sie jakie ty masz argumenty bo narazie nic nie napisales