18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Teksty rudego

kszysztoff • 2012-11-19, 20:09
Pewnie większość z was zna lidera Megadeth, Dave Mustaine'a.Oprócz tego, że facet jest genialnym muzykiem, to jego teksty są po prostu genialne.Sadystyczne, chamskie, cyniczne.Oto kilka z wielu jego genialnych wstawek:

-------------------------

Mustaine do dziewczyny na widowni pokazującej cycki:

"Nie przejmuj się jak podlejesz wodą, to urosną"

-------------------------

(Podczas 1987 Albany, NY show, Mustaine rozmawiał o trasie koncertowej, kiedy zobaczył, że jakiś gość zastraszał słownie faceta z ochrony)

"Hey. Ty. Dupku. Chodź tu. Dlaczego nie pokażesz nam swojego dużego fiuta, jeśli myślisz, że możesz opie**alać mojego kolesia z ochrony. Osobiście skopię Ci dupsko. Wepchnę Ci moją gitarę tak głęboko w dupę, że będę ją stroił w twojej gębie. No chodź dupku, chcesz umrzeć? Nie zadzieraj z ludźmi z tego show, albo zginiesz."

-------------------------


(Woodstock '99 przed graniem Crush 'Em)
"Yeah. Niezły strzał. Rzucasz tak dobrze, jak Twoja matka ssie."

Q: Powiedz mi co sądzisz o Glam Rocku?
DM: "...Zawsze myślałem, że GLAM to rozwinięcie skrótu Gay L.A. Music"

-------------------------

"Nasza ostatnia płyta [Countdown to Extinction] była chyba tak idealna, jak można sobie wyobrazić. Jednak kiedy zorientowałem się, że myję każdy włosek na jajach z osobna, zdałem sobie sprawę, że robię się chyba trochę za bardzo czepialski."

-------------------------

(odpowiedź na pytanie o hotele na trasie) "Kiedyś, pamiętam, leżałem na łóżku obok śpiącej żony. Odwróciłem się, wyciągnąłem fiuta i zacząłem lać na podłogę. Żona się obudziła i myślała, że jaram crack, bo odgłosy są bardzo podobne. No i nawrzeszczała na mnie, że jestem ćpunem, a tylko lałem na podłogę."

-------------------------

(o ćpaniu)
"To jest jak bzykanie się z gorylem. Nie skończysz, dopóki goryl nie skończy"

-------------------------

"Bez względu na to jak piękna jest dziewczyna, wciąż sra" to jeden z lepszych.

-------------------------

No i najlepszy jego tekst, który zmiata wszystkie inne

Wypowiedź Dave'a z lat 80. o Kerrym Kingu:

"...nosi te kosmiczne śmieci na rękach i inne gówno.Ten j***ny jeżozwierz podszedł do mnie kiedyś i zadrapał mi ramię.Kopnąłem go prosto w dupę!"

I jeszcze youtubow'y klasyk czyli dave lazer speach!

Angielski wymagany.



Nie gadać, że wkleiłem żywcem z jołmonstera czy innego gówna, sam szukałem po forach i stronkach tych tekstów.

Ranger

2012-11-20, 02:29
Szkoda, że Mustaine nie był taki twardy jak trzeba było płakać i użalać się, że go wyj***li z Metallicy...
Dave stworzył fajną kapelę i jest utalentowanym gitarzystą, ale jeżeli patrzeć na osobowość to kolor włosów zdradza wszystko - zgrywająca cwaniaka c*pka, która płacze bo wszyscy się na niego uwzięli...

pyto

2012-11-20, 02:32
kiedys sluchalem metalu, ale teraz wole smooth jazz

pozwala mi przezyc w naszym kraju bez nerwicy

sedroo

2012-11-20, 11:27
żadna nowość... brudas który myśli że jest jakimś mistrzem w słownym dopie**alaniu..

EveryDayMosh

2012-11-20, 11:42
1. Szkoda że nie był taki błyskotliwy jak w niego kamieniami rzucali na Chorwacji.

2. @Shoqn - Metale to brać ale tylko jak należysz do odpowiedniej grupy gatunkowej. Wystarczy wejść na kilka forów koncertowych na Last.fm aby zobaczyć jak się wyzywają że "Te ch*je grają przed moim ulubionym zespołem" lub dla drugiej strony "Mój ulubiony zespół gra z tymi ch*jami".

bz...........ue

2012-11-20, 12:24
Ot kolejny pyszałek, który mdleje na widok odrywanego paznokcia.

Szoqn

2012-11-20, 13:18
@EveryDayMosh Masz rację, w necie są kłótnie, ale właśnie ja staram się tego nie czytać. To co się dzieje w necie przekracza to co się dzieje w normalnych ludzkich relacjach. Zazwyczaj takie śmierdzące pyskate kozaki jakie siedzą na forach, w normalnym życiu nie prowokują żadnych waśni, więc wyżywają się w sieci. Najbardziej lubię gości, takich ot normalnych, którzy w istocie nie noszą się ze swoim metalem, po prostu go słuchają. Ci, którzy się pieklą zwykle są bardzo młodą widownią - wiek 11-17 lat. Sam jestem fanem Iron Maiden, a zacząłem ich słuchać, kiedy grał z nimi Blaze [sam jeszcze wybitnie stary nie jestem], dlatego mam sentyment do tych dwóch płyt, a potem pamiętam, że były ploty o ich rozpadzie. I nagle w 99 wraca Bruce, nagrywają album Brave New World, który swoją zajebistością dorównuje, a może i przewyższa stare albumy. Noszz k***a znam każdą sekundę każdego kawałka, zakatowałem na śmierć każdą płytę zresztą. I o to chodzi, Ci którzy niedawno stali się "fanami" ściągają dyskografię i przesłuchają kilka kawałków, przy czym najczęściej sprawdzą, czy to te popularne i tyle im starczy, wrzucą 7-8 utworów na playlisty i zaczynają terroryzować otoczenie "swoją" muzyką :D
Z tego powodu zwykle nie przywiązuje wagi do tych, którzy kłócą się z kimś o muzykę, to zwykle oni nie są prawdziwymi fanami muzyki. Jak dla mnie ktoś sobie może słuchać nawet Biebera, jeśli sprawia mu to przyjemność, to super, nie rozumiem atakowania tego muzyka i jego fanów, tylko jacyś mega frustraci skupiają się na obrażaniu i dowalaniu innym, niż wspieraniu własnych.

sinjids

2012-11-20, 14:02
Szoqn,
To nie zmienia faktu, że metale wyglądają niechlujnie. Niektórych trudno odróżnić od meneli, bo przeważnie są nieogoleni, mają potargane długie włosy i znoszony ciuch.
Dlatego trudno się dziwić jakie ludzie mają zdanie o członkach tej subkultury.

kszysztoff

2012-11-20, 14:10
Szoqn, bardzo dobrze mówisz, sam słucham metalu, akurat Megadeth i naprawdę denerwują mnie osoby, które znają Symphony Of Destruction, A Tout Le Monda i zaczynają być "tró" fanami, kupują sobie koszulki itd. Ja znam całą dyskografię, wchodzę na fora, czytam o tym zespole, interesuje się, a jak widzę np. fana Metalliki co zna MoPa i Nothing Else Matters, nie wie kto to chociażby Cliff Burton albo Mustaine i uważają się za super fanów Mety.Jeżeli ktoś słucha tego gatunku to niech się nim trochę zainteresuje, a nie zapytasz gościa z koszulką, co teraz gimby lubią?Metallicę czy Maidenów bo już nie ogarniam.No w każdym razie zapytasz się takiego o dyskografię ten milczy, o skład też nic nie powie, bo słucha dla szpanu czyli jest pozerem.

A co do tekstów-mi się spodobały, Dave jest dupkiem i tzw. dużym dzieckiem (obraża się, zmienia zdanie ciągle itd.) ale uwierzcie jego sposób mówienia i swego rodzaju komiczny wygląd powodują, że te teksty mnie śmieszą.Jak by mi ktoś to powiedział o tak sobie to być może też bym się nie śmiał, bo teksty nie są jakieś wyrafinowane...ale w pewien sposób potęgują jego chamskość i mendowatość czyli to w czym oprócz grania na gitarze jest najlepszy :D

MorbidGod

2012-11-20, 15:16
Śmieszny gość
Szoqn napisał/a:

@morbidgod Myślisz, że kogoś sprowokujesz?

, po czym napie**ala litanie o swoim ciężkim dzieciństwie. Chłopie idź na psychoterapie to może ci jeszcze pomogą! :badyl:

Malix

2012-11-20, 15:30
@up: Ciebie niestety nie da się już uratować :<

JemCiKota

2012-11-20, 15:53
Za Megadeth zawsze piwo, a za Trusta drugie jakby się dało, mam sentyment do tej piosenki.

contowsky

2012-11-20, 16:09
że tak zażartuje: za rudego zawsze piwo :amused:

Cirion

2012-11-20, 16:15
Niezależnie ile będzie miał dobrych tekstów, jak świetnych kawałków nie nagra, jak wiele płyt nie sprzeda to ZAWSZE będzie "tym rudym kolesiem którego wyj***li z Metallici" ;P

MUSTAINE

2012-11-20, 16:57
Cirion napisał/a:

Niezależnie ile będzie miał dobrych tekstów, jak świetnych kawałków nie nagra, jak wiele płyt nie sprzeda to ZAWSZE będzie "tym rudym kolesiem którego wyj***li z Metallici" ;P



Co Ty pie**olisz?

fifus92

2012-11-20, 18:17
MUSTAINE napisał/a:



Co Ty pie**olisz?



Chyba chcial powiedziec ze Metallica to Ci ktorzy wniesli w ch*j duzo do thrash metalu bo dzieki nim powstal Megadeth ^^