18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Teksas banuje walenie konia

voidinfinity • 2017-04-09, 13:24


Jak w tytule. Za zwalenie gruchy ma grozić mandat $100, ponieważ jest to czyn "przeciw nienarodzonym" oraz "wbrew świętości życia".

Wyobrażacie sobie? Policja podczas rutynowej kontroli będzie świecić lampką ze światłem UV żeby wykryć groźnych kryminalistów :amused:

Religijne sp***ololo w natarciu. Jeszcze trochę i będziecie mieli w Polakistanie kopiuj-wklej :krejzi:

Ja osobiście postuluję zamknięcie wszystkich fanatyków religijnych w rezerwacie. Na biegunie południowym.

link

.

lapps

2017-04-09, 15:47
voidinfinity napisał/a:



To jest lewacka manipulacja. Ta dzielna kobieta walczy o prawa plemników nienarodzonych!

Jeżeli:

Mastrubacja jest grzechem śmiertelnym (czyli na równi z morderstwem)

to:

W chrześcijańskim kraju powinna być zakazana.

Proste.



bo jakis wojujacy gimboateista tak stwierdzil? :idzwch*j:

voidinfinity

2017-04-09, 15:52
@up

Nie ja umieściłem walenie konia i morderstwo w tej samej kategorii przewinień - tylko namiestnicy pambuka :amused:

b0r000

2017-04-09, 16:02
Czyli rozumiem że kobieta będzie też co miesiąc płacić mandat bo zmarnowała jajeczko z którego mogło by się urodzić dziecko?

voidinfinity

2017-04-09, 16:06
@up

Popieram. Miesiączka to krwawe łzy macicy.

lapps

2017-04-09, 16:33
voidinfinity napisał/a:

@up

Nie ja umieściłem walenie konia i morderstwo w tej samej kategorii przewinień - tylko namiestnicy pambuka :amused:



co to k***a jest pambuka?

poczytaj moze o grzechu cos, bo kk nie uznaje masturbacji za grzech smiertelny, zreszta nawet morderstwa na nieswiadomce albo w afekcie nie uznaje za grzech smiertelny. za to ateizm i swiadome odejscie od Boga to jest grzech smiertelny wiec bedziesz gnil w piekle za te wszystkie bzdury, ktore wypisujesz...

http://www.teologia.pl/m_k/zag06-4g.htm

Insaner

2017-04-09, 17:28
Nie rozumiem po co wchodzisz na amerykańskie portale informacyjne skoro nie znasz angielskiego. Nikt nawet nie próbował wprowadzić takiego prawa. Zaproponowała je (a to może zrobić każdy polityk) jakaś babka, która chciała wywołać dyskusje na temat dyskryminacji medycznej kobiet. Zwykła prowokacja, która nigdy nie miała poważniejszego odzewu.


voidinfinity napisał/a:


Ja osobiście postuluję zamknięcie wszystkich fanatyków religijnych w rezerwacie. Na biegunie południowym.



Tak, szczególnie w tym przypadku gdy sarkastyczną propozycję zakazu masturbacji przez mężczyzn złożyła bardzo LEWICOWA kandydatka demokratów, która prawie na pewno nie ma żadnych rozterek moralnych związanych np. z aborcją, bo właśnie do ograniczania praw kobiet się odnosi. :homer:

voidinfinity

2017-04-09, 18:34
lapps napisał/a:


co to k***a jest pambuka?



Pambuka? Nie wiem - może o to chodzi?



lapps napisał/a:


poczytaj moze o grzechu cos, bo kk nie uznaje masturbacji za grzech smiertelny, zreszta nawet morderstwa na nieswiadomce albo w afekcie nie uznaje za grzech smiertelny. za to ateizm i swiadome odejscie od Boga to jest grzech smiertelny wiec bedziesz gnil w piekle za te wszystkie bzdury, ktore wypisujesz...



Może właśnie poczytaj. Masturbacja jest grzechem ciężkim - a poprawna nazwa to grzech śmiertelny.

Insaner napisał/a:

Tak, szczególnie w tym przypadku gdy sarkastyczną propozycję zakazu masturbacji przez mężczyzn złożyła bardzo LEWICOWA kandydatka demokratów, która prawie na pewno nie ma żadnych rozterek moralnych związanych np. z aborcją, bo właśnie do ograniczania praw kobiet się odnosi. :homer:



No właśnie - podziękujcie jej ładnie. Chrześcijanie nie mieli jaj realizować zakazów swojej religii - za to lewactwo tak.

Chce zobaczyć jak prawaki będą teraz krzyczeć że walenie konia jest spoko :krejzi:

W szachach w takiej sytuacji mówi się "szach" ;-)

ewela416

2017-04-09, 19:02
i gitara teraz lepiej im bedzie wydać to 100$ na dz**ki :) i stracą waligruchy dziewictwo :) same plusy ja tam widze :)

lapps

2017-04-09, 20:00
voidinfinity napisał/a:



Może właśnie poczytaj. Masturbacja jest grzechem ciężkim - a poprawna nazwa to grzech śmiertelny.



to pokaz zrodlo tych informacji...

The_Generat

2017-04-09, 20:13
hmmm a jak dziewczyna robi loda z połykiem to ją zamkną za kanibalizm ?
a jak wypluje to za co ?

a co z Hiszpanem ? albo analem ? k***a będzie trzeba powołać specjalną policję przy której i tylko wyłącznie przy której będzie się można r*chać

~Velture

2017-04-09, 20:39
Poraża mnie to ilu z was to łyka jak młode pelikany.

Baba chciała sprowokować a po waszych odpowiedziach widać, że jej się to w ch*j udało.

Loaloa

2017-04-09, 21:01
Wygląda na to, że propozycją tego prawa żadnej dyskusji nie spowoduje. Spowoduje za to jego przepchnięcie przez tamtejsze władze. Tak się kończą dyskusje z religijnym oszołomstwem przy użyciu środków takich jak prowokacja, ironia, żart.

Z podobnymi zjebami w przeszłości umieli rozmawiać ludzie tacy, jak Stalin i Dzierżyński, a obecnie chłopaki z ISIS ( którzy niestety sami są również jebnięci).

voidinfinity

2017-04-09, 21:02
lapps napisał/a:



to pokaz zrodlo tych informacji...



Jeden link już wrzuciłem :amused: A google to chyba umiesz używać.

The_Generat napisał/a:

hmmm a jak dziewczyna robi loda z połykiem to ją zamkną za kanibalizm ?
a jak wypluje to za co ?



Jeżeli połyka to kanibalizm, jeżeli wypluwa to aborcja.

lapps

2017-04-09, 21:13
voidinfinity napisał/a:



Jeden link już wrzuciłem :amused: A google to chyba umiesz używać.



W tym linku, ktory wrzuciles(ktory to swoja droga artykul jest na poziomie tych na onecie, albo kobiecych portalach ale ch*j z tym), w zadnym miejscu nie jest napisane, ze masturbacja jest grzechem smiertelnym, za to masz fragment:

"Po tej ogólnej ocenie masturbacji w tym samym punkcie zwrócono też uwagę na okoliczności, które w konkretnej sytuacji mogą zmniejszyć odpowiedzialność za ten czyn.

"W celu sformułowania wyważonej oceny odpowiedzialności moralnej konkretnych osób i ukierunkowania działań duszpasterskich należy wziąć pod uwagę niedojrzałość uczuciową, nabyte nawyki, stany lękowe lub inne czynniki psychiczne czy społeczne, które mogą zmniejszyć, a nawet zredukować do minimum winę moralną.""

a jak do tego przeczytasz link, ktory ci dalem wczesniej, to bedziesz wiedzial czemu masturbacja sama w sobie grzechem ciezkim NIE jest

ale po ch*j czytac skoro mozna sie pluc...