18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

~tip.top

2010-10-25, 09:25
4.2. Każde zdjęcie lub materiał wideo powinno być poprzedzone tekstem, opisującym jego zawartość.
Założyłeś cztery tematy i w żadnym nie dodałeś opisu! Jeszcze jeden taki temat i za każdy poprzedni wystawie Ci warna.

iceberg

2010-10-26, 12:35
No fajnie - a teraz poszukaj na necie co to jest GRPS i powiedz mi wtedy jaki sens ma Twój tytuł, to może piwo dostaniesz.

Twój Stary

2010-10-27, 20:00
chillout k***a nie poprzedzasz materialu wideo tekste, uzyles skrotu GPRS zupelnie k***a bez sensu czlowieku co ty odpie**alasz, wynocha z tego portalu ale juz swinskim truchtem sp***alaj sp***alaj :D

trolzxcvbnm

2010-10-27, 20:02
http://grpublicschools.org/grps1/

GRPS- Grand Rapids Public Schools

Ale szczerze to h*j mnie obchodzi i h*j o ty wiem.
W ogóle h*jowy temat rzuciłeś. Może zapytaj o przepis na gofry? Tak się składa że mam jeden pod ręką.

Składniki:
2 szklanki mąki
2 szklanki mleka
2 jajka
1 łyżeczka proszku do pieczenia
5 łyżek oleju
szczypta soli
Cukier puder do posypania

Sposób wykonania:
Pyszne i sprawdzone gofry z gofrownicy. Oddzielone żółtka należy zmiksować z mlekiem, mąką, proszkiem do pieczenia, olejem oraz solą na jednolitą masę.
Kolejno ubijamy na sztywno białka i mieszamy z wcześniej przygotowanym ciastem.
Gofry pieczemy w rozgrzanej i natłuszczonej gofrownicy do osiągnięcia pożądanego koloru (na rumiano: około 6 minut) i podajemy z cukrem pudrem lub konfiturami owocowymi.

Nie dziękuj ;)

mati_and1

2010-10-27, 20:06
@trolzxcvbnm

Szkoda że nie można dawać ujemnych piw bo byś k***a takie dostał, czepiasz się głupiego tematu a sam pie**olisz bez sensu

zkaskaa

2010-10-27, 20:07
General Packet Radio Service (GPRS) – technologia stosowana w sieciach GSM do pakietowego przesyłania danych.

Global Positioning System (GPS)– system nawigacji satelitarnej obejmujący całą kulę ziemską.

Trochę techniki i sie czlowiek gubi...

Oczywiście objaśnień dostarczyła wikipedia...
:homer: :idzwch*j:

~tip.top

2010-10-27, 20:08
Tylko nie przepisujcie mi tu całej wikipedii :-/

trolzxcvbnm

2010-10-27, 20:10
@mati_and1

"piw bo byś k***a takie dostał..." i tym ci takie piwo w dupe wsadził.

Icberg pytal, wiec dostal odpowiedź.

Niestety dział reklamacii zamknięty więc proszę sie ode mnie odpie**olić.

mati_and1

2010-10-27, 20:13
@trolzxcvbnm

Wklej jeszcze przepis na suchara, bo jestem ciekawy jak ty tworzysz te swoje świetne riposty ;]

zkaskaa

2010-10-27, 20:16
mati_and1 napisał/a:

@trolzxcvbnm

Wklej jeszcze przepis na suchara, bo jestem ciekawy jak ty tworzysz te swoje świetne riposty ;]



Dobra Panie nożowniku niech pan łaskawie już sp***ala bo on to naprawde zaraz zrobi...

szalak

2010-10-27, 21:12
Such a lovely place
Such a lovely face

wojtek666

2010-10-27, 21:41
przepis na gofry był dobry i polecam ;]

W

2010-10-27, 22:43
nepal? tybet? jakieś info, gdzie nas ugoszczą w takich luksusach by niezaszkodziło...

maly900

2010-10-27, 23:33
W tym hotelu będzie mieszkała polska reprezentacja piłki nożnej przed meczem z tamtejsza drużyną, która wyprzedza nas w rankingu FIFA.