18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

twojstarywsamychgaciach

2024-04-13, 12:49
Ta larwa powinna wylecieć z roboty, bo to, co zrobiła było nie tylko nieprofesjonalne, ale i niesmaczne.
Gdyby typ zaczął rżeć, że baby płaczą, że w majtkach muszą przed komisją stać i chłop się zaśmiał, bo my mieliśmy gorzej (bo w kilku przed komisją z pałami na wierzchu i grzebaniu przy worze z kretyńskimi komentarzami komisji), to by go wypie**olili z wilczym biletem.
ch*j w dupę tym "wolnym" mediom.

russian-roulette

2024-04-13, 12:52
twojstarywsamychgaciach napisał/a:

Ta larwa powinna wylecieć z roboty, bo to, co zrobiła było nie tylko nieprofesjonalne, ale i niesmaczne.
Gdyby typ zaczął rżeć, że baby płaczą, że w majtkach muszą przed komisją stać i chłop się zaśmiał, bo my mieliśmy gorzej (bo w kilku przed komisją z pałami na wierzchu i grzebaniu przy worze z kretyńskimi komentarzami komisji), to by go wypie**olili z wilczym biletem.
ch*j w dupę tym "wolnym" mediom.



ale nie zesrosz się?

xv89

2024-04-13, 12:59
twojstarywsamychgaciach napisał/a:

Ta larwa powinna wylecieć z roboty, bo to, co zrobiła było nie tylko nieprofesjonalne, ale i niesmaczne.
Gdyby typ zaczął rżeć, że baby płaczą, że w majtkach muszą przed komisją stać i chłop się zaśmiał, bo my mieliśmy gorzej (bo w kilku przed komisją z pałami na wierzchu i grzebaniu przy worze z kretyńskimi komentarzami komisji), to by go wypie**olili z wilczym biletem.
ch*j w dupę tym "wolnym" mediom.



Nie ma co się oglądać na idiotów wokół, tylko trzeba swoje robić i o swoją dupę dbać.
Ja już mam wywalone na ten kraj i co się z nim stanie. Żadna różnica dla mnie czy jestem intruzem do dojenia we "własnym" kraju czy w "obcym" (gdzie jak do tej pory byłem przez urzędy i urzędników traktowany dużo lepiej niż we własnym).

Na komisję wezwą, to poopowiadam im o fraggingu i ich tezie o mojej rzekomej powinności względem kraju - na bank po takiej tyradzie, dostanę broń do ręki.

Veni_Vidi

2024-04-13, 13:02
Aż tak nisko się nie zniżę, żeby to skomentować.

wojtekpwse

2024-04-13, 13:05
Won z tym lewackim gównem. Prawicowym też uprzedzając upośledzonych userów.

Siriuz

2024-04-13, 13:41
Jak nie jakieś zapijaczone patole to mikrocefale z TVN...
Nie rób z głupich ludzi gwiazd.

Zarejestruj

2024-04-13, 14:07
russian-roulette napisał/a:

ale nie zesrosz się?



Mów znaczy pisz jak człowiek.

Heliar

2024-04-13, 14:12
POważna telewizja dla POważnych ludzi.

BellaGrubaDupa

2024-04-13, 14:14
Tylko na TVN takie istotne dla Polski wiadomości.