18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jab7kO

2014-08-28, 00:16
W sumie wporzo... Trochę niepotrzebnego lansu, ale koleś dobrze mówi. Nie ogarniam tej "mody" w sumie. "Jestem fajny bo się oblewam hihihi" ja pie**ole...

Nemayu

2014-08-28, 00:22
ice bucket? Bierzez wiadro wody oblewasz czubek buta i zaliczone.

foxrbkpisz

2014-08-28, 02:55
Tedas wiadomo że props od 966.

LilL

2014-08-28, 03:17
Ęriko De Skuczas Palabras napisał/a:

Tylko, że on chyba nie załapał, że jak się ktoś obleje tym ajs baketem, to w ten sposób wykupuje się od płacenia na rzecz chorych. Jak się nie obleje, to musi zapłacić.

BTW to właśnie głupie jest... wszyscy tak chętnie się oblewają, żeby nie przelać tej stówki. Akcja miałaby sens, gdyby za oblanie się tą wodą z lodem jakaś fundacja wpłacała jakiś chajs, tak jak jest ze zbieraniem nakrętek od napojów.




a to nie jest tak, że oblewasz się żeby zobaczyc co czują chorzy na ALS? bo tak wyzwanie zeby oblac się wodą i nie płacić ani grosza traci tu jakikolwiek sens akcji.
Dzisiaj to już mnie k***ica łapie, jak widzę tych debili co leją kubeł wody na głowę, nie wspominając o akcji, fundacji i dotacji.

Evangelion00

2014-08-28, 13:52
Zajebistą koszulkę ma ten "raper" hahahahahah

Jakubix

2014-08-28, 15:23
Nagramy coś, wierze.


Wpłacił?Wpłacił! i tyle, na ch*j więcej spin i gadanie jaki on to nie jest zły,że robi to pod publike i,że go nie trawicie.

Molibdenowy_Rysio

2014-08-28, 17:38
Jacek opływową głowe sobie zapodał, spodziewałem się wiadra, ale ostatecznie spoko wyszło i tak, hajs wpłacony i o to tu chodzi :mrgreen:

stahyra

2014-08-28, 18:09
Dobrze gada ta hamertykańska moda u gimbazy to żenada
Wpłacasz siano i tyle.

Kozar

2014-08-28, 18:43
Bananowy ku*as.

Ceembe

2014-08-29, 19:57
Nie lubię typa od pewnego czasu, musiał oczywiście reklam naj***ć przy potwierdzeniu wpłaty, ale mimo wszystko gada dobrze i może te gimbozjeby które go słuchają i uważają za mentora przestaną robić z siebie idiotów przynajmniej w tym zakresie. Ogólnie nie rozumiem idei tego popie**olstwa, ludzie robią z tego jakieś szpano-szopki i ktoś tam pie**oli że to na szczytne cele, wtf?