18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tęczowa logika też zaraża!

Frankorus_YT • 2020-03-24, 11:44
Ile jest płci? Czy można dowolnie zmieniać swoją rasę? Czy pedofilia jest normalną orientacją seksualną? :lodowka:


nowynick

2020-03-24, 15:47
:roll:
j***ć prawicę, j***ć lewicę, grunt że koń zwalony...

supercharger

2020-03-24, 16:19
Jednak nic się nie zmieni. Jedni widzą tylko lewice, drudzy widzą prawicę..Jedni jebią drugich ,tak z założenia. Czyli absolutnie powielenie dokładnie tego samego co się dzieję np. w naszym rządzie. czyli zamiast spróbować komunikować się, wypracowywać jakieś mechanizmy porozumienia, tak jak robią naprawdę mądrzy ludzie jest wieczna walka. Ktoś powie, żebym zamknął mordę (już się wystawiłem więc to się stanie. Swoją drogą jestem gotowy na takie poświęcenie) Ale wsyscy wiecie ,że mam rację. Zawsze będą odmienne opinie tak jak z tym świetnym przykładem z cyfrą 9. Ja stoje na gorze ty na dole a posrodku jest narysowana cyfra 9. ja widzę 6 Ty widzisz 9. No i kto ma rację. Także oczywiście można tu lać błoto na siebie bo to forma rozrywki. Ale może też można cos zawalczyć, żeby wszystkim było troche lepiej. Trochę zrozumienia w tym smutnym jak ten film portalu.pozdrawam

wojtas09999

2020-03-24, 17:10
Szczerze to nie ogladam takich filmikow i wam rade tez tego unikac ale robcie co chcecie ;-)

OpenStreetMaps

2020-03-24, 17:10
Lewactwo to robactwo! Ale takie prymitywne żerujące na gównie.
Gdyby lewackie idee zaszczepić do społeczeństw pszczół termitów czy mrówek te by wyzdychały z głodu.

silwerbalk

2020-03-24, 17:51
O k***a skoro pułci jest nieskończoność to ja jestem czarnym elfem podziemnym pół krwi indianinem... Ok bo tak chce :-/ i

modoc

2020-03-24, 17:54
Antifa i lewica łowcy hifa. Dla mnie każdy próbujący usprawiedliwić pedofili powinien dostać darmową porcję ołowiu.

gnojarz

2020-03-24, 18:40
Korona wirus wiesz kogo atakować

M00nSpeLL

2020-03-24, 19:19
Gender to nie jest płeć.

AN...........or

2020-03-24, 20:06
Mają oni rację trochę, według mnie pedofilia powinna być normalna i traktowana jak orientacja seksualna kolejna, nic w tym złego

longfly

2020-03-24, 20:17
prawackie smieci -- czego nie rozumiecie jestescie takim samym gownem jak osoby w filmie inne zabarwienie gowna z tego samego szamba

mr-dupa

2020-03-24, 20:30
No i proszę... a wy się o koronowirusa martwicie. W USA maja mózgi bardzo sprane właśnie taką "tolerancją" :)
Tolerują juz to że będę sie nazywał białym cyganem i mogę się starać o pomoc o mniejszosć narodową ;)
A teraz pytanie :
Trans płciowa kobieta szuka partnera czy partnerki?
Czy ktoś z Hetero ( z Was) był by z Transem kobietą?
Jesli Transpłciowa kobieta wybiera bycie z kobietą - to oznacza że jest facetem ;)

PieronJasnySzlag

2020-03-24, 20:37
Jak zwykle przy filmiku z zidiociałą lewicą pojawiają się ch*jogłowi którzy wycierają sobie mordy prawicą.
Więc tłumacze tak łopatologicznie. Prawica to nie jest przeciwstawny biegun lewicy!!!
Prawica to prawo natury, logika, tradycja, samodoskonalenie,rywalizacja, ciężka praca, naura, głębsze wartości, odpowiedzialność a przede wszystkim wolność. Prawica to szacunek. Prawica to podwalina naszej cywilizacji, wyzbycie się zwierzęcych instynktów.

Lewica to ciągłe przesuwanie granicy sp***olenia. To zezwierzęcenie człowieka i zadeptanie normalności. To rewolucja najgłupszych jednostek w społeczeństwie.

FloriXx_00

2020-03-24, 20:38
Jak ten czarny kał mógł być zgwałcony 4 razy? Przez niewidomego?

donkapusta

2020-03-24, 21:06
Ile feministek potrzeba do zmiany żarówki?
.....
bez żartów, feministki nie mogą niczego zmienić.

supercharger

2020-03-24, 21:45
longfly napisał/a:

prawackie smieci -- czego nie rozumiecie jestescie takim samym gownem jak osoby w filmie inne zabarwienie gowna z tego samego szamba



A Ty tak na poważnie?