18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Te małe, kobiece troski...

Halman • 2023-02-05, 09:02

dziś otwieranie szampana na żywo by świat widział...

radek225

2023-02-05, 09:18
Nie raz ktoś tak jej ch*jem w twarz strzelił, więc co taka zdziwiona?

Zulu-Gula

2023-02-05, 09:45
A ch*j jej w oko ;-)

Anal_Intruder_69

2023-02-05, 11:21
Nagrywanie otwierania szampana, nagrywanie robienia fikołków, nagrywanie tańczenia, nagrywanie/foty żarcia, nagrywanie picia alkoholu... k***a! Jakby nikt tego nie potrafił i te atencyjne k***y muszą się "pochwalić" żarciem, sraniem, bieganiem... Wszystkim, co jest k***a zupełnie normalne i ludzkość robiła to od zarania dziejów. A teraz zjeby się muszą popisać, że wypije kawkę i będzie fit bo mleko było odtłuszczone.
I zwracam od razu uwagę, że jak widać wielu osobom nawet podstawowe czynności nie wychodzą (co widać np. na powyższym nagraniu). To daje przykład jak współcześni "oświeceni", "wykształceni" ludzie po studiach zaocznych z europeistyki albo innego wymyślonego gówna są zwyczajnie głupi i żałośnie nieudaczni... A swoje babcie w większości uważają za ciemnotę, bo tylko "kiedyś to było" i nie umie w komputer. A jakby przyszło co do czego to babka by sobie lepiej poradziła w 90% spraw niż wnuczek/wnusia.

Odleciałem...

Halman

2023-02-05, 11:25
Anal_Intruder_69 napisał/a:


Odleciałem...


wręcz przeciwnie: trzeźwa, rzeczowa i w punkt ocena...

maxdila0

2023-02-05, 11:38
Szampana się korkociągiem nie otwiera...

Ca...........on

2023-02-05, 11:42
Serio nikt nie widzi, że kamerka jest poruszona ręką, że "szampan" ma korek od wina, że butelka praktycznie się nie rusza, że dźwięk kompletnie nie pasuje do wideo, że widać nawet cień ręki szarpiącej za sznurek, który potem został wymazany w programie do edycji wideo?

panar3

2023-02-05, 11:45
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Nagrywanie otwierania szampana, nagrywanie robienia fikołków, nagrywanie tańczenia, nagrywanie/foty żarcia, nagrywanie picia alkoholu... k***a! Jakby nikt tego nie potrafił i te atencyjne k***y muszą się "pochwalić" żarciem, sraniem, bieganiem... Wszystkim, co jest k***a zupełnie normalne i ludzkość robiła to od zarania dziejów. A teraz zjeby się muszą popisać, że wypije kawkę i będzie fit bo mleko było odtłuszczone.
I zwracam od razu uwagę, że jak widać wielu osobom nawet podstawowe czynności nie wychodzą (co widać np. na powyższym nagraniu). To daje przykład jak współcześni "oświeceni", "wykształceni" ludzie po studiach zaocznych z europeistyki albo innego wymyślonego gówna są zwyczajnie głupi i żałośnie nieudaczni... A swoje babcie w większości uważają za ciemnotę, bo tylko "kiedyś to było" i nie umie w komputer. A jakby przyszło co do czego to babka by sobie lepiej poradziła w 90% spraw niż wnuczek/wnusia.
Odleciałem...



Oj tam, oj tam... Wiem, że chętnie byś zobaczył jak taka cipcia kupkę robi i to nagrywa online. Już nie bądź taki święty, połowa materiału na sadolu to takie przypadki - chcesz żeby portal zupełnie zdominowało pedalstwo i babki z ch*jami? No weź...

Olashenco

2023-02-05, 11:45
Anal_Intruder_69 napisał/a:

To daje przykład jak współcześni "oświeceni", "wykształceni" ludzie po studiach zaocznych z europeistyki albo innego wymyślonego gówna są zwyczajnie głupi i żałośnie nieudaczni....
Odleciałem...



Ogólnie współcześni studenci mają problem z np. Utrzymaniem śrubokrętu w dłoni, wiem co mówię. Jak można być inżynierem i nie potrafić przykrecić dwóch śróbek w karniszu :lol:

Czechos

2023-02-05, 16:47
Caramon napisał/a:

Serio nikt nie widzi, że kamerka jest poruszona ręką, że "szampan" ma korek od wina, że butelka praktycznie się nie rusza, że dźwięk kompletnie nie pasuje do wideo, że widać nawet cień ręki szarpiącej za sznurek, który potem został wymazany w programie do edycji wideo?



A co Ty chcesz od tego korka?
Nie kompromituj się chłopie jeśli Twoje doświadczenie z "szampanem" ogranicza się do trunku z osiedlowego monopolowego..

mazga50

2023-02-05, 17:28
maxdila0 napisał/a:

Szampana się korkociągiem nie otwiera...



To lewary. To nie myśli przecież, a instrukcji nie dostało.

JamPawel

2023-02-06, 20:56
Olashenco napisał/a:

Ogólnie współcześni studenci mają problem z np. Utrzymaniem śrubokrętu w dłoni, wiem co mówię. Jak można być inżynierem i nie potrafić przykrecić dwóch śróbek w karniszu



Ostatnio konfigurowałem u syna znajomego routerek z modemem. Było to dość zaskakujące zważywszy, że ów syn studiuje informatykę na Politechnice Warszawskiej.

piterzaut

2023-02-07, 19:36
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Nagrywanie otwierania szampana, nagrywanie robienia fikołków, nagrywanie tańczenia, nagrywanie/foty żarcia, nagrywanie picia alkoholu... k***a! Jakby nikt tego nie potrafił i te atencyjne k***y muszą się "pochwalić" żarciem, sraniem, bieganiem... Wszystkim, co jest k***a zupełnie normalne i ludzkość robiła to od zarania dziejów. A teraz zjeby się muszą popisać, że wypije kawkę i będzie fit bo mleko było odtłuszczone.
I zwracam od razu uwagę, że jak widać wielu osobom nawet podstawowe czynności nie wychodzą (co widać np. na powyższym nagraniu). To daje przykład jak współcześni "oświeceni", "wykształceni" ludzie po studiach zaocznych z europeistyki albo innego wymyślonego gówna są zwyczajnie głupi i żałośnie nieudaczni... A swoje babcie w większości uważają za ciemnotę, bo tylko "kiedyś to było" i nie umie w komputer. A jakby przyszło co do czego to babka by sobie lepiej poradziła w 90% spraw niż wnuczek/wnusia.
Odleciałem...



Nie, nie odleciałeś. To czysta prawda o młodych pokoleniach. jakby wyłączyli internet to niektórzy pewnie do sracza by nie trafili bez smartfona.