18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Te firmy są w tej chwili celami cyber-ataków

LeszQ • 2016-03-17, 14:35
Myślę, że to was zaciekawi. Poniżej znajduje się link do mapy ataków.

Oryginalny opis:
"Globalna sieć nie była, nie jest i nigdy nie będzie bezpieczna, nie tylko z punktu widzenia wszechobecnej inwigilacji, jaką serwują nam rządy, ale również przez coraz większą ilość cyber-ataków na firmy i ośrodki badawcze, które odbijają się także na nas.

Trwająca w Internecie cyber-wojna przeważnie łączy się z chęcią uzyskania dostępu i kradzieżą niebotycznych ilości danych. I nie chodzi tu tylko o poufne informacje na temat firm, ale także jej pracowników, klientów oraz zwykłych obywateli.

Po ostatnim ataku na Sony Picture, w wyniku którego w niepowołane ręce dostało się dziesiątki terabajtów tajnych danych, już nikt na świecie nie może czuć się bezpiecznie. Za chwilę będziecie mogli zobaczyć aktualizowaną na żywo mapę cyber-ataków, które w tej chwili mają miejsce w różnych częściach świata.

Norse Attack Map


To powinno uświadomić Wam, jak poważny jest to problem, z którym nie potrafią poradzić sobie nawet największe korporacje świata."

a tak poza tym to Chińczycy ładnie nak***iają w USA :kawa:

paffko

2016-03-19, 23:16
Teraz wyraźnie widać, jak Chinole napie**alają w serwerownie Sadistica.

_Azazel

2016-03-20, 00:05
Mapa pokazuje też zwykłe ddosy, chinole co prawda atakują usa ale ta mapa nie uwzględnia VPNów czyli ludzie kupują dostęp do VPNów żeby mieć pewność że nikt ich nie wykryje.

DużyKutas

2016-03-20, 00:17
Najciekawsze jest to ze Chińczycy nak*rwiają w USA i praktycznie nic ztego nie wynika, a USA puści atak czy dwa i osiągają zamierzone cele. Jak tak patrze to nikt nieatakuje Polski a ostatnio jest we wiadomościach ze Polska est tak bardzo zagrożona, świat ma po prostu nas w dupie bo u nas niema żadnych informacji i czegokolwiek innego.
~Anonymus Hajker najwyższego poziomu wtajemniczenia w Illuminati.net

plimos

2016-03-20, 01:37
Ale Chiny nak***iają konkretnie aż przycina.

DużyKutas

2016-03-20, 04:23
A ja mam to w dupie jakieś zabezpieczenia. Kasy nie mam, dziewczyny nie mam... co Konto na fejsie mi zablokują? Jak ja nawet znajomych nie mam. ch*ja mogą mi opintolić jak chcą.