18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tautuaż na czole

Zarammoth • 2013-10-25, 21:13
34-letni mieszkaniec Bytomia został pchnięty przez brata nożem, ale nie chce powiedzieć, dlaczego. Całkowicie odmówił współpracy. - Może dlatego, że ma na czole wytatuowane "j***ć policję" - zastanawiają się policjanci.



Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem w mieszkaniu przy ul. Piekarskiej w Bytomiu. W trakcie awantury 23-latek pchnął nożem 34-letniego brata. Ranny mężczyzna trafił do szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Sprawca uciekł z mieszkania, ale został zatrzymany. Policja nie wie, co było powodem kłótni między braćmi, bo nawet pokrzywdzony nie chce tego powiedzieć. Całkowicie odmówił współpracy z funkcjonariuszami.
- Może dlatego, że ma na czole wytatuowane "JEBAĆ POLICJĘ" - zastanawiają się policjanci.

:idzwch*j:

Davidzior

2013-10-26, 19:17
BYTOM, hanysy- wszystko jasne.

Polak88

2013-10-26, 19:37
Wy to pewnie byście matkę sprzedali,żeby tylko nie zobaczyć komendy od środka.Brat dla brata bratem a dla frajera katem

mare30ks

2013-10-26, 19:39
eee widze ze twardziel z zasadami, wiekszosc tych pozalsie boze gangsterow krzyczacych jp hwdp jak dostanie w pape to zaraz leci na policje grzecznie zlozyc zeznania :)

xts

2013-10-26, 19:44
na ch*j takie coś ma żyć i oddychać?

vedkonner

2013-10-26, 20:19
Nie żeby coś, ale do takich gości nie można się przypie**alać. Niby jest wielkim JPkiem, dresiorem, prawilniakiem i obiektem beki, ale przynajmniej trzyma się swoich poglądów, w przeciwieństwie do gangsta gimbów.

zypon

2013-10-26, 21:50
nieraz naj***ny miałem jakieś utarczki z policją ... różne akcje były
- stawanie przed maską radiowozu, żeby nie mógł odjechać (kolega w suce)
- zwyzywałem policjantów na komisariacie od " ubogich ćwierćinteligentów bez matury "
- jednemu powiedziałem że się nie potrafi wysłowić, innemu że hańbi orzełka na mundurze
- kumpel jednemu podpie**olił kajdanki i wrzucił na dach stacji benzynowej a ja mu mówiłem że jeśli jest odpowiednio wyszkolony to napewno tam wskoczy
- z kumplem wkręcaliśmy że jesteśmy z ABW
i wiecie co .... nigdy nie dostałem wpie**olu "pałą po piętach", nigdy mnie wywieziono nie wiadomo gdzie, raz tylko na dołku byłem na 24h które się zamieniły na 8h (z dobrej woli policjanta) i złego słowa o nich powiedzieć nie mogę... bardzo cierpliwie mnie znoszą. Za to te wszystkie pajace spod znaku HWDP i j***ć konfidentów to margines społeczny, który należałoby usunąć.

Pij_gorzoł

2013-10-26, 23:17
Piekarska i wszystko jasne.Z tej ulicy wszystkich normalnych obywateli powinni przesiedlić w inne miejsce,a tych czarnych brudasów i całą patologię ogrodzić wysokim murem,z drutem kolczastym pod napięciem.Raz na tydzień wysypać im z 10 ton gruzu do wpie**alania,i pozostawić na pastwę losu.Niech się tam grzmocą,i robią co im się tylko podoba.Oczywiście jestem za tym żeby jeszcze zamontowali kilkanaście kamer,żebyśmy na SADOLU mieli co oglądać,jak jeden pojeb za drugim biega z siekierą po ulicy :D

Kamas95

2013-10-27, 00:34
Bytom k***a... a na Sosnowiec się napinają :D

Swicheroo

2013-10-27, 20:10
Moje miasto, takie piękne...