18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tatuś

Ba...........yk • 2017-04-29, 08:42
Mój Tatuś tak się cieszył że przyjdę na Świat, aż został alkoholikiem.

dr.benzoesan

2017-04-29, 09:09
Ciesz się że tylko alkoholikiem... 8-)

Ba...........yk

2017-04-29, 12:18
dr.benzoesan napisał/a:

Ciesz się że tylko alkoholikiem... 8-)


No tak, to fakt. Zawsze mógł zostać j***nym pie**olniętym żytem :D

A tak poza nawiasem to suchar nie ma wzięcia bo większość sodoli po przeczytaniu go, przeżywa nawrót traumy :D
Kto nie klika ten pedał z dobrej rodziny. :lodowka:

Essent

2017-04-29, 14:25
Co Ty masz z tym żytem? W każdym poście go wstawiasz.Ktoś Cię w życie wyr*chał i nie odpisuje na sms-y?

Ba...........yk

2017-04-29, 16:25
orisuniek napisał/a:

Co Ty masz z tym żytem? W każdym poście go wstawiasz.Ktoś Cię w życie wyr*chał i nie odpisuje na sms-y?



Tak. Tak było. r*chali mnie! Ale otworzyłem oczy i od tego momentu postanowiłem że che być bardziej wolny, świadomy wyborów. A do tego zachciało mi się Walczyć. Walczyć z gównem wkładanym Ludziom takim jak Ty go łbów. Walczyć z lichwą, wyzyskiem, z j***nym matrixem... Tak Matrix istnieje. A kreuje go kilka % Syjonistycznych k***.
Ale Tobie na tą chwilę, ONI zaj***li mózg. Czy się wyleczysz to tylko zależy od Ciebie. Masz Wolną Wolę.

BundyR

2017-04-29, 20:08
@up
Twierdzisz, że lubisz teorie spiskowe, buntujesz się na rzeczywistość, to dobrze, pora oderwać się od nawyków prokreacyjnych ojca. Aha, matrix istnieje, to orgazm twojego ojca w Twoim odbycie, walcz z tym, zaciskaj poślady i walcz. Czytaj dużo książek, zdaj egzamin gimnazjalny, to tak na dobry początek. Potem uprawiaj marchewkę w doniczce na balkonie i zatrudnij się w Biedronce

Ba...........yk

2017-04-30, 00:29
BundyR napisał/a:

@up
Twierdzisz, że lubisz teorie spiskowe, buntujesz się na rzeczywistość, to dobrze, pora oderwać się od nawyków prokreacyjnych ojca. Aha, matrix istnieje, to orgazm twojego ojca w Twoim odbycie, walcz z tym, zaciskaj poślady i walcz. Czytaj dużo książek, zdaj egzamin gimnazjalny, to tak na dobry początek. Potem uprawiaj marchewkę w doniczce na balkonie i zatrudnij się w Biedronce




Mam nadzieję że masz na imię Geniek, tzn Geniusz. Powiedz że tak! Bo jesteś przek***Azajebisty. A przek***A to rajt nał Twoja stara mojego bękarta. Zastanowie się czy będziesz bratem, czy wujkiem.
Na sto procent będziesz chrzestnym Pajacem. Zacznij odkłądać na Rolexa dla Twojej mamy bękarta.

Suspens

2017-05-01, 01:30
Cebule zaskwierczały w komentarzach :)

BigDaddyD

2017-05-01, 01:31
Mój też się tak cieszył :(

BrunerOvned

2017-05-01, 02:16
Basia_Stańczyk napisał/a:

Mój Tatuś tak się cieszył że przyjdę na Świat, aż został alkoholikiem.


Jeśli jesteś facetem, to jesteś j***nym kłamcą. Jeśli faktycznie masz na imię Barbara, to nie jest źle. Twój stary może jeszcze zostać Twoim alfonsem, czyli ty będziesz mieć robotę, a stary jakiś zarobek. Tak czy siak, szału nie ma. Ale zawsze możecie chlać razem...

kosioraldo

2017-05-01, 12:59
Basia Stanczyk to podobno analna roszpunka, co jeździ do sklepu na świni. Podobno jej stary ma na imię Mirek i jest z rodziny amareniarzy, podobno u nich na stole zamiast Coli do obiadku stoi zawsze Amarenka i wszyscy są happy

Ba...........yk

2017-05-03, 02:16
BrunerOvned napisał/a:


Twój stary może jeszcze zostać Twoim alfonsem, czyli ty będziesz mieć robotę, a stary jakiś zarobek. Tak czy siak, szału nie ma. Ale zawsze możecie chlać razem...



Nie, nie sądzę. U mnie w rodzinie patologi nie ma. Zastanawia mnie teraz jedno, skąd Ty możesz wiedzieć o takich zjawiskach, procederach? :dead: