18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

tatuaż zamiast oka

marna • 2013-04-13, 21:27
Dziesięć lat temu, ten facet prawie umarł, bo został ugryziony przez jadowitego "bielika pająka" w czoło, tuż nad oczami. Rana na jego twarzy nie goiła się ponad 9 lat, żeby ostatecznie przekształcić się w nowotwór złośliwy. Niestety, lekarze wraz z guzem musieli usunąć i oko. Facet jednak nie załamał się i wykorzystał nowo powstałą powierzchnię na tatuaż. Widzieć dzięki niemu nie widzi, ale wygląda jakoś mniej odmiennie..




z tatuażystą



z profilu



wspomniany pająk

DJThomas91

2013-04-13, 23:48
Albo autor zle podal nazwe albo google nie zna polskiego odpowiednika nazwy gatunku tego pajaka gdyz po wpisaniu w google pająk bielik nie znalazlo mi nic po za orłami:/ prosiłbym kogoś ogarniętego o podanie gatunku tego pajęczaka.

Dallolymya

2013-04-14, 00:11
zamiast tego oka, mógł sobie zrobić skaner którego używał Vegeta xD

le...........ce

2013-04-14, 00:11
CDBlaze, Przestań, bo jesteś żałosny :roll:

Cyjanek

2013-04-14, 00:32
A.J.K.S napisał/a:

CDBlaze, Przestań, bo jesteś żałosny :roll:



To przecież Ty się przyj***łeś do mnie a nie ja do ciebie... Ale ok, zakończmy tę dyskusję.

tomii666

2013-04-14, 01:07
I tu k***a widać, że chłop się nie załamał, jak większość. Tacy ludzie pokazują, że pomimo przeciwności losu, potrafią sobie radzić, nie to co większość, wolała by siedzieć w kącie i płakać oj jak to oni są biedni...

chmyk

2013-04-14, 01:21
A że jest gruby to ch*j mu w oko

noctis14

2013-04-14, 01:29
ch*j z tym okiem, ale jakbym zobaczył tego pająka to bym się zesrał na żółto...

le...........ce

2013-04-14, 02:09
CDBlaze napisał/a:


Obrazek
To przecież Ty się przyj***łeś do mnie a nie ja do ciebie... Ale ok, zakończmy tę dyskusję.


Ja się do Ciebie nie przyj***łem. Chciałem tylko naprawić lukę w twoim myśleniu :(

Co...........nt

2013-04-14, 02:21
CDBlaze miałem nadzieje że to ta druga wersja którą przedstawiłem. Ale jednak jesteś durniem (tak po prostu, naturalnie, bez wysiłku). Pierwsza myśl najlepsza :amused:

Cyjanek

2013-04-14, 03:24
Consument napisał/a:

CDBlaze miałem nadzieje że to ta druga wersja którą przedstawiłem. Ale jednak jesteś durniem (tak po prostu, naturalnie, bez wysiłku). Pierwsza myśl najlepsza :amused:


Jak w twoim przypadku pierwsza myśl najlepsza, to ch*jowo myślisz chopie i zostaw je komuś mądrzejszemu, bo widocznie to twoja słaba strona i czy musisz przy końcu używać '' :amused: ''? Wk***iające to jest. No chyba, że jesteś gimbusem, który nie może się oprzeć nie użyciu tego wk***iającego mnie emotikonu, i który udaje jakiegoś mądrego. Milcz już, bo nie mam zamiaru robić niepotrzebnego off-topu i otrzymać warna.

hu...........nn

2013-04-14, 08:15
Według Wiki (polskiej i angielskiej) ukąszenie tego pająka jest niegroźne dla ludzi.

marna

2013-04-14, 08:27
huginn napisał/a:

Według Wiki (polskiej i angielskiej) ukąszenie tego pająka jest niegroźne dla ludzi.



ale no nieudolne metody leczenia (zwłaszcza 9 letniego!) już mogą być niebezpieczne..