18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tatry

saves • 2023-09-11, 22:44
Piękna panorama Tatr od strony Słowacji. Tylko jakiś plakat wyborczy przeszkadza.







kosioraldo

2023-09-12, 08:39
Chyba wiadomo gdzie sp***alac jak wygra PO lewactwo

russian-roulette

2023-09-12, 10:00
kosioraldo napisał/a:

Chyba wiadomo gdzie sp***alac jak wygra PO lewactwo



Kaczorek będzie sp***alał do ruskich czyli do swoich jak przegra wybory i cała ta komunistyczna pisowska elita

Papież69

2023-09-12, 12:25
Mnie namówił.

metyoo

2023-09-12, 13:31
ale, że co? że kozojebcy to od razu lpg?

GaryP

2023-09-12, 16:42
Suczka_Stefana napisał/a:

ch*ja widać



Bo włączyłeś przednią kamerę

freddy.krueger

2023-09-12, 18:27
russian-roulette napisał/a:

Kaczorek będzie sp***alał do ruskich czyli do swoich jak przegra wybory i cała ta komunistyczna pisowska elita



Ty w ogóle przemyślałeś to co napisałeś ?? Mam wrażenie że nie koniecznie ...to kaczor prowadzi politykę anty rosyjską gdzie wedle niego jej przedstawiciele wraz z tuskiem doprowadzili do zamachu na tupolewa. Więcej wiedzy z tej kategorii znajdziesz w internecie ....

Karkus

2023-09-12, 22:14
Parkometr napisał/a:

W Polsce naroiło się już lewackiego gówna (nie mylić z lewicowymi poglądami), które rządzi opinią publiczną.
Jeśli uważasz, że istnieją 2 płcie - jesteś faszystą
Jeśli uważasz, że istnieją różnice między kobietą, a mężczyzną - jesteś faszystą
Jeśli uważasz, że otyłość jest zła - jesteś faszystą
Jeśli uważasz, że ... - jesteś faszystą, bo ty masz k***a myśleć jak Ci każe jakaś lewacka organizacja.
I niestety, ale u nas taki plakat by nie przeszedł (btw nie mam nic do Ukraińców. Hasło "Imigranci" na potrzeby polityki oznacza tłumy nierobów)



Jeśli uważasz, że jesteś politycznie poprawny, zrób referendum o uchodźcach, ale wcześniej zaproś ponad 250 000 uchodźców z afryki i z muzułmanii za 5000 USD sztuka i nazywaj się PiS albo głosuj na tych zjebów :P

Sigonek

2023-09-12, 22:58
Parkometr napisał/a:

W Polsce naroiło się już lewackiego gówna (nie mylić z lewicowymi poglądami), które rządzi opinią publiczną.
Jeśli uważasz, że istnieją 2 płcie - jesteś faszystą
Jeśli uważasz, że istnieją różnice między kobietą, a mężczyzną - jesteś faszystą
Jeśli uważasz, że otyłość jest zła - jesteś faszystą
Jeśli uważasz, że ... - jesteś faszystą, bo ty masz k***a myśleć jak Ci każe jakaś lewacka organizacja.
I niestety, ale u nas taki plakat by nie przeszedł (btw nie mam nic do Ukraińców. Hasło "Imigranci" na potrzeby polityki oznacza tłumy nierobów)



Walka komunizmu z prawdą absolutną nie jest niczym nowym, Gramsci zapronował rozwiązanie bardziej subtelne od strzału w łeb, polegające na podsunięcie tradycyjnym kategoriom kulturowym rewolucyjnej treści. Tak się składa, że tradycyjna kultura łacińska opiera się na konecpecji prawdy absolutnej, czyli zaprzeczeniu tego co nam serwuja obecnie medialne i rozrywkowe szabas goje na sznurkach Sorosów

Tempogreg

2023-09-12, 23:19
Parkometr napisał/a:

W Polsce naroiło się już lewackiego gówna (nie mylić z lewicowymi poglądami), które rządzi opinią publiczną.
Jeśli uważasz, że istnieją 2 płcie - jesteś faszystą
Jeśli uważasz, że istnieją różnice między kobietą, a mężczyzną - jesteś faszystą
Jeśli uważasz, że otyłość jest zła - jesteś faszystą
Jeśli uważasz, że ... - jesteś faszystą, bo ty masz k***a myśleć jak Ci każe jakaś lewacka organizacja.
I niestety, ale u nas taki plakat by nie przeszedł (btw nie mam nic do Ukraińców. Hasło "Imigranci" na potrzeby polityki oznacza tłumy nierobów)



ukrów też j***ć, chcesz k***a mieszanki jak na zachodzie?

Parkometr

2023-09-13, 01:33
Tempogreg napisał/a:

ukrów też j***ć, chcesz k***a mieszanki jak na zachodzie?



Jakiej mieszanki? Ukrainiec to nie murzyn. Z resztą pracuję z czarnymi, pracuję z Ukraińcami i pracowałem też z Rosjanami.

Jeżeli czarny akceptuje tutejsze wzorce to nie mam nic do niego.

Zobacz jaki jesteś zero jedynkowy. Widzisz jedynie 2 możliwości: albo zaprosić do kraju każdego jak leci, albo nie brać nikogo.

Specjalnie dla Ciebie coś czego nie zrozumiesz, ale może ktoś inny przeczyta i coś z tego wyciągnie.

Nie mam zamiaru j***ć "Ukrów", bo ci którzy przyjeżdżają tutaj i chcą pracować są jak najbardziej w porządku. Potrzebuje tego nasza demografia i gospodarka. Z kraju prędzej wyj***łbym roszczeniowych Polaków, czy przygłupów co bez setki nie wstaną do roboty. To jest rak naszego społeczeństwa. Zapewne się do niego zaliczasz, bo nie sądzę, żeby sprawnie działający mózg był w stanie wycisnąć z siebie taką myśl.

Zrozum tłuku, że imigracja jest pewnym zjawiskiem. Może przybierać różną skalę i generować różne problemy. Czasem może być też pożyteczna. Jest to bardzo złożony temat. To, że na zachodzie zaproszono do kraju zupełnie inną kulturę, z nizin społecznych nie oznacza, że imigracja jest zawsze zła. Nasz rząd również nie podszedł do tematu odpowiedzialnie przyjmując łapówki. Ale wciąż widzę ogromną różnicę między masową imigracją nizin społecznych z odrębnej kultury, a imigracją klasy średniej z sąsiedniego kraju.

Mam całkiem dobrą pracę, gdzie obserwuję dość pokaźną liczbę pracowników. Niestety, najgorsze są młode Polki. Gorsze wyniki, roszczeniowe podejście, zawsze trzeba liczyć się z tym, że jebnie urlop na żądanie, albo zaplanuje sobie L4 itd. Ukraińcy w mniejszym stopniu tak postępują. I ch*j mnie to obchodzi, że Ty widziałeś jak jakiś Ukrainiec coś odj***ł. Liczby nie kłamią i częściej to Polak coś odjebie. Jak wyjdziesz z nizin społecznych to może dostrzeżesz coś więcej.

czempion

2023-09-13, 01:40
Parkometr napisał/a:

W Polsce naroiło się już lewackiego gówna (nie mylić z lewicowymi poglądami), które rządzi opinią publiczną.
Jeśli uważasz, że istnieją 2 płcie - jesteś faszystą
Jeśli uważasz, że istnieją różnice między kobietą, a mężczyzną - jesteś faszystą
Jeśli uważasz, że otyłość jest zła - jesteś faszystą
Jeśli uważasz, że ... - jesteś faszystą, bo ty masz k***a myśleć jak Ci każe jakaś lewacka organizacja.
I niestety, ale u nas taki plakat by nie przeszedł (btw nie mam nic do Ukraińców. Hasło "Imigranci" na potrzeby polityki oznacza tłumy nierobów)



Lewicowe poglądy świadczą o niedoj***niu mózgowym I nadają się. A śmietnik

mazga50

2023-09-13, 05:44
Parkometr napisał/a:

W Polsce naroiło się już lewackiego gówna (nie mylić z lewicowymi poglądami), które rządzi opinią publiczną.
Jeśli uważasz, że istnieją 2 płcie - jesteś faszystą
Jeśli uważasz, że istnieją różnice między kobietą, a mężczyzną - jesteś faszystą
Jeśli uważasz, że otyłość jest zła - jesteś faszystą
Jeśli uważasz, że ... - jesteś faszystą, bo ty masz k***a myśleć jak Ci każe jakaś lewacka organizacja.
I niestety, ale u nas taki plakat by nie przeszedł (btw nie mam nic do Ukraińców. Hasło "Imigranci" na potrzeby polityki oznacza tłumy nierobów)






markop4321

2023-09-13, 16:11
Z której listy mogę na niego zagłosować ?

101709

2023-09-13, 17:23
To było stanąć za plakatem !!! i w tedy zrobić zdjęcie tak ciężko pomyśleć idiotot ???