18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tatko śmieszek

~Beny • 2019-11-25, 07:41
I makaroniki


a2711817

2019-11-25, 09:04
Zajebiste, już nie mogę się doczekać kiedy dzieci wrócą ze szkoły!

r061071

2019-11-25, 10:29
tak ja ok krympiel tylko popękał =żartowniś

glesner1910

2019-11-25, 10:39
r061071 napisał/a:

tak ja ok krympiel tylko popękał =żartowniś



Co k***a?

Jakubbb

2019-11-25, 11:31
reakcja u młodego prawidłowa, od razu rzucił się do pomocy, dobrze wychowany gnojek

dominoEL

2019-11-25, 11:32
k***a .... przypomniala mi sie moja kontuzja kregoslupa , tyle ze ja uslyszalem taki sam trzask nie majac surowego makaronu w ustach :D bolu nie zycze najgorszemu wrogowi

Pytorożec

2019-11-25, 11:32
Wyrabia w dzieciach empatię.

radek225

2019-11-25, 14:01
r061071 napisał/a:

tak ja ok krympiel tylko popękał =żartowniś







glesner1910 napisał/a:

Co k***a?



Niestety, moda na patoli, debili, idiotów, kretynów, wszelkiej maści pojebów jest od kilku lat lansowana w internecie. Patoinfluencerzy, Marty Linkiewicz, fame MMA, pranki, sranki, pedały w rurkach, "rap" i to całe audiotunowe gówno lansowane przez Popka, Tedego właśnie dla takich kretynów jest adresowane. Pacanów, którzy poprawnie nawet jednego zdania nie potrafią sklecić. Nawet wtedy, kiedy autokorekta podświetla,  że coś w zdaniu jest pewnie nie tak. Kiedyś pisało się bez diakrytyków i znaków interpunkcyjnych, teraz kretyni piszą bełkot, którego po przeczytaniu 8x nie jestem w stanie zrozumieć. Dzisiejszy świat to lenistwo, debilizm, idiotyzm, narcyzm, gloryfikowanie patologii i bycie z niej dumnym, cofanie się intelektualnie do XV wieku. Pokaż dupę. napisz zdanie z milionem błędów i wulgaryzmów i wyciągnij wydziaraną łapę po 500+ i inne benefity dla patologicznego elektoratu pisuarów, by mieć na pół litra wódy i papierochy za hajs na brajanka i dżesikę.

Rider098

2019-11-25, 16:03
radek225 napisał/a:

Niestety, moda na patoli, debili, idiotów, kretynów, wszelkiej maści pojebów jest od kilku lat lansowana w internecie. Patoinfluencerzy, Marty Linkiewicz, fame MMA, pranki, sranki, pedały w rurkach, "rap" i to całe audiotunowe gówno lansowane przez Popka, Tedego właśnie dla takich kretynów jest adresowane. Pacanów, którzy poprawnie nawet jednego zdania nie potrafią sklecić. Nawet wtedy, kiedy autokorekta podświetla,  że coś w zdaniu jest pewnie nie tak. Kiedyś pisało się bez diakrytyków i znaków interpunkcyjnych, teraz kretyni piszą bełkot, którego po przeczytaniu 8x nie jestem w stanie zrozumieć. Dzisiejszy świat to lenistwo, debilizm, idiotyzm, narcyzm, gloryfikowanie patologii i bycie z niej dumnym, cofanie się intelektualnie do XV wieku. Pokaż dupę. napisz zdanie z milionem błędów i wulgaryzmów i wyciągnij wydziaraną łapę po 500+ i inne benefity dla patologicznego elektoratu pisuarów, by mieć na pół litra wódy i papierochy za hajs na brajanka i dżesikę.



To nie moda tylko sp***olenie umysłowe.

htp

2019-11-25, 20:08
a2711817 napisał/a:

Zajebiste, już nie mogę się doczekać kiedy dzieci wrócą ze szkoły!



I jak było?

TB303

2019-11-25, 20:17
Rider098 napisał/a:

To nie moda tylko sp***olenie umysłowe.


Jeden ch*j tak naprawdę.

Takafura

2019-11-25, 23:33
Inna wersja:
połówki skorupki orzecha włoskiego podkłada sie pod 4 nogi krzesła przygotowanego dla teściowej...

Mom and Death

2020-03-14, 10:02
radek225 napisał/a:

Niestety, moda na patoli, debili, idiotów, kretynów, wszelkiej maści pojebów jest od kilku lat lansowana w internecie. Patoinfluencerzy, Marty Linkiewicz, fame MMA, pranki, sranki, pedały w rurkach, "rap" i to całe audiotunowe gówno lansowane przez Popka, Tedego właśnie dla takich kretynów jest adresowane. Pacanów, którzy poprawnie nawet jednego zdania nie potrafią sklecić. Nawet wtedy, kiedy autokorekta podświetla,  że coś w zdaniu jest pewnie nie tak. Kiedyś pisało się bez diakrytyków i znaków interpunkcyjnych, teraz kretyni piszą bełkot, którego po przeczytaniu 8x nie jestem w stanie zrozumieć. Dzisiejszy świat to lenistwo, debilizm, idiotyzm, narcyzm, gloryfikowanie patologii i bycie z niej dumnym, cofanie się intelektualnie do XV wieku. Pokaż dupę. napisz zdanie z milionem błędów i wulgaryzmów i wyciągnij wydziaraną łapę po 500+ i inne benefity dla patologicznego elektoratu pisuarów, by mieć na pół litra wódy i papierochy za hajs na brajanka i dżesikę.



BOOMER DETECTED!!!