18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tata nie popiera lewackiego spierdolenie syna

GeorgeHarvey1 • 2023-03-24, 06:09

Może się dziwadło powiesi...

adiko93

2023-03-24, 17:50
Przecież to nie jest ani trans ani to nie jest jej ojcicec, co to k***a za fejk xD To streamerka JustMinx, a za jej plecami beke robi Schlatt. ch*jowy fejk

Jebacpis69

2023-03-24, 20:57
Wieszać to powinni te prawackie ścierwa

PutinToSmiec

2023-03-24, 22:10
To ustawione ... beke sobie z was robią .

Siriuz

2023-03-25, 02:04
To chyba film o małym Zelenskim, potem został komikiem po ojcu, a dalej wiadomo :)

MysteryMan

2023-03-25, 05:46
Jeżeli to jest prawdziwe to taki ojciec powinien dostać jakiś medal :D

Scartabelli

2023-03-25, 11:38
Przecież to jest dwójka streamerów w podobnym wieku z Twitch'a wy bando baranów. Minx to zwykła zachlana irlandzka laska, zresztą widać. Ten ziomek to chyba Schlatt.

yeeppa

2023-03-25, 18:25
ktototakianunaki napisał/a:

az sie musialem zalogowac. mowcie sobie co chcecie ale gdyby mi moj syn/corka cos takiego robili w domu to byloby max 5 min. idziesz na leczenie albo wypie**alasz z domu plus wyrzeklbym sie dziecka.



Najpierw trzeba mieć z kim te dzieci mieć , potem trzeba potrafić je zrobić. Jak już te dwa punkty osiągniesz, to wtedy zrozumiesz dzieciaku, że to nie jest takie proste wywalić dziecko, w którego wychowanie włożyłeś lata wysiłku i wyrzeczeń. Puki co albo do własnych dzieci bardzo Ci jeszcze daleko, albo jesteś po prostu imbecylem bez wyobraźni. nie wiem jak się potoczą losy moich dzieci, ale one zawsze będą miały przewagę nad twoimi bo puki żyję to nigdy ich przy mnie nie zabraknie i będą mieć ojca wsparcie. Matołku.

to...........10

2023-03-28, 19:28
Ojciec tępy gnój. Mam nadzieję, że na starość zbierze, co zasiał.

TwujStarypijanyy

2023-03-31, 15:58
yeeppa napisał/a:

Najpierw trzeba mieć z kim te dzieci mieć , potem trzeba potrafić je zrobić. Jak już te dwa punkty osiągniesz, to wtedy zrozumiesz dzieciaku, że to nie jest takie proste wywalić dziecko, w którego wychowanie włożyłeś lata wysiłku i wyrzeczeń. Puki co albo do własnych dzieci bardzo Ci jeszcze daleko, albo jesteś po prostu imbecylem bez wyobraźni. nie wiem jak się potoczą losy moich dzieci, ale one zawsze będą miały przewagę nad twoimi bo puki żyję to nigdy ich przy mnie nie zabraknie i będą mieć ojca wsparcie. Matołku.



jeden normalny w tym wątku chociaz