18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tata Madzi walczy w klatkach

voidinfinity • 2017-09-06, 12:25
Jako "Bart Wasnyewski" :amused:



Cytat:

Waśniewscy rozwiedli się w listopadzie 2013 roku, ale jeszcze wcześniej mężczyzna wyjechał do Wielkiej Brytanii, by tam ułożyć sobie życie. Okazuje się, że chyba mu się udało, bo znalazł nową pasję. Były mąż Katarzyny W. walczy teraz w MMA i podobno nawet odnosi jakieś sukcesy.

Waśniewski wystartował w amatorskich zawodach Ultra MMA w Bournemouth. Podobne "gale" organizowane są w kilkudziesięciu brytyjskich miastach i biorą w nich udział amatorzy, którzy chcą sprawdzić się w walkach w klatkach. Wcześniej przechodzą odpowiednie przygotowanie.

28-letni tata Madzi występuje w Wielkiej Brytanii jako Bart Wasnyewski. Co ciekawe, Ultra MMA za każdym razem przekazuje dochód z walk w klatkach na Cancer Research UK - organizację badającą nowotwory. Dzięki walkom Wasnyewskiego zebrano prawie 5 tysięcy funtów.



Skąd to wiem? Czytam pudelka to wiem :krejzi:

BigCohones

2017-09-07, 07:46
SirMajkel napisał/a:

widziałem kolesi co się lepiej biją po miesiącu zajęć mma/kravka.



Widziałem kolesi co się lepiej biją i nic nie trenowali... ;)

~Velture

2017-09-07, 08:17
BigCohones napisał/a:



Widziałem kolesi co się lepiej biją i nic nie trenowali... ;)


Widziałem bijących co się lepiej kolesiowali :krejzi:

Kickbokser

2017-09-07, 13:22
Cytat:

Skąd to wiem? Czytam pudelka to wiem :krejzi:


No kerwasz twarz wiedziałem, że voidinfinity to pedzio :D

Tutaj pokazał się z chłopakiem z zagramanicy

voidinfinity

2017-09-07, 13:35
@up

Chciałbym mieć znowu tyle lat...tylko obecne doświadczenie i może pieniądze na koncie (chociaż to ostatnie to ch*j - bo pieniądze ogarnięty człowiek zawsze możne zarobić) :-/

natking

2017-09-08, 02:53
BigCohones napisał/a:



Widziałem kolesi co się lepiej biją i nic nie trenowali... ;)



Widziałem kolesi, co nic nie trenowali i się lepiej biją od tych, którzy trenują. Widziałem też tych trenerów, co się kolesiują od tych, którzy nic. Myślę, że Fantastico dokładniej przelałby moje myśli na papier.

@robson54321 ostatnio wstawiłem tutaj wąsatego janusza, który obciąga innemu typowi, ale ten film to już przegięcie. Lecz się.