18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tata lubi występy swojej córki

~Sunday • 2020-02-20, 13:27

Przedszkolanka trochę zasłania ale trudno :mrgreen:

ch...........am

2020-02-20, 21:53
co to za nuta?

willoo

2020-02-20, 22:31
nie kumam k***a tego filmu... przeciez typ nagrywa scene normalnie...

Oponka

2020-02-21, 12:28
Belweder napisał/a:

Co ty pie**olisz opono, chyba ci się przypomniało dzieciństwo z proboszczem w domu wszyscy zdrowi w ogóle ?



od kiedy to dziewczynki są w kręgi zainteresowań księży? może opowiesz o swoich doświadczeniach parafialnych. no, pochwal się ;)

mazga50

2020-02-21, 14:50
Cryo napisał/a:

, W chrześcijaństwie to akurat trzeba się wstydzić od urodzenia za wszystko, żeby interes (najstarszej na świecie) firmy się kręcił



No a co ja napisałem w pierwszym zdaniu? Czytaj ze zrozumieniem.
Chrześcijaństwo jak i inne religie wciągają już nawet niewinne dzieci w swoje machinacje. A dokładnie wymagają tego od ich rodziców., poprzez chrzest, obrzezanie itp.,

Belweder

2020-02-21, 15:11
Oponka napisał/a:

od kiedy to dziewczynki są w kręgi zainteresowań księży? może opowiesz o swoich doświadczeniach parafialnych. no, pochwal się



Może wyglądasz jak chłopczyk i się pomylił lub zrobił wyjątek, że masz taki uraz ? Nie miałem i zbytnio nie mam jak mieć, bo rzadko uczęszczam :-( ogólnie to gadasz jak jakieś dziecko po przejściach, polecam wybrać się do psychologa lub porozmawiać z rodziną/ przyjaciółmi to może trochę Ci ulży?

SpeedwayKmz

2020-02-21, 20:33
k***a mógł trochę zooma użyć :-o :mrgreen: :mrgreen:

Xs...........33

2020-02-22, 15:02
Oponka napisał/a:

no tak, bo postępowy człowiek, taki jak ty, nagrywa swojego dzieciaczka, żeby później chwalić się wszystkim dookoła jaki to zajebisty sukces w życiu osiągnął, bo nie wyciągnął na czas, a potem, gdy już nikt nie patrzy w domowym zaciszu wkłada jedną rękę pod kołderkę, a drugą ponownie ur*chamia sobie filmik ze swoim dzieciaczkiem i cieszy się dalej.



Chyba sadolowy dziurawiec ma przykre wspomnienia z dzieciństwa.