18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

taserem w twarz

racoon • 2011-09-26, 20:24
Policjant zakończył solówkę dwóch kolesi strzelając bez ostrzeżenia jednemu z nich taserem w ryj :D


bloodwar

2011-09-27, 13:39
eddek6 napisał/a:

Jestescie chorzy. Nigdy sie nie biliscie? To ze z kims trzaskasz sie po lbie znaczy ze moze podejsc do Ciebie palkarz i ewentualnie Cie zabic za to ze sie bijesz? Poczytajcie ile osob od tego ginie. Policja ma pomagac a nie narazac Cie na smierc. A ten smiec niebieski jest zwyklym trzuchem ktory bal sie dostac po pysku wiec lepiej isc na latwizne.



W tym roku (a mamy już wrzesień) zgineły bezpośrednio od trafienia tasera 4 (słownie: cztery) osoby, trzy z nich były pod wpływem narkotyków (więc raczej nie była to elita społeczeństwa) a tylko jedna była osobą starszą z wadą serca. Cztery osoby na CAŁY ŚWIAT to z deczka mało żeby się tym ekscytować, więcej osób ginie od wypadków w kuchni, zakrztuszenia jedzeniem lub nieprawidłowego używania akcesoriów erotycznych niż od porażenia taserem, więc zanim zaczniesz swoją gimbusowatą kampanię CHWDP wymierzoną w stróżów prawa którzy wykonują po prostu swoją pracę zwróć uwagę czy w Twojej kuchni wszystkie urządzenia AGD sa prawidłowo uziemione, czy z kuchenki nie ulatuje gaz, czy jedzenie przygotowane dla babci jest prawidłowo rozmiękczone a siostra nie wpadła przypadkiem na genialny pomysł podłączenia swojego wibrującego przyjaciela bezpośrednio do gniazdka elektrycznego żeby zaoszczędzić na bateriach - uratujesz w ten sposób parę cennych istnień ludzkich a Murzyni porażeni taserem... kto by się tam nimi przejmował, to i tak ludzkie gówno ktore zaczeło swoje życie na ulicy i tam skończy, nawet jeżeli policjanci nie będą ich mordować swoimi śmiercionośnymi taserami to i tak wytłuką się nawzajem, ludzie którzy nie mają nic na sumieniu raczej nie dostają taserem po gębie za samo chodzenie na ulicy...

gelek

2011-09-27, 15:10
Jeszcze ktoś prócz mnie przeczytał "tarasem w twarz"?

WhatsUpMan

2011-09-27, 15:31
Cytat:

Jeszcze ktoś prócz mnie przeczytał "tarasem w twarz"?



Nie, tylko ty nie umiesz czytać.

timmy77

2011-09-27, 15:52
No i napinka poszła oczywiście od wszelkich JP, ja tam się cieszę że wybrał czarnego i wbił mu elektryczne jebaczki w twarz!
I bez przesady, że dużo ludzi od tego ginie, na polu bawełny są zapewne takie ogrodzenia z pastuchów, więc czarny obyty był z tego typu zabawą.

KroQQQ

2011-09-27, 16:25
@kudlaty1125
Wsród polskich policjantów też wyróznia się "strzelający paralizator" na który się mówi taser i taki "standardowy dotykowy" zwany paralizatorem. Więc co miał w opisie napisać żeby po polsku było? "strzelił strzelającym paralizatorem?

NomedN

2011-09-27, 17:09
timmy77 napisał/a:


I bez przesady, że dużo ludzi od tego ginie, na polu bawełny są zapewne takie ogrodzenia z pastuchów, więc czarny obyty był z tego typu zabawą.



Ja wiem, że to sadistic i jechanie po czarnych jest trendy, tylko tak może... Wytęż umysł, swoje jakże wysublimowane poczucie humoru i zarzuć czymś oryginalnym, a nie ferajna jedzie na przedpotopowym "bawełnianym" tekście i klepie się po plecach w kręgu wzajemnej adoracji. Dziękuję za ew. uwagę, bądź nie dziękuje za jej brak.

racoon

2011-09-27, 19:23
@Kudlaty1125, i co myślisz że jesteś fajny bo mnie "pojechales"? Tak, znam takie słowo jak paralizator, ale to jest k***a konkretnie TASER, więc się odpie**ol i idź poodrabiać lekcje gimbusie.

Ronin026

2011-09-27, 21:31
@Kudlaty1125 w uesa nie jesteśmy ale przynajmniej k***a sprawdź i się dowiedz co to jest Taser.
Podejżewam, że nie jesteś w stanie tego znaleźć w internecie bo to zbyt trudne dla ciebie więc ci napiszę.
Taset to firma produkujaca paralizatory. Otworzył ją lekarz naurolog i trzepie na tym niezłą kasiurę.
A ty moze na naszą klasę idź i zdjęcia komentuj.

BulletTime

2011-09-27, 21:47
Kudłaty, easy...
Taser- trzepie na dystans
Paralizator- wymaga użycia tuż przy ciele.

.:...........:.

2011-09-27, 21:49
Ronin026 napisał/a:

dowiedz co to jest Taser



Ja znam tasiora. :emo:

riffa

2011-09-28, 06:18
Phallucifer napisał/a:

Synek, calej sytuacji by nie bylo , gdyby ci ludzie(?) potrafili sie zachowac. Dziwnym trafem okolicznosci na silna reke wymiaru sprawiedliwosci narzekaja ci , ktorzy maja cos za pazurami....



Z murzynami to tam ch*j, ale jaka masz pewnosc, ze ta reka nie zostanie podniesiona na ciebie lub kogos kogo znasz? Sytuacja analogiczna do tej na filmiku, na ulicy ktos sie przyjebie, zaczynasz sie z nim szarpac i jeszcze pradem po ryju dostajesz. Czy tez po prostu obronisz sie/kogos przed napascia i z punktu widzenia prawa mozesz stac sie agresorem (jestes niemal cały, koles poobijany) i masz sprawe o pobicie lub tez przekroczenie obrony koniecznej. Jesli wierzysz w sprawiedliwosc i w sluzby z zalozenia do niej dazace to jestes naiwny.

@bloodwar
Cytat:

W samych Stanach Zjednoczonych od czerwca 2001 do marca 2006 przeszło 150 osób zmarło po ogłuszeniu taserem.

zrodło

Tomsonoza

2011-09-28, 06:21
kudlaty1125 napisał/a:

Co my k***a w ułesa jesteśmy i gadamy po angielsku?
k***A MAĆ, paralizator do k***y nędzy znasz takie słowo? du ju k***a anderstend? (Do you understand?)



To nie do końca taki zwykły paralizator a tazer to jego oficjalna Polska nazwa . Kolega się jebnoł bądź że wyrozumiały !

Lnkk,

Ty jak ten na avatarze to ty to nie wiem na ch*j tu wchodzisz na tej stronie robi się tylko zbyty z takich zjebów jak ty !!

.:...........:.

2011-09-28, 08:37
Tomsonoza napisał/a:

Ty jak ten na avatarze to ty to nie wiem na ch*j tu wchodzisz na tej stronie robi się tylko zbyty z takich zjebów jak ty !!



Bo lubię.

bloodwar

2011-09-28, 12:56
riffa napisał/a:


@bloodwar
zrodło



Nie wiem czy zauwazyłeś, ale mamy 2011, od 2006 mineło sporo czasu, zmieniły się przepisy (min po śmierci tego zdziwaczałego starego kawalera z Polski w Kanadzie który nie znał języka i stwierdził, że najlepszą metoda porozumienia się z tubylcami będzie histeryczne krzyczenie i wymachiwanie rekami) i liczbę ofiar znacznie ograniczono, wcześniej zdażały się przypadki śmierci nawet osób w "kwicie wieku" (18-35) w tej chwili od porażenia taserem giną najwyżej osoby starsze (wniosek - jak jesteś stary to nie kłóć się z policją bo Twoja statystyczna średnia wieku może ulec znacznemu skróceniu :-) i osoby pod wpływem narkotyków, no ale jak wiadomo jak ktoś grzeję herę od kilku lat to jego organizm jest tak wycieńczony że wystarczy kichnąć i umiera.