18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tasakowanie...

Halman • 2020-05-16, 11:17

spokojnie, nic nie widać - samochód zasłonił ale uliczna rzeźnię to i tak urządził...

żmij

2020-05-16, 11:31
Łobuz kocha bardziej.
Kucharz, jak widać, najbardziej.


Jebaka80

2020-05-16, 11:50
Tego ch*ja co kręcił a nie pomógł też powinni pociąć :shock:

Erqti

2020-05-16, 12:15
czy można mieć pretensje do śmiecia co nagrywał a nie zareagował? trudno powiedzieć, tak samo w przypadku kilkunastu przynajmniej gapiów, którzy nie zrobili nic by uratować tę kobietę. karac ich potem? po co? dla zaspokojenia jakieś nieokreślonej sprawiedliwości czy czyjegoś poczucia zadośćuczynienia? nie można w dzisiejszych czasach wymagać od motłochu ludzkich odruchów. To już archaizm i niestety przechodzi coraz bardziej do lamusa. Ale najgorsze jest to że tego paprocha z tasakiem humanitarnie posadzą na ławie oskarżonych, kilkanascie rozpraw by skazać społeczeństwo na utrzymywanie tego śmiecia przy życiu przez najbliższe ileś tam lat. Może własnie to jest kara dla tych którzy nie pomogli - skoro jesteście p*zdy to się z nim teraz będziecie męczyć.

nelbox

2020-05-16, 12:25
i to są właśnie niebezpieczne osoby w społeczeństwie. maseczka mu spadła, a on nawet nie próbował ubrać ją z powrotem.

Pedofilek

2020-05-16, 14:28
Co za j***ny pedał nie pomógł ofierze tylko Kamerował

Coffey

2020-05-16, 14:32
bronksy napisał/a:

Co za j***ny pedał nie pomógł ofierze tylko Kamerował



Już cię widzę kozaku jak lecisz obezwładniać świra z tasakiem.

zdun

2020-05-16, 14:58
Coffey napisał/a:

Już cię widzę kozaku jak lecisz obezwładniać świra z tasakiem.



Jakby wszedł z buta od tyłu to kto wie.

Rozjebie

2020-05-16, 15:10
Coffey napisał/a:

Już cię widzę kozaku jak lecisz obezwładniać świra z tasakiem.



Wystarczy ocena sytuacji, odwaga i organizacja.
Oceniasz, czy dasz rade świrowi - na filmie to jakaś ulana p*zda, a nie 2-metrowy wiking, a wiec szanse są, odwaga - wiadomo, no i organizacja - zabierasz ze sobą na szybko tarczę w postaci np. krzesła, albo owijasz sobie lewą rękę grubo jakimś kocem i wlatujesz w ciotę na pełnej k***ie

SkoPio

2020-05-16, 15:34
Hm... Nie zostawił ofiary na pastwę losu. Widać, że parokrotnie się upewniał, czy ta już nie żyje.

Musiał mieć solidny powód...

Juzwa

2020-05-16, 15:35
Poza odwagą i organizacją własnego bezpieczeństwa jest potrzebny impuls, który przełamie opór zapie**olenia takiemu gnojowi. Gdyby tam leżał ktoś bliski, ten opór jest mniejszy lub zerowy. Ale gdy kroi kogoś obcego, to już jest spory problem psychiczny podejść i przypie**olić.

Rozjebie

2020-05-16, 15:42
Juzwa napisał/a:

Poza odwagą i organizacją własnego bezpieczeństwa jest potrzebny impuls, który przełamie opór zapie**olenia takiemu gnojowi. Gdyby tam leżał ktoś bliski, ten opór jest mniejszy lub zerowy. Ale gdy kroi kogoś obcego, to już jest spory problem psychiczny podejść i przypie**olić.



Nie gadaj głupot i w razie takiej sytuacji przypomnij sobie to:
"This is Sparta!!!" :evil:

gohan27-01

2020-05-16, 15:57
Jak zwykle portal zalewają komentarze osób bez wyobrazi, a mianowicie trzeba zdać sobie sprawę czym jest strach i panika, jeśli osoba jest nie szkolona to instynkt zadziała że nie podejdzie bo będzie się bała i dbała o swoje zdrowie. Jeśli akacja jeszcze jest dynamiczna tym bardziej, takie pisanie jakieś koc itp to fajnie się piszę ale po fakcie jak już emocje opadną wtedy przychodzą przemyślenia co można było zrobić. Komentarze typu ja bym wskoczył obezwładnił dziecięciu, w rzeczywistości takie osoby nic własnie nie robią ponieważ ich paraliżuje strach, piszę to z własnego doświadczenia.

Rozjebie

2020-05-16, 16:30
gohan27-01 napisał/a:

Jak zwykle portal zalewają komentarze osób bez wyobrazi, a mianowicie trzeba zdać sobie sprawę czym jest strach i panika, jeśli osoba jest nie szkolona to instynkt zadziała że nie podejdzie bo będzie się bała i dbała o swoje zdrowie. Jeśli akacja jeszcze jest dynamiczna tym bardziej, takie pisanie jakieś koc itp to fajnie się piszę ale po fakcie jak już emocje opadną wtedy przychodzą przemyślenia co można było zrobić. Komentarze typu ja bym wskoczył obezwładnił dziecięciu, w rzeczywistości takie osoby nic własnie nie robią ponieważ ich paraliżuje strach, piszę to z własnego doświadczenia.



Nie wiem gdzie wyczytałeś o "obezwładnianiu 10-ciu" - oświecisz mnie? Czemu sobie dopowiadasz coś, co nie miało miejsca? Ja chyba pisałem o ocenie sytuacji, prawda? I dla mnie bezpieczeństwo MOJEJ rodziny jest najważniejsze, dlatego, gdyby tak jak mówiłem, na moich oczach szlachtował obcą mi kobietę jakiś goryl, to nie leciałbym na niego w pojedynkę z kocem, bo mógłbym stracić życie i osierocić moje dzieci. Szukałbym innego rozwiązania. Ale szukałbym, ponieważ nie mógłbym potem spojrzeć na siebie w lustrze, ze nic nie zrobiłem i pozwoliłem umrzeć komuś w męczarniach.
I odwaga to nie brak odczuwania strachu, tylko właśnie działanie mimo niego. Gwarantuje Ci, ze nie ma na świecie zawodników MMA, którzy nie stresują się przed walką.
I tak nawiasem mówiąc - Czemu masz nick Gohan? Wiesz, ze to syn Son Goku z rasy Sayan, którzy UWIELBIAJĄ walkę? :D

Sawix

2020-05-16, 16:42
Jakiś skośnooki zjeb -psychopata