18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Tarzanka w akcji

CrazyEdek • 2023-02-05, 12:55
Twarde lądowanie.


Kriski

2023-02-05, 13:08
.

HCI

2023-02-05, 15:14
Wyklepie się i będzie jak nowa ;D

sothis

2023-02-05, 15:20
Uwielbiam takich ludzi. Dziewczyna z nimi poszła się bawić, wywala się, być może uszkadza /traci przytomność, ciężko na żywo w pierwszym momencie ocenić i wpie**ala do rzeki. A ci se stoją na wyjebce, ch*j, mnie to nie dotyczy, co to, moja laska?
A potem zdziwienie 'ale jak to się utopiła?'.
No szok normalnie k***a.
Skad się tacy biorą w towarzystwie? Nigdy z takimi śmieciami nie marnowałem czasu, skąd biorą się w towarzystwie innych ludzi? Ktoś chce z tym typem człowieka marnować swój czas?

Stolar900

2023-02-05, 15:38
I do rzeki, mega pomysłowo. Czekamy z niecierpliwością na ciąg dalszy na hardzie.

0to

2023-02-05, 15:48
Przynajmniej na główkę .

mekiz

2023-02-05, 15:50

mazga50

2023-02-05, 17:14
I dupa blada. A właściwie to sina.

Majomir

2023-02-05, 17:43
Ale ryjem w glebę to bym słabo powiedział

dogip

2023-02-05, 19:29
Takie filmiki i cieszą i smucą. Zabawne jest jak jebnie o glebę. Smutne, że takie pustaki niedługo zaczną się mnożyć.

sej_maj_nejm_bicz

2023-02-05, 20:44
I ch*j zatarty i plujesz piaskiem a pół dnia zastanawiasz się po r*chaniu dlaczego.

mazga50

2023-02-05, 20:45
sothis napisał/a:

Uwielbiam takich ludzi. Dziewczyna z nimi poszła się bawić, wywala się, być może uszkadza /traci przytomność, ciężko na żywo w pierwszym momencie ocenić i wpie**ala do rzeki. A ci se stoją na wyjebce, ch*j, mnie to nie dotyczy, co to, moja laska?
A potem zdziwienie 'ale jak to się utopiła?'.
No szok normalnie k***a.
Skad się tacy biorą w towarzystwie? Nigdy z takimi śmieciami nie marnowałem czasu, skąd biorą się w towarzystwie innych ludzi? Ktoś chce z tym typem człowieka marnować swój czas?



Uwieltakich jak ty. Tylko z powodu posiadania cipska macie mieć przywileje i specjalną ochronę, bez konsekwencji swojego postępowania. Bo tak. Same walczyłyście o prawo do równości i wolności, a teraz walczycie tylko i wyłącznie o przywileje.
Ta głupia c**a sama chciała, ale za ciężka dupa i za słabe rączki, więc efekt j.w.

sothis

2023-02-05, 22:05
mazga50 napisał/a:

Uwieltakich jak ty. Tylko z powodu posiadania cipska macie mieć przywileje i specjalną ochronę, bez konsekwencji swojego postępowania. Bo tak. Same walczyłyście o prawo do równości i wolności, a teraz walczycie tylko i wyłącznie o przywileje.
Ta głupia c**a sama chciała, ale za ciężka dupa i za słabe rączki, więc efekt j.w.



Po pierwsze jestem facetem, więc jeśli chcesz mnie obrażać to zgodnie z netykietą powinieneś coś napisać o białorycerzyku.
Po drugie jak idziesz z kumplami/kumpelami gdzieś to jesteś za tych ludzi częściowo odpowiedzialny albo jesteś cipą której brakuje odpowiednich wzorców z domu.
Po wpisie obstawiam to drugie plus bycie niechcianym przez kobiety frustratem.
Remedium proste, przestań być frustratem, to kobiety się znajdą, powodzenia.