18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tarczyński ostro o seancie nienawiści

jotpekos • 2017-02-21, 09:54
Ja tam nie jestem jakiś wierzacy wielce, ale k***a ta gówno co leciało w teatrze to jest gruba przesada

spoqs

2017-02-21, 10:12
Nie było streszczenia ??

łomatko

2017-02-21, 10:12
Teatr zawsze był miejscem dla władzy niewygodnym i nie jeden chciał wprowadzać w nim cenzurę.

S.T.U_Cummins

2017-02-21, 10:17
Jestem za PO (Plebs tylko nie rozumie ich działań i zwyzywa ich od złodzieju) Ale w następnych wyborach zagłosuje na PiS to może wywiozą ich na taczkach. Grecja też tak rozdawała kasę i widzieliśmy jak na tym wyszli...

nowynick

2017-02-21, 10:39
S.T.U_Cummins napisał/a:

Jestem za PO (Plebs tylko nie rozumie ich działań i zwyzywa ich od złodzieju)



plebs to głosuje na PO (i PiS), no a potem wyzywa od złodziei i głosuje na drugą z tych partii...

S.T.U_Cummins napisał/a:

JAle w następnych wyborach zagłosuje na PiS to może wywiozą ich na taczkach.



no właśnie... :mrgreen:

jotpekos

2017-02-21, 10:48
S.T.U_Cummins napisał/a:

Jestem za PO (Plebs tylko nie rozumie ich działań i zwyzywa ich od złodzieju) Ale w następnych wyborach zagłosuje na PiS to może wywiozą ich na taczkach. Grecja też tak rozdawała kasę i widzieliśmy jak na tym wyszli...



Intelektem to Ty nie grzeszysz...

Ronoaro

2017-02-21, 10:56
S.T.U_Cummins napisał/a:

Jestem za PO (Plebs tylko nie rozumie ich działań i zwyzywa ich od złodzieju) Ale w następnych wyborach zagłosuje na PiS to może wywiozą ich na taczkach. Grecja też tak rozdawała kasę i widzieliśmy jak na tym wyszli...



Sz...........an

2017-02-21, 11:05
S.T.U_Cummins napisał/a:

Jestem za PO (Plebs tylko nie rozumie ich działań i zwyzywa ich od złodzieju) Ale w następnych wyborach zagłosuje na PiS to może wywiozą ich na taczkach. Grecja też tak rozdawała kasę i widzieliśmy jak na tym wyszli...



Moim zdaniem plebs to ludzie ślepo zapatrzeni w swoje ulubione partie i ludzie którzy twierdzą, że inna partia kradnie a ta na którą głosują już nie. Kradną wszyscy politycy.

Popatrz lepiej ile kasy idzie na utrzymanie tych wszystkich pasożytów. Każdy poseł zarabia jakieś 12 tysi, jest ich 460 a więc miesięcznie utrzymujemy ich za ponad 5 000 000 zł i mówię tu tylko o samej diecie poselskiej pomijając już koszta paliwa, odprawy, nagrody no i jeszcze pieniążki z przekrętów na boku takie jak oszustwa podatkowe czy wyłudzanie na koszty paliwa w tak prymitywny sposób jak zrobił to Adam Hofman wpisując, że jedzie samochodem a poleciał samolotem...


500+ i inne socjalne akcje to moim zdaniem są organizowane po to aby odciągnąć uwagę od tego ile kasy ciągną politycy z naszych podatków. Politykom chodzi o to, żeby ludzie czepiali się czegoś innego byle by nie tego ile sami politycy zarabiają. Sam zresztą jesteś tego idealnym przykładem.

S.T.U_Cummins

2017-02-21, 11:25
I to jest takie gadanie z Kukizowcami i Pisiorami. Zaczną ciebie zwyzywać od różnych nie dając racjonalnych argumentów.

nowynick

2017-02-21, 11:39
S.T.U_Cummins napisał/a:

I to jest takie gadanie z Kukizowcami i Pisiorami. Zaczną ciebie zwyzywać od różnych nie dając racjonalnych argumentów.



i tak to jest z wyborcami PO z żydowskim rodowodem... nikt Cię nie zwyzywał, a już poczułeś się urażony :D

S.T.U_Cummins

2017-02-21, 11:41
500+ to kiełbasa wyborcza. PO nie chciało ryzykować pieniędzmi z naszych podatków a tak potężne projekty...

jackalski

2017-02-21, 11:52
Jak słyszę 'dla mnie to nie jest sztuka' to zapala mi się czerwona lampka…
... 6 minut później 'nie chce się kreować na krytyka teatralnego'… ummm... przed 6. minutami mówił, że to nie jest sztuka, a teraz, że nie chce się kreować na krytyka… to jak to jest…

Czytam o pośle Tarczyńskim… "Był świeckim asystentem jednego z brytyjskich egzorcystów"… Sounds legit :)

Czepia się, że to 'z naszych podatków'… Poseł Tarczyński jest z Lublina, więc gówno z jego podatków idzie na Teatr Powszechny w Warszawie…

A co do samego spektaklu, może początek z opisu: "W momencie, w którym związek Kościoła i państwa wydaje się nierozerwalny, a władza organów kościelnych próbuje wpłynąć na funkcjonowanie świeckich instytucji oraz na decyzje jednostek"… nie dziwie się, że katotalib będzie walczył…

sSQNn

2017-02-21, 12:06
Cóż, nie oglądałem i raczej nie obejrzę, ale podejrzewam jedno:

im bardziej film\spektakl jest skandaliczny, tym bardziej jest zwyczajnie słaby - musi czymś przyciągnąć publikę (i oczywiście kasę), a nie potrzeba pomysłu (i wysiłku) by po prostu zrobić skandal.
Zwolennicy "nowatorskiej" koncepcji będą walić drzwiami i oknami, przeciwnicy będą głośno protestować - tak czy siak zrobi się rozgłos i kasa się nakręci.