18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tarantula vs mysz

T3RMINATOR • 2020-09-07, 09:03
Karmienie pajączka.


hitmen

2020-09-07, 16:19
No już cichutko :D

boo

2020-09-07, 17:54
Coraz wiecej p*zd na tym portalu. k***a, szkodnika wam szkoda.

bigsexy

2020-09-07, 17:56
Exclip napisał/a:

to jest ptasznik, anie zadna tarantula, tak to w hamburgeryce mowia na takie pajaki, u nas na zupelnie inna rodzine, A NA ch*j TO WRZUCAC NA SADISTICA???? mam duzo ptasznukow w domu, styknie mi, moze nasteobym razem wrzuc jak karmisz swoje swinie czy psy???? ....



Na taki ch*j, że ja nie mam w domu ptasznukowa i miło zobaczyć jak opie**ala mysz. I jeden ch*j jak się to nazywa, to po prostu pająk.

TheVort

2020-09-07, 18:08
Same c*pki na portalu. Jesteśmy na SADISTICU. Jak macie takie wrażliwe dupska i wiecie co się będzie miało w filmie to nie odpalajcie. Myszy im k***a szkoda. Takiego pająka to bym szczuropodobnymi psami nakarmił typu York. Się nie zesrajcie, super film :D

Pirx

2020-09-07, 19:23
Ale paskudne terrarium, zero polotu i finezji. Dobrze urządzone może być wręcz ozdobą z egzotycznym ptasznikiem jako lokatorem.

Adrian649

2020-09-07, 19:32
Miałem kiedyś ptasznika, zakupiony jako taki micro pajączek co wysłany był w pudełku od filmu do aparatu za 5zł chyba. W sumie fajna sprawa była obserwować jak rośnie, jakieś muszki owocówki jadł najpierw, potem coraz większe owady i robaczki trzeba było mu organizować, powiększać terrarium bo z każdą wylinką robił się coraz większy. Naprawdę bydlę rosło szybko, raz szerszenia mu dałem i była walka ostra ale wygrał j***ny. Potem chyba na L14 jak już był spory to skarmiłem raz myszą, bo czytałem że max raz na rok można, ciekawe jest to że on rozpuszcza chyba jakoś od środka jadem czy czymś tam i poprostu wypija ofiarę i zostaje tylko taka czarna masa wysuszona, ciężko to określić. Ogólnie raz też zaglądam do terrarium a tam go nie ma. Naprawdę wtedy chyba najbardziej w życiu myślałem że zaraz się zesram a nogawami poleci rzeką sraczki strachu. 1 w nocy, już miałem się kłaść spać a tu ch*j, pająk uciekł. Starszym nic nie mówiłem bo zatłukli by mnie chyba razem z pająkiem xD. Ale okazało się że tylko zszedł pod szafkę i tyle. Potem po paru miesiącach się przekręcił. No i tyle, raz było i starczy. :mrgreen:

jinn

2020-09-07, 19:42
Exclip napisał/a:

to jest ptasznik, anie zadna tarantula, tak to w hamburgeryce mowia na takie pajaki, u nas na zupelnie inna rodzine, A NA ch*j TO WRZUCAC NA SADISTICA???? mam duzo ptasznukow w domu, styknie mi, moze nasteobym razem wrzuc jak karmisz swoje swinie czy psy???? ....



Ty o 10 rano w poniedziałek jesteś naj***ny??

LB...........BZ

2020-09-07, 19:58
Ooo to lubie. Dawno nie bylo takiego materiału :mrgreen:

ksg

2020-09-08, 08:27
TheVort napisał/a:

Same c*pki na portalu. Jesteśmy na SADISTICU. Jak macie takie wrażliwe dupska i wiecie co się będzie miało w filmie to nie odpalajcie. Myszy im k***a szkoda. Takiego pająka to bym szczuropodobnymi psami nakarmił typu York. Się nie zesrajcie, super film



Ten twoj SADISTIC to nie istnieje od 2012 roku moze, sadyzm zostal tylko w nazwie. Wlasnie mniej wiecej wtedy weszly typy twojego pokroju krzycząć "TO JEST SADISTIC" i nagle prawdziwa dusza strony sie skonczyla. Gownem jestes, a nie sadolem. Tutaj kazdy moze sobie ogladac smierc jedzac obiadzik, ale w rzeczywistym zyciu zebys zobaczyl jak jakiegos brazola rozpruwają na żywca to bys sie 10 razy zrzygal ze stresu i drugie tyle zeszczał ze strachu.

Exclip

2020-09-08, 10:10
Ale smieszne, @sperminator, zebys sie nie zesral.

Novik

2020-09-09, 06:21
Jesteś tylko j***na ciota jak się boisz pajączka ha tfu