18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tarantula - linienie

CrazyEdek • 2013-11-22, 14:38
ciekawy proces zrzucania skóry przez pająka


pemb

2013-11-22, 19:36
"Czemu pająkami i innymi gównami jarają się najczęściej cioty, które są odtrącane w szkole i nie mają znajomych? Myślą że to takie menskie i zajebiste trzymać takie coś w domu? Jeszcze nie poznałem osoby hodującej takie zwierzęta, która nie była by outsiderem.

Nie wzbudzacie szacunku hodując jadowite zwierzęta. Jesteście jak dres który kupuje sobie amstafa, żeby wyglądać na groźnego. Ale to tylko pozory... I jeszcze ta muzyka"

Co boisz się pająków?
Nie masz jaj? ;) )

Ps. Nie jestem outsiderem, pracę inżynierską pisałem o pająku, do tego badałem dietę tego pajączka w różnych typach siedlisk. Fascynują mnie i dlatego je hoduję. Mam też mrówki. Hodowałem różnepajęczaki i gekony.
W dupie mam ciebie i twój szacunek.

powyłamywany

2013-11-22, 19:52
@up bo to jacyś obciągacze końskich teleskopów wklejają fotki swoich klapków i co to k***a nie oni zabija pajaka ktory jest 123123123123425423541245134 razy mniejszy od nich i opie**oli 2342354234234234 razy wiecej komarów niz one zdążą go upie**olić jednego lata.
No ale taki sp***olony bezmózg dalej bedzie hejtował pająki bo brzydkie i bo wszyscy hejtują.
Życze takim z całego k***a serca żebyście wy i wasze rodziny zdechli na malarie czy inne choroby ktorymi zostaniecie zarazeni bo zaj***liscie AKURAT TEGO pająka który by je wyłapał :)
piona dla niedor*chanych człowieków - sami się wyeliminujecie

marna

2013-11-22, 20:14
HaoPao napisał/a:

Weź do tego akwariun napuść k***a gazu i podpal to.



ale żeby terrarium od akwarium nie odróżniać? :wtf:

rew123321

2013-11-22, 20:20
j***ny powtór, jakie ma siekacze, pewnie myją mu pastą colgate

bujaszaka

2013-11-22, 20:32
wiesiors4 napisał/a:

Czemu pająkami i innymi gównami jarają się najczęściej cioty, które są odtrącane w szkole i nie mają znajomych? Myślą że to takie menskie i zajebiste trzymać takie coś w domu? Jeszcze nie poznałem osoby hodującej takie zwierzęta, która nie była by outsiderem.

Nie wzbudzacie szacunku hodując jadowite zwierzęta. Jesteście jak dres który kupuje sobie amstafa, żeby wyglądać na groźnego. Ale to tylko pozory... I jeszcze ta muzyka :homer:





Mam w domu 2 rodzaje ptaszników, hoduję je, bo to piękne i na swój sposób intrygujące, aczkolwiek prymitywne zwierzęta. Nie mam małego ku*asa, nie jestem łysy, nie chodzę w dresie, mam dziewczynę, znajomych i przyjaciół. O moim hobby wiedzą tylko moi rodzice i kilku znajomych, nie widzę potrzeby afiszowania się z tym (bo po ch*j?) Naprawdę męskie jest hodowanie zwierzęcia, które można zabić jednym palcem, a które żeby ukąsiło to trzeba być niezłym idiotą? Cóż, każdy ma swoją definicję męskości... A teraz idź wyprowadź swojego amstaffa, bo zaraz ci się zesra w domu z tego twojego bólu dupska ;)

wiesiors4

2013-11-22, 20:56
Im zacieklej odpisujecie tym tylko mocniej utwierdzacie mnie w moim przekonaniu :amused: mało się nie zaplujecie :lol:

Ezoteryk napisał/a:

wiesiors4, Tak samo możemy powiedzieć że twoja mamusia to k***a bo kupiła sobie krótką spódniczkę .


Czekaj odpiszę Ci na twoim poziomie: mam nadzieję, że twoja stara zdechła. Przez wjazdy na starych czuję się znowu jakbym był w gimbazjum :-D

powyłamywany napisał/a:

Życze takim z całego k***a serca żebyście wy i wasze rodziny zdechli na malarie czy inne choroby ktorymi zostaniecie zarazeni bo zaj***liscie AKURAT TEGO pająka który by je wyłapał :)


Jaka kulturka :D typowy lovelas "pajenczaków" - nikt go nie lubi więc wjeżdża komuś przez neta, żeby poczuć się męsko i pewnie :D


Spadam na piwo a wy siedźcie w piątkowy wieczór ze swoimi pająkami :idzwch*j:

powyłamywany

2013-11-22, 21:37
@up opie**ol mojemu urojonemu pajakowi bulbusa śmieciu :) nie mam żadnego.
Jedyne co mam to świadomosc, ze bez pajakow takie brudasy jak ty zadrapaly by sie na smierc wiec zabij WSZYSTKIe pajaki w swojej okolicy i ch*j Ci w dupe i na imie zadrap siebie i swoja brzydka szmate

jarro90

2013-11-22, 22:57
A ja myślałem że mój zdechł wieć go skremowałem w piecu CO... k***a :facepalm2:

smoku1987

2013-11-23, 00:47
brahypelma Smithi - jestem ekspertem

willoo

2013-11-23, 00:59
ja pie**ole... gdyby takie gówno mi z terrarium sp***oliło to bym spalił chate w p*zdu

lg1500

2013-11-23, 10:57
jakby tak plastikowe laski potrafiły to byłoby coś

Mirekah

2013-11-23, 13:19
jeb**ny spider-man 2 XD

devilmannek

2013-11-23, 14:50
Epilepsja pająka połączona z klonowaniem, japie**ole.