18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tankowanie

~_Yarko_ • 2020-10-14, 17:46
Specjalny kanister, dodatkowo uszczelniany.


Pralpunkt

2020-10-14, 17:50
Jutro będzie filmik jak się koleś spalił w tym aucie

Silverface

2020-10-14, 17:57
Najtańszy kanister to po 20zł są, a jak potrzeba, to i w 5 litrową butelkę po wodzie idzie nalać, koszt butelki z wodą coś koło 4zł.

JaTylkonaChwile

2020-10-14, 18:01
powinien poswiecic sobie zapalniczka i sprawdzic czy nic nie wycieka :homer:

Zbysław

2020-10-14, 18:02
Frajerzy to jest fejk
udawane zachowanie

xXx5226

2020-10-14, 19:05
Ci że szmatą na pysku to zbyt bystrzy nie są a to jest tego dowód.

CzerstWybut

2020-10-14, 19:28
Czy on to wj***ł da wiklinowego kosza ?

r061071

2020-10-14, 19:48
CzerstWybut napisał/a:

Czy on to wj***ł da wiklinowego kosza ?



nie ,to wiklinowa beczka na benzyne

baronturbina

2020-10-14, 19:49
Jak by się dało to bym za to 10 pie wystawił !

artiee

2020-10-14, 19:57
Powinien zmienić dilera...

andysmith

2020-10-14, 20:00
serio sa tacy niedoj***ni ludzie na swiecie

35i

2020-10-14, 20:06
Fejk jak ch*j. Nie wierzę, że można mieć aż takie niedoj***nie mózgowe.

Kamil3l

2020-10-14, 20:26
xXx5226 napisał/a:

Ci że szmatą na pysku to zbyt bystrzy nie są a to jest tego dowód.



Raczej odwrotnie i raczej to dla śmiechu nakręcone, ale nie będę tłumaczył bo nie zrozumiesz. Pamiętaj iść na marsz i chwała płaskiej ziemi.

Voldmar

2020-10-15, 09:50
Kamil3l napisał/a:

Raczej odwrotnie i raczej to dla śmiechu nakręcone, ale nie będę tłumaczył bo nie zrozumiesz. Pamiętaj iść na marsz i chwała płaskiej ziemi.



Noś kaganiec, noś. Płaska ziemia, fale 5G i inne gówniane teorie którym zaprzeczają naukowe dowody, to jedno. Największe światowe kłamstwo czasów współczesnych i manipulacja Covidova, to drugie. Łatwiej jest pośmiać się w Internetach z ogółu foliarstwa, zacofania i teorii spiskowych niżli wyedukować się w temacie wirusa, poczytać i wyrobić własne zdanie. Podejrzewam, że szukasz atencji i wirtualnych piw - no bo przecież wszyscy się śmieją z przeciwników pandemii, to i ja się pośmieje. Skoro wszyscy krytykują przeciwników Covida, to musi być prawda, że mają coś nie tak pod kopułą.... widzisz ten mechanizm??? Jak łatwo ulega się manipulacji, i z jaką łatwością człowiek utożsamia się z opinią większości? Tak na marginesie... wiesz w ogóle czym jest Covid-19, czym Koronawirus, czym SARS? Nie? Tak myślałem.

Wirus SARS, SARS-CoV, SARS-CoV-1 – wirus z rodziny koronawirusów, będący czynnikiem ciężkiego ostrego zespołu oddechowego. Został zidentyfikowany w 2003 roku, a odkryty w latach 60 XX w. Słyszałeś kiedyś aby z powodu mutacji grypy wybuchł taki światowy rozpie**ol?
Rozj***nie światowej gospodarki przez wirusa którego śmiertelność wynosi ok.2% - 142 000 przypadków/ 3211 śmiertelnych, a pomyślcie ile osób przeszło wirusa i nawet o tym nie wie lub myśleli, że przeszli przeziębienie/grypę.... Według pewnych kalkulacji i przeprowadzonych symulacji, śmiertelność wirusa wynosi 0,08%.
Dalej... oficjalne pismo z MZ - mówiące, że z ponad 2 tys. przypadków śmiertelnych tylko koło 200 przypadków było na samego wirusa SARS. - dane z początku września...
Za tą pandemią kryje się coś innego...
Jestem dość oczytany w temacie wirusa i pandemii, natomiast nie wiem czy jest sens to tłumaczyć i narażać się na krytykę z waszej strony sadole.

Kamil3l

2020-10-15, 12:48
marcin_g34 napisał/a:

Noś kaganiec, noś. Płaska ziemia, fale 5G i inne gówniane teorie którym zaprzeczają naukowe dowody, to jedno. Największe światowe kłamstwo czasów współczesnych i manipulacja Covidova, to drugie. Łatwiej jest pośmiać się w Internetach z ogółu foliarstwa, zacofania i teorii spiskowych niżli wyedukować się w temacie wirusa, poczytać i wyrobić własne zdanie. Podejrzewam, że szukasz atencji i wirtualnych piw - no bo przecież wszyscy się śmieją z przeciwników pandemii, to i ja się pośmieje. Skoro wszyscy krytykują przeciwników Covida, to musi być prawda, że mają coś nie tak pod kopułą.... widzisz ten mechanizm??? Jak łatwo ulega się manipulacji, i z jaką łatwością człowiek utożsamia się z opinią większości? Tak na marginesie... wiesz w ogóle czym jest Covid-19, czym Koronawirus, czym SARS? Nie? Tak myślałem.
Wirus SARS, SARS-CoV, SARS-CoV-1 – wirus z rodziny koronawirusów, będący czynnikiem ciężkiego ostrego zespołu oddechowego. Został zidentyfikowany w 2003 roku, a odkryty w latach 60 XX w. Słyszałeś kiedyś aby z powodu mutacji grypy wybuchł taki światowy rozpie**ol?
Rozj***nie światowej gospodarki przez wirusa którego śmiertelność wynosi ok.2% - 142 000 przypadków/ 3211 śmiertelnych, a pomyślcie ile osób przeszło wirusa i nawet o tym nie wie lub myśleli, że przeszli przeziębienie/grypę.... Według pewnych kalkulacji i przeprowadzonych symulacji, śmiertelność wirusa wynosi 0,08%.
Dalej... oficjalne pismo z MZ - mówiące, że z ponad 2 tys. przypadków śmiertelnych tylko koło 200 przypadków było na samego wirusa SARS. - dane z początku września...
Za tą pandemią kryje się coś innego...
Jestem dość oczytany w temacie wirusa i pandemii, natomiast nie wiem czy jest sens to tłumaczyć i narażać się na krytykę z waszej strony sadole.



Ładnie masz tam naj***ne pod kopułą. Rozmawiasz sam ze sobą w moim imieniu.
To teraz posłuchaj głąbie co na prawdę osobiście powiem. Wiem czym jest ten wirus i sam go miałem. Co ty mi wyjeżdżasz z gospodarką i śmiertelnością. Wirus sie łatwo rozprzestrzenia i po to są maseczki. pie**olenie, że nic nie dają, albo nawet szkodzą to głupota jakich mało. Zapytaj chirurga po co mu ona i jak często lekarze umierają z jej powodu. W Polsce jak na mój gust to nie jest potrzebne noszenie ich w każdym miejscu. Ale pie**olić, że to kaganiec to może tylko obesraniec. Wiele jest do przypie**olenia się w związku ze sztucznie rozdmuchaną pandemią, ale k***a wybrałeś maseczki no k***a ręce opadają.