18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tankowanie nocą

~_Yarko_ • 2021-09-21, 23:12
Kierowca busa nie zdążył załadować pasażerów :-/


Inguszetia.

tarcer123

2021-09-22, 00:35
CNG, LPG czy jeszcze co innego?

CrookerS

2021-09-22, 01:19
LPG do DIESLA ale zapomnial o instalacji

35i

2021-09-22, 04:57
CrookerS napisał/a:

LPG do DIESLA ale zapomnial o instalacji



Nie wszystkie busy czy ciężarówki są z silnikiem diesla, szczególnie w regionach o niższych temperaturach np. Syberia, ze względu na wytrącanie się parafiny z paliwa. Mnie natomiast zastanawia inna rzecz, po kiego otworzył maskę do tankowania?

Ogórek

2021-09-22, 05:59
Ale że pasażerów nie było w środku, wtedy dział "Hard".

xiro

2021-09-22, 06:12
tarcer123 napisał/a:

CNG, LPG czy jeszcze co innego?



podobno dwupierdzian kapusty

slaveyy

2021-09-22, 06:14
Dodałbyś od razu w opisie co to jest „Inguszetia”, a nie wk***iasz tylko i dodatkowo trzeba sprawdzić, że to jakaś j***na dziura na Kaukazie u kacapów.

bercisko

2021-09-22, 07:56
35i napisał/a:

Nie wszystkie busy czy ciężarówki są z silnikiem diesla, szczególnie w regionach o niższych temperaturach np. Syberia, ze względu na wytrącanie się parafiny z paliwa. Mnie natomiast zastanawia inna rzecz, po kiego otworzył maskę do tankowania?



Zauważ, że sąsiedni samochód ma otwarty bagażnik w czasie takowania a następny biały też maskę. Chyba u nich zawory do takowania gazy nie maja wyjścia na zewnątrz.

skrabex

2021-09-22, 08:15
bercisko napisał/a:

Zauważ, że sąsiedni samochód ma otwarty bagażnik w czasie takowania a następny biały też maskę. Chyba u nich zawory do takowania gazy nie maja wyjścia na zewnątrz.



tzw. zawór wstydu schowany

mkv91

2021-09-22, 08:22
Butla CNG wybuchła


~_Yarko_

2021-09-22, 09:09
slaveyy napisał/a:

Dodałbyś od razu w opisie co to jest „Inguszetia”, a nie wk***iasz tylko i dodatkowo trzeba sprawdzić, że to jakaś j***na dziura na Kaukazie u kacapów.


Powinieneś być wdzięczny.
Nawyk samodzielnego wyszukiwania informacji częściej utrwala je w pamięci.

Janusz_k

2021-09-22, 10:01
mkv91 napisał/a:

Butla CNG wybuchła



Też mi się tak wydaje, w LPG niema takiego ciśnienia a gaz skroplony nie zrobi takiej rozp***uchy.

htp

2021-09-22, 10:20
slaveyy napisał/a:

Dodałbyś od razu w opisie co to jest „Inguszetia”, a nie wk***iasz tylko i dodatkowo trzeba sprawdzić, że to jakaś j***na dziura na Kaukazie u kacapów.



Ja tam wiem bez szukania.
Ale może trzeba ci jeszcze wyjaśnić co to:
- Kaukaz
- bus
- CNG
- LPG
- silnik diesla

PabllosSantoDaSilva

2021-09-22, 10:26
Fajnie otwarło konserwę. Tak się kończy odginanie blaszki od pływaka Janusze.

UrlichUrwich

2021-09-22, 23:07
35i napisał/a:

Nie wszystkie busy czy ciężarówki są z silnikiem diesla, szczególnie w regionach o niższych temperaturach np. Syberia, ze względu na wytrącanie się parafiny z paliwa. Mnie natomiast zastanawia inna rzecz, po kiego otworzył maskę do tankowania?



spodziewał się, że jebnie więc wietrzył zawczasu

diesla też można przerobić na gaz, tyle, że jest to mniej opłacalne
polecam odpalić pierwszy lepszy onlinowy kalkulator lpg i tam jedno z pierwszych pytań jest o rodzaj silnika
(benzyna wtrysk pośredni, benzyna wtrysk bezpośredni i uwaga: DIESEL)