18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Taniec ze szalonym foxem...

Halman • 2022-08-24, 19:36

choreografia zupełnie przypadkowa...

JebacPis100procent

2022-08-25, 05:42
~Beny napisał/a:

Ponieważ wrzuciłeś suchy link. Dostałeś wiadomość z informacją o usunięciu, w której masz podany powód.



Chwila chwila, na twoim profilu też jest suchy link do YT. Teraz musisz sama się ukarać i usunąć ten link, no chyba, że jesteś z tych równiejszych.

rayner1790

2022-08-25, 06:22
BarmanInternetu napisał/a:

Jakby her TüSSk który wrócił i Polskę atakuje



ale nasrane masz w tej dupie bo glową tego nie nazwe ;d

~Beny

2022-08-25, 16:34
JebacPis100procent napisał/a:

Chwila chwila, na twoim profilu też jest suchy link do YT. Teraz musisz sama się ukarać i usunąć ten link, no chyba, że jesteś z tych równiejszych.



Wystarczającą karą jest czytanie postów takich jak Twój i zastanawianie się czy trollujesz, czy może serio nie odróżniasz sygnatury od postu.

Juzwa

2022-08-25, 19:30
andysofuckingbrandy napisał/a:

a jak ktoś nie ma kończyn? może oto mu chodziło ?



Jakbym nie miał kończyn, to pogryzłbym tego, kto chciałby mnie zaszczepić. Po co żyć bez rąk i nóg? Poza tym zostają wtedy półdupki.

Azzazel

2022-08-26, 19:53
Nie ma lekarstwa na wściekliznę, jest szczepionka na wściejliznę która odpowiednio szybko podana spowoduje, że choroba się nie pojawi. Ale jak się pojawi - to już po tobie.

krasnal_hałabała

2022-08-29, 02:17
~VeIture napisał/a:

Cóż mogę powiedzieć... młody wtedy byłem



Piękne czasy, jeszcze wszystkie nogi miałeś.

to...........10

2022-08-29, 16:27
Karboksylator napisał/a:

ty jakiś głupi jesteś?
nie wiesz, że jest lekarstwo na wściekliznę?
seria bolesnych zastrzyków w brzuch i po kłopocie.
no chyba, że kobita nie pójdzie do lekarza i będzie się leczyła metodą domową, np. będzie sobie babkę lekarską przykładała do ran



Nie lekarstwo, tylko szczepionka. To znaczy przepraszam, szkodliwy preparat, którego absolutnie nie wolno przyjmować. A wścieklizna to taka przereklamowana grypa!
:amused:

VViVir

2022-08-31, 13:32
~VeIture napisał/a:

Cóż mogę powiedzieć... młody wtedy byłem



jeszcze nogi miałeś