18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Taniec

t0mi92 • 2011-10-30, 08:29
Nowy styl :D

Massivee

2011-10-31, 11:34
Nowa Kamasutra dla pedałów z małą ilością fetyszu. Sick bustards :/

Obi-Wan Kenobi

2011-10-31, 12:00
FryzjerZG napisał/a:

jestescie za plytcy zeby to zrozumiec... nie sluchacie comy, nie macie vintydzowych ciuchow, nie jezdzicie na 40 letnim rowerze ani tez nie robicie zdjec zenitem. Nie macie arafaty zarzuconej w srodku lata, ani okularow w stylu "comunism at 60", nie czytacie Paulo Coelo i nie szkicujecie, malujecie, rysujecie czy co tam jeszcze. Wiec odpie**olcie sie od sztuki przez wielkie SZ !



jeśli się nie mylę to w tle leci "The Great Gig in the Sky" autorstwa Pink Floyd'ów, więc ta coma pasuje tutaj jak grubasy w Mozambiku
w ogóle nie wygląda mi to na tępą sztukę dla roznegliżowanych emocjonalnie, alternatywnych gówniar dzierżących canona w spoconej łapie, przynajmniej przedstawiają coś co sprawia wrażenie wcześniej zaplanowanego i przy tym ma nawet ciekawy efekt wizualny, a nie jak np. koleś, który zdewastował figurkę papieża, no ja pie**ole, przecież tego się nie da sztuką nazwać. tak stanąć i rozj***ć każdą inną figurkę symbolizującą jakąś wartość czy świętość czy cokolwiek można na ulicy, teatr jest po to żeby przedstawić coś w określonej formie i oprawie.

Sracz_69

2011-10-31, 18:13
Za to wykonanie Pink Floyd'ów od razu powinien być hak pod żebro...