18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Taniec radości

Hellios • 2014-04-11, 00:36
Pan Artur cieszy się po zarejestrowaniu okręgu pomorskiego do EP.



Pozytywny koleżka :krawaciarz:

Sylarr

2014-04-11, 09:23
lukasz343343 napisał/a:

Tylko Ruch Narodowy!


Mówisz tylko Ruch Narodowy nie znając nawet jego programu, bo takowy jeszcze nie istnieje. Jesteś takim samym lemingiem jak PiSuary, POjeby, r*chacze Palikota czy banda komuszów z Sojuszu Lewych Dochodów.

asco

2014-04-11, 10:30
@maciej11
Niestety ale chwilowo tematu nie bede rozwijal ze wzgledu na szacunek do 99% ludzi z KNP.
Nie chce psuc ich pracy i wkladu.
Aktualnie najzer jest wrogiem nr1 w KNP.
Wielu czlonkow uwaza, ze nie pojawil sie w KNP ze wzgledu na poglady.
Kupil mase osob filmikami (w tym i mnie na poczatku). Udawal kogos kim nie jest.
Wskoczyl na stanowisko viceprezesa i zaczal pokazywac pazurki.
Nie moge tu zdradzic szczegolow.
Powiem tylko tyle, ze zbieramy wlasnie dowody aby wykluczyc go zanim narobi kosmicznego syfu.
On nie jest kims na kogo pozuje publicznie. Powiem Ci, ze jako czlonek KNP zrobie wszystko aby ten osobnik nie doszedl do koryta. To czarna owca KNP. Chcemy zeby nasi ludzie cos w tym kraju zmienili a najzer z pewnoscia nie ma takich zamiarow. O zapedach na dyktatora i zamykaniu ust czlonkom z KNP, ktorzy maja inne zdanie niz nieomylny najzer wspominac nie musze.
Jezeli nie uda sie go wykluczyc to w internet poleci niedlugo mocna bomba pelna screenow i opisow sytuacji/zachowan jegomoscia. Niestety to odbije sie pewnie na innych niewinnych czlonkach KNP. Nic wiecej powiedziec nie moge. Bedziemy pracowac nad wyrzuceniem czarnej owcy.

St...........ke

2014-04-11, 10:35
Ciekawe czy ma pozwolenie na używanie piosenki w swoim filmie. :D

dagins

2014-04-11, 11:52
Yon napisał/a:

Byłem na spotkaniu z nim i mówiąc szczerze jest o wiele lepszy od Korwina. Mam nadzieję, że w przyszłości przejmie stery w KNP i sprawi, że ta partia rzeczywiście będzie najlepszym wyborem.


Taka sytuacja miała już miejsce w UPR.

oozyxak0o

2014-04-11, 12:58
Yon napisał/a:

Byłem na spotkaniu z nim i mówiąc szczerze jest o wiele lepszy od Korwina. Mam nadzieję, że w przyszłości przejmie stery w KNP i sprawi, że ta partia rzeczywiście będzie najlepszym wyborem.


Masz przej***ne :dead: Zaraz pisiorki cie zhejtują i zaczną pie**olić jakie to dobre zarobki i drogi mamy

Yon napisał/a:

Byłem na spotkaniu z nim i mówiąc szczerze jest o wiele lepszy od Korwina. Mam nadzieję, że w przyszłości przejmie stery w KNP i sprawi, że ta partia rzeczywiście będzie najlepszym wyborem.


:lodowka: Masz przej***ne. Zaraz pisiorki cie zhejtują i zaczną pie**olić jakie to dobre zarobki i drogi mamy

Dorquba

2014-04-11, 14:02
Ja pójdę 25 maja głosować na KNP. RN skręca dzięki ONR i Winnickiemu w lewo, w socjalizm a Bosak z resztą UPR idą w narodowy konserwatyzm. W RN jeśli już nie ma rozłamu to zrobi się on szybko.

Eryk12

2014-04-11, 14:04
Super partia k***o !!!

qpka100

2014-04-11, 18:41
Co za k***a koleś :-D

bankurwazaco

2014-04-11, 22:14
Za British Steel zawsze piwo.

H1ghlander

2014-04-11, 22:44
Nowa Prawica bez Korwina pewnie bylaby znacznie lepsza.

Korwin sabotażysta, tu jebnie tekst o Hitlerze, tam o gejach i procenty lecą w dół.

asco -> Moze idz do partii Libertariańskiej, przynajmniej będziesz tam zawyżał średnią wieku :roll: naprawde? jesli to sprawa wewnętrza i wylewac to na publiczne forum?...


Ruch narodowy niech sie odetnie od socjalu (narodowi socjalisci) i przestanie wypaczac Dmowskiego.

btw. Pedalska Muza Happy.

Mlodszym zalecam myslenie wedlug wlasnego rozsądku, nie tylko bo ktos tak powiedzial.

arthovv

2014-04-11, 22:53
za prawicę zawsze piwo

seldo

2014-04-12, 00:53
Bez Janusza Nowa Prawica nie miałaby żadnego rozgłosu. UPR też uznało, że Korwin niszczy im poparcie. Puki Nowa Prawica nie wejdzie do sejmu, nie ma mowy o zmianie Pana Janusza.

grubyperez

2014-04-12, 12:01
Tu nie chodzi o ludzi, tu chodzi o idee. :) 8-)