18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Taniec na barze

~Angel • 2017-12-30, 13:46
spij ze mnie drinka


xorxor

2017-12-30, 18:28
ależ identyczna jak moja była, co do najmniejszego mięśnia i kształtu. Proporcje i takie charakterystyczne miejsca gdzie się zagina tkanka przy wyginaniu ciała, każda ma inaczej, a to po prostu xero! nawet ruchy identyczne

.
.
.
.
.
.
i nawet się tak samo k***i.

Fa...........ro

2017-12-30, 21:23
Ciało 100
Mózg -500

Mendaszek

2017-12-30, 21:54
Chciałbym zobaczyć ujęcie z telefonów przy barze. Ktoś ma? :->

tranzystor

2017-12-31, 01:47
xorxor napisał/a:

ależ identyczna jak moja była, co do najmniejszego mięśnia i kształtu. Proporcje i takie charakterystyczne miejsca gdzie się zagina tkanka przy wyginaniu ciała, każda ma inaczej, a to po prostu xero! nawet ruchy identyczne

.
.
.
.
.
.
i nawet się tak samo k***i.





Chyba Twoja urojona, a nie była.

xorxor

2017-12-31, 02:39
tranzystor napisał/a:


Chyba Twoja urojona, a nie była.



Akurat tę szmatę puknąć to nie była by żadna sztuka, wystarczyło by się nawinąć jak jest naj***na. mam kumpli co mają 1/1000 tego hajsu co ja, połowę mięśni, a pukają jeszcze lepsze panny. To, że ty nie r*chasz, nie oznacza ze inni jadą na ręcznym. wystarczy nie mieć żony, dzieci, nie chodzić do pracy. zadajesz się z małolatami zaczynasz z nimi imprezować i nie trzeba się starać. serio laski tej klasy są wszędzie. przejdź się do klubu. Te najostrzejsze suki są najłatwiejsze.

tranzystor

2017-12-31, 15:27
xorxor napisał/a:

Akurat tę szmatę puknąć to nie była by żadna sztuka, wystarczyło by się nawinąć jak jest naj***na. mam kumpli co mają 1/1000 tego hajsu co ja, połowę mięśni, a pukają jeszcze lepsze panny. To, że ty nie r*chasz, nie oznacza ze inni jadą na ręcznym. wystarczy nie mieć żony, dzieci, nie chodzić do pracy. zadajesz się z małolatami zaczynasz z nimi imprezować i nie trzeba się starać. serio laski tej klasy są wszędzie. przejdź się do klubu. Te najostrzejsze suki są najłatwiejsze.




Ale po co te wynurzenia i historie, z których najbardziej co bije po oczach, to twoje kompleksy.