18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tanie produkty na jedzenie z Marketów

Kopulant • 2014-06-23, 19:25
:-P
a potem robią z nich pasztety a wy je wcinacie na kolacje ze szczypiorkiem :ok:

wieczór

2014-06-24, 03:31
Zauważyliście, że on w każdym filmie gra karła?

Zarammoth

2014-06-24, 04:36
Rinko napisał/a:


Umrzesz bardzo zdrowy :homer:


Nie, nie będzie przez całą emeryturę (jak i zapewne wcześniej) łaził od przychodni do przychodni i kasę trwonił na leki.

A ty chełp się tym, że nie masz silnej woli i mniej kasy możesz odłożyć na wakacje czy przydatniejsze rzeczy od trucizn.

Qwertyliusz

2014-06-24, 06:06
Wegetarianie i weganie! Przypomnijcie, prosze, jak to bylo z moim jedzeniem srajacym na wasze jedzenie? :D

ch...........ox

2014-06-24, 06:34
Gdy tylko zobaczyłem napis PETA od razu wyłączyłem filmik. Te k***y nikomy nie pomagają tylko własnemu portfelowi.
Ostatnio byłem na pseudo happeningu kuchni całego świata. Jakie było moje (i reszty ludzi) rozczarowanie gdy się okazało, że do zaoferowania jest jedynie kuchnia jakiś pie**olonych plemion z Afryki. Całość tylko po to aby wspomóc unicef i biedne wygłodniałe bachorki na Czarnym Kontynencie.
Z żarcia nic nie spróbowałem, same gówno robione na ryżu. Do tego od ch*ja struganych figurek i korali za ceny wyrobów średniej jakości sklepu jubilerskiego.
Na scenie pie**olenie o biednych dzieciach, potrzebie ułatwienia im emgracji, głodzie syfie itd..
Najlepsze, że na koniec tej pogadanki gość miło się pożegnał (jakiś tam wyższy unicefowiec) i udał się w stronę parkingu.
Sam stwierdziłem, że dłużej tego gówna nie zniosę i również udałem się do swojej fury. W sumie mocno się nie zdziwilem, gdy człon UNICEFu wsiadł do nowiutkiej Porsche panamery :D
Nie mam bólu dupy - każdy jeździ tym, czym sobie ciężko zapracuje. Niestety lud, który żyje z "co łaska" w tym m.in wielu proboszczy to jest dla mnie poj***ne.

Zaczyna się tu w Europie, a kończy gdzieś w unga-bunga, gdzie lokalni przestępcy, przejmują całe żarcie i sprzedają za konkretną cenę.

Podsumowując mój przydługi monolog: j***ć PETA, j***ć UNICEF, j***ć każde inne zielono-czarne gówno! Świat trzeba wyciągnąć z kryzysu i jedyna w tym rola np. Afryki to wziąć to w p*zdu skolonizować raz jeszcze i zacząć normalnie ekspolatować złoża tego terenu. Dziękuję i pozdrawiam.

Amadymea

2014-06-24, 07:00
Lubie tego karła! I za niego piwko! :)

wicio77

2014-06-24, 07:35
Na Sadola by się nadawało jakby na końcu wpie**alał wielki kawał mięcha. Idźcie w ch*j z tym j***ni roślinożercy :D

Holuo

2014-06-24, 07:44
hmmmm, zjadłbym stejka

kam332

2014-06-24, 08:38
Jak myślicie, że kogoś obchodzi los tych zwierzaczków to się mylicie. Specjalnie w necie znaleźli najgorsze tortury zwierząt i podłożyli smutną muzyczkę żebyście wpłacali kasę na ich konto. Myślicie, że ten krasnal wystąpił tam za darmo??

Magnic

2014-06-24, 08:40
Dziechu napisał/a:

Wszyscy wyżej jesteście j***nymi idiotami... Ale jeśli chwalicie się, że wpie**alacie mięso z biedronki czy innego netto to gratuluje Wam. Przesłanie tego filmu jest dwojakie. Oczywiście można zrezygnować z mięsa całkowicie(co uważam za poj***ne, ale każdy je to co chce) ale z drugiej strony nie trzeba kupować mięsa z marketu czy z dyskontu. Od roku nie kupuję mięsa tzw obiadowego (wędliny niestety jeszcze kupuję) w tych gównianych sklepach bo to ch*j a nie mięso jest. ale tak to jest że cebulaki zobaczą "kurczaki" 5 zł za kilo i jak debile rzucają się kupic to ch*jstwo. Zacznijcie zaopatrywać się u lokalnych hodowców a nie napychacie kabzę tym ch*jom z marketów, którzy nawet nie odprowadzają podatków u nas a cały hajs sp***ala za granicę... Zacznijcie myśleć.



Pierwsze sam zacznij myśleć. Nie każdego stać na to aby zapie**alać do lokalnego hodowcy i kupować drożej. Potem samemu oporządzać (o ile sam tego nie zrobi hodowca) te całe mięso. Oczywiście kupuję od czasu do czasu na bazarze mięso i pieczywo ale bazar zbiera się raz na 2 tygodnie. Jeśli nie przyjedziesz do 8 rano to nie masz tam czego szukać, tylko ubrania i elektronika zostaje. Jeszcze to "cały hajs sp***ala za granicę" no ludzie nie wierze. Ktoś jest na tyle naiwny, że wierzy telewizji i tabloidom. ch*j mnie obchodzi czy sp***ala czy nie. Dopóki dopóty nie sp***alają politycy przed szubienicą to mnie to nic nie obchodzi.