18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tania nie biegnij...

Halman • 2020-08-12, 03:14

mniemam że to białoruskie korygowanie wyników wyborów....

Justynka99

2020-08-12, 11:19
JebacToGowno napisał/a:

Jeszcze kilka lat i PiS też tak będzie nak***iać do każdego kto na nich nie głosuje. Wspomnicie moje słowa.



Na razie mimo tego, że wybory były poprzekręcane nikt nie protestował. Białorusini po prostu już zmądrzeli, więc trzeba strzelać. Polakom na razie wystarczy obiecać kilka złotych i w poniedziałek po wyborach obietnice odwołać.

MindBodyLightSound

2020-08-12, 11:26
jak tylko ktoś nie pozwala włożyć sobie do dupy uijnego palca i podrygiwać jak kukiełka, to oczywiście jest 'dyktatorem'. Opłaceni klakierzy podburzają ludzi i wywołują zamieszki, a nam się wmawia, że to totalitarna armia pacyfikuje opozycje. Białoruś nie dała się wkręcić w ściemę z plandemią i jeszcze nie wyginęli jakimś cudem.

Justynka99 napisał/a:

Na razie mimo tego, że wybory były poprzekręcane nikt nie protestował. Białorusini po prostu już zmądrzeli, więc trzeba strzelać. Polakom na razie wystarczy obiecać kilka złotych i w poniedziałek po wyborach obietnice odwołać.



Nie pie**ol farmazonów, masz dowody na poparcie swoich 'oskarżeń'? Czy za dużo telewizji?

Justynka99

2020-08-12, 11:50
MindBodyLightSound napisał/a:


Nie pie**ol farmazonów, masz dowody na poparcie swoich 'oskarżeń'? Czy za dużo telewizji?



Jak wciąż nie słyszałeś o fałszerstwach takich, jak nie wysłanie kart do głosowania osobom uprawnionym, sfałszowanych kartach wyborczych (bez pieczątki), oszustwach TVP, aresztowaniach kontrkandydatów, czarodziejskich głosowaniach w DPS-ach, czy oszustwach przy liczeniu głosów to chyba Ty za dużo telewizji oglądasz. Niestety tylko jednej.

AN...........or

2020-08-12, 11:59
PS6 napisał/a:

U nas tak przy następnych wyborach



Ludzie skończcie te smuty już pie**olić bo żałosne to się robi. Właśnie przydałby się taki łukaszenka, żeby za pysk tą kretyńską nację trzymać, tak jak Piłsudski kiedyś za ryj trzymał, i był spokój

NataliaW

2020-08-12, 12:16
JebacToGowno napisał/a:

Jeszcze kilka lat i PiS też tak będzie nak***iać do każdego kto na nich nie głosuje. Wspomnicie moje słowa.



Jeszcze parę lat? Wy od paru lat to powtarzacie i nie znudziło wam się takie brednie pieprzyć? Wierzysz w to co piszesz? Narazie to tylko Tusk kazał strzelać do górników. A prowokacje z podpaleniami budki na marszach niepodleglosci to Sienkiewicz Bartek organizował i napierdlaal narodowców. Więc skończ te brednie, nie osmieszaj sie. Bo żałosny jesteś

Justynka99

2020-08-12, 12:20
ANALizator napisał/a:

Ludzie skończcie te smuty już pie**olić bo żałosne to się robi. Właśnie przydałby się taki łukaszenka, żeby za pysk tą kretyńską nację trzymać, tak jak Piłsudski kiedyś za ryj trzymał, i był spokój



Jak jesteś frajerem, który nie potrafi sam zdecydować o swoim życiu to poproś mamę, a nie obarczaj tym całego kraju.

Eknen

2020-08-12, 12:38
MindBodyLightSound napisał/a:

jak tylko ktoś nie pozwala włożyć sobie do dupy uijnego palca i podrygiwać jak kukiełka,



XD to pewnie lepiej mieć w dupie palec Putina ?

janlew

2020-08-12, 13:14
JebacToGowno napisał/a:

Jeszcze kilka lat i PiS też tak będzie nak***iać do każdego kto na nich nie głosuje. Wspomnicie moje słowa.


Tak napie**alają niemcy i francuzi swoich obywateli. Tak napie**alało PO górników czy patriotów. Teraz w Polsce jak się kogoś będzie napie**alać to was lewactwo, lgbt czy inne BLMy i antify. I bardzo k***a dobrze!!!

St...........on

2020-08-12, 17:18
Arathnmor napisał/a:

Wyślijcie tam naszych emerytów drących ryja KONSTYTUCJA



Ja bym wolał moherów śpiewających pieśni pochwalne do Jarosława Polskiezbawa.

janlew napisał/a:

Tak napie**alają niemcy i francuzi swoich obywateli. Tak napie**alało PO górników czy patriotów. Teraz w Polsce jak się kogoś będzie napie**alać to was lewactwo, lgbt czy inne BLMy i antify. I bardzo k***a dobrze!!!



I was betonów pis ,którzy łazicie bez masek :amused:

Justynka99 napisał/a:

Jak jesteś frajerem, który nie potrafi sam zdecydować o swoim życiu to poproś mamę, a nie obarczaj tym całego kraju.



Nie no anarchia tez spoko, niech wygra ten kto ma więcej broni :amused:

HackerAGD

2020-08-12, 17:35
Białorusinów w przeciwieństwie do ukraińców, mi jest żal.

EvilDog

2020-08-12, 17:36
MindBodyLightSound napisał/a:

jak tylko ktoś nie pozwala włożyć sobie do dupy uijnego palca i podrygiwać jak kukiełka, to oczywiście jest 'dyktatorem'. Opłaceni klakierzy podburzają ludzi i wywołują zamieszki, a nam się wmawia, że to totalitarna armia pacyfikuje opozycje. Białoruś nie dała się wkręcić w ściemę z plandemią i jeszcze nie wyginęli jakimś cudem.
Nie pie**ol farmazonów, masz dowody na poparcie swoich 'oskarżeń'? Czy za dużo telewizji?




Jak ja uwielbiam takich debili.

Qrwa, jest stary komuch u władzy który raz wygrał wybory, na następne zaj***ł (dosłownie bo sprawcy się przyznali ) swoich konkurentów , później po prostu nikogo nie dopuszczał i rysował sobie wyniki żeby były jeszcze ładniejsze bo ludzie nie chodzili na wybory . Od 24 lat jest w Białorusi zastój (skąd to wiem ? nie z FB tylko od licznych znajomych z BY i bo sam tam byłem) , ładne drogi, działające kołchozy , czyściutko.... i ch*j , tyle. Młodzi wyjeżdżają bo nie ma sensownej pracy oprócz IT , które jest na wysokim poziomie w Białorusi i to, zazwyczaj Ci co zdobędą doświadczenie sp***alają później za grazicę żeby zarabia kilkadziesiąt razy więcej . I ch*j, dalej żyj jak chcesz.

Ale nieee, to nie możliwe że ludzie mieli poprostu dość (realne poparcie to 15-20 % dla Łukaszenki , bo takie były wyniki w miastach, wsiach i konsulatach gdzie wybory nie były fałszowane ), to na pewno qrwa spisek!!! Żydowski, amerykański , brytyjski (ostatnio u zjebów WHOwski bo łukaszenko nie wprowadził kwarantanny) , na 130 %, bo przecież każdy lubi dyktature , do qrwy nędzy .

Ale mnie wqrwiają tacy debile, zwłaszcza ci prawicowi, "Ostatni bastion normalności, który się nie poddał zachodowi!" to czemu do qrwy niędzy tam nie wyjedziecie , a ludzie sp***alają z tego bastionu ?

Tu są na bieżąco wszytko widać jak to "80% poparcie" wygląda na prawdę dla wszystkich kochających dyrektura postsowieckich zjebów : https://t.me/s/nexta_live?before=7115

P.S.

Aaaaa, odnoscie wszystkich którzy wszędzie widzą tajne ręce służb specjalnych i nych mocarstw. Jeśli takie zero jak ty potrafiło sprzed telewizora przejrzeć te wszytkie tajnie spiski , to po ch*ju są one tajne.

Tyle w temacie

Justynka99

2020-08-13, 14:45
EvilDog napisał/a:

Aaaaa, odnoscie wszystkich którzy wszędzie widzą tajne ręce służb specjalnych i nych mocarstw. Jeśli takie zero jak ty potrafiło sprzed telewizora przejrzeć te wszytkie tajnie spiski , to po ch*ju są one tajne.



No nie galopuj tak, bo te teorie spiskowe tworzy grupa wszechstronnych i genialnych naukowców, którzy tylko w ostatnich latach odkryli, że szczepionki powodują downa, że ziemia jest płaska, że 5G wpływa na pracę mózgu, że naszą planetą rządzą Jaszczuroludzie i wiele innych. Musisz przyznać, że gdyby spisek nie istniał, to te osoby już dawno byłyby nagrodzone Noblem.