18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Talk Show ze skinami i murzynem lata 80'

cocaine.animals • 2013-06-09, 16:44
się pospinali :karate:


Bad_Motherfucker

2013-06-09, 21:11
Velture napisał/a:

murzyn pierwszy zaatakował białego dusząc go ale to białych wyprowadzili ze studia - FUCK LOGIC.



Prawdopodobnie wtórują zasadzie "jak sprowokujesz lamę do tego, żeby Cię opluła, to nie możesz mieć pretensji do zwierzęcia, tylko do człowieka."

Czy jakoś tak... :amused:

mdkingkong

2013-06-09, 21:25
Czy wyście ludzie na głowy poupadali? Słyszeliście ten ściek, jaki wypływał z ust tych skinheadów? Dziwicie się, że Czarny zaatakował? Wy byście siedzieli spokojnie, jakby na was pluto?
Ogarnijcie się, bo ciągle mam Sadisticowców za ogarniętych ludzi, ale trzeba myśleć otwarcie a nie z klapkami na oczach jak koń pociągowy.

BRabbit

2013-06-09, 21:45
"krzesłem go krzesłem!"

tepad.no

2013-06-09, 22:42
mdkingkong napisał/a:

Czy wyście ludzie na głowy poupadali? Słyszeliście ten ściek, jaki wypływał z ust tych skinheadów? Dziwicie się, że Czarny zaatakował? Wy byście siedzieli spokojnie, jakby na was pluto?
Ogarnijcie się, bo ciągle mam Sadisticowców za ogarniętych ludzi, ale trzeba myśleć otwarcie a nie z klapkami na oczach jak koń pociągowy.


Argument rodem z gimbazy. Naruszenie czyjegos ego a naruszenie nietylkalnosci cielesnej to dwie rozne rzeczy. Nawet nie chce mi sie tego tlumaczyc...

ProVVe

2013-06-09, 22:46
mdkingkong napisał/a:

Czy wyście ludzie na głowy poupadali? Słyszeliście ten ściek, jaki wypływał z ust tych skinheadów? Dziwicie się, że Czarny zaatakował? Wy byście siedzieli spokojnie, jakby na was pluto?
Ogarnijcie się, bo ciągle mam Sadisticowców za ogarniętych ludzi, ale trzeba myśleć otwarcie a nie z klapkami na oczach jak koń pociągowy.




Dobra dobra nie pie**ol głupot... Jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia lub jest się zbyt głupim żeby się inteligentnie odgryźć to się zachowuje jak ta małpa... Dlatego pytam się jesteś idiotą i w każdej rozmowie rzucasz się z łapami bo nie rozumiesz większości słów, których ludzie używają w rozmowie z tobą?

tepad.no

2013-06-09, 22:55
thoms0n napisał/a:

Czemu tak się prowadzący spiął na "Jerrego Kinga"? Kto to był? Oświeć ktoś moją ignorancję a dam piwo.



Prosze bardzo. Prowadzacy to Jerry 'Geraldo' Rivera, syn zydowki i portorykanczyka. Niektorzy twierdza, ze urodzl sie jako Jerry River ale (jak to przebiegly zyd) zmienil imie i nazwisko na Geraldo Rivera by zyskac popularnosc wsrod hiszpanskojezycznej publicznosci. Tutaj zrodlo: http://www.snopes.com/media/celebrity/geraldo.asp .

A teraz(niczym MMK) moj komentarz w tej sprawie: nie raz widzialem zyda na zywo czy w roznego rodzaju filmikach. Jak kazdy juz zdazyl zauwazyc zyd nie boi sie niczego tak badzo jak prawdy. Jerry sie wk***il bo ten kolo powiedzial prawde, co Jerremu bylo nie w smak. Gdyby klamal to nasz 'Gonzales' by sie wyluzowal i prowadzil dalej program.

vajron

2013-06-10, 02:33
ProVVe napisał/a:




Dobra dobra nie pie**ol głupot... Jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia lub jest się zbyt głupim żeby się inteligentnie odgryźć to się zachowuje jak ta małpa... Dlatego pytam się jesteś idiotą i w każdej rozmowie rzucasz się z łapami bo nie rozumiesz większości słów, których ludzie używają w rozmowie z tobą?



Haha dobry jesteś :-) internetowy rasista. A jak ktoś Cie nazywa pedałem i p*zdą to mu nic nie zrobisz, żeby nie naruszyć nietykalności cielesnej :D jesteś p*zdą, wiem bo jestem ekspertem od ich wykrywania.

ziemniak1311

2013-06-10, 10:26
powinni powiesic tego murzyna. Najlepiej na lancuchu.