18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Talibowie na siłowni, karuzeli i trampolinie

janjanuszniezbędny • 2021-08-21, 09:32
#Afganistan #Kabul #Talibowie #USA
Stany Zjednoczone opuszczając Afganistan zostawili za sobą dosłownie wszystko. Talibowie na co dzień żyjący w spartańskich warunkach, po raz pierwszy mieli styczność z zachodnią cywilizacją.


McQurwa

2021-08-21, 09:48
k***y wyszły z jaskiń

baronturbina

2021-08-21, 09:52
Niestety szmatoglowi są mniejszymi zwierzętami niż BLMy.

Heliar

2021-08-21, 10:39
Filmik był by lepszy bez tych napisów, da się je jakoś wyłączyć? :-/

bigkaban1 napisał/a:

ty tak powaznie??



I ja też. Oni po prostu tacy są i demolują wszystko co im obce, a BLM to całkowity regres

baronturbina

2021-08-21, 10:44
Heliar napisał/a:

Filmik był by lepszy bez tych napisów, da się je jakoś wyłączyć?
I ja też. Oni po prostu tacy są i demolują wszystko co im obce, a BLM to całkowity regres


Szmatoglowi demolują i niszczą w imię jakichś swoich chorych zasad. BLM’y to po prostu ameby.

bigkaban1 napisał/a:

ty tak powaznie??


Ale wodze ze TVP przeglądasz wiec nie wyrażaj tu zdania jak cię proszę.

SupremeLeader

2021-08-21, 10:45
To jest ch*j, najciekawsze że hamburgery zostawiły im tony najlepszego sprzętu wojskowego. Transportery, wyrzutnie rakiet, może k***a nawet abramsy i śmigłowce szturmowe o SCARAch i ARach już nawet nie wspominając. Pal sześć broń ręczną ale chociaż ciężki sprzęt przed odlotem mogli spalić. Wracając do filmiku, to te plastikowe koniki jeszcze nie wiedzą co się odpie**oli po zmroku :lol:

ph5i5

2021-08-21, 11:01
Jeśli ktoś chce dowiedzieć troszkę więcej o początkach talibanu czy ibecnej sytuacji to polecam:




robsonx79

2021-08-21, 11:08
bigkaban1 napisał/a:

ty tak powaznie??



Talibowie prowadzą akcję piarową, mającą pokazać jacy są spoko. Oczywiście, za chwilę, zrobią z okolicy piekło, ale najpierw pójdzie w świat kilka materiałów "ocieplających" ich wizerunek. Co ciekawe, wszystko co wygląda na sympatyczne, nie jest stworzone przez nich - te wesołe miasteczka, siłownie, to wytwory innej kultury, bo oni potrafią tworzyć jedynie zamordyzm.

pitteroo

2021-08-21, 11:12
W sumie to dobrze niech sk***ysyny piaskowe zobaczą co oprócz czym oprócz piasku i broni można się bawić i co tracą będąc takimi zacofanymi pojebami

mlody52

2021-08-21, 12:38
ta siłownia to sabotaż, patrząc, jak oni ćwiczą, można przypuszczać, że sami siebie wykończą

jkubson93

2021-08-21, 12:48
Co za sk***iale małpy. Widać, że wyszli z jaskiń pasożyty.

Gandalf

2021-08-21, 13:02
Zachowują się jak armia Radziecka w 1945 roku prąc na zachód, palić gwałcić i rabować...czyli PGR

marcino_zly

2021-08-21, 13:17
Ja pie**ole, pokazywali to wszędzie.
Kask widać dla większości pozostaje tylko sadol na uzupełnienie wiedzy jak i informacji.
:-P