18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Talent Millera słuchanie suflera

xgregor • 2013-05-01, 18:19
Miller na pochodzie pierwszomajowym


stefan szufla

2013-05-01, 18:26
j***na propaganda jak ja nienawidzę tych politycznych zakazanych mord -.-
pie**oli ze 2,5mln ludzi na bezrobociu, chyba 2,5mln ludzi zarejestrowanych w pośredniaku, jestem pewny że jest o wiele więcej ludzi bez zatrudnienia
Jeszcze ch*j bezczelnie mówi ze SLD potrzebuje silniejszej reprezentacji.
Wypie**olić 90% baranów z Wiejskiej i będzie o niebo lepiej

Qunda

2013-05-01, 18:31
A ty k***o miller czego sie mądrzysz!! Trzeba było coś robić jak byłeś premierem. Wj***łeś nas w tą j***ną unie i sp***oliłeś. Wk***iłem się na tego siwego j***nego ryja. A za tego "suflera" but na ryj. Wk***iłem się!!!!!

brylant1412

2013-05-01, 18:34
po co sk***ysyna dajecie na sadolu

d1abol

2013-05-01, 18:44
Wypie**alac z tym komuchem... :homer:

jacekmatys

2013-05-01, 18:48
Jakby nie patrzeć,teraz,w dobie takiej technologii wszyscy mamy przej***ne.Nawet pierdnięcie wyczają na kamerce w podczerwieni i ci dojebią mandat za psucie świeżego powietrza...

malpigaj80

2013-05-01, 19:16
przypomniał mi sie cytat z filmu
pie**olisz pan jak balcerowicz

Ptoon

2013-05-01, 19:32
Dobrze że ktoś to nagrał. Niech ludzie widzą co to za lewacki, komunistyczny śmieć bez charyzmy. Nawet mu się nie chciało zapamiętać tekstu, który mu ktoś napisał. Tacy jak on tylko chcą się nachapać. Zero idei, zero powołania tylko wadza i pińondze. Macie tutaj zdjęcie grupowe polityków lewicy z 2003 roku.


zonik

2013-05-01, 19:46
Czerwone ch*jee. Aż dziw bierze ze są w parlamencie... :homer:

Jad Kiełbasiany

2013-05-01, 20:04
Mnie bardziej ciekawi dlaczego tak kompromitujący Milera materiał pokazuje TVN? Czyżby reprezentował inną grupę interesów? W każdym razie rzygać się chce, jak się widzi tę czerwoną swołocz, która reprezentuje nasz kraj. :/ Tfu! Raz sierpem, raz młotem!

phobox2

2013-05-01, 21:06
Z tego co ja pamietam to TVN był nielubiany przez ówczesnego premiera Millera za krytyke działań swojego rządu. Zwłaszcze pod koniec kadencji jak "żydowska" GW opisała aferę Rywina.
Wiec sie grzecznie pytam skąd takie głupie pytanie "Mnie bardziej ciekawi dlaczego tak kompromitujący Milera materiał pokazuje TVN?"

Głupio by było gdyby sie okazało że Te złe media nie sa takie złe, co?

dback

2013-05-01, 21:06
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█████░░░░ ░░░█████████████████████████████████████████░░░░░██░░ ░░██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▓░░░░░░░█░ ░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▓░░░▓▓▓▓█░ █░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▓░░░░░░░█░ █░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▓░░░░░░░█░ █░░░░░░░░░░░░████████████████████████████████░░░░██░░ █░░░░░░░░░░░██▓░░██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█████░░░░ █░░░░░░░░░░░█▓▓░░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ █░░░░░░░░░░░█▓░░░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░█░░░░░░░░░██▓░░██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░██░░░░░░░██▓░░██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░██████████████░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

Karny ku*as za całokształt.

wolek14

2013-05-01, 21:09
Poszło na millerowego fejsa :D

malina340

2013-05-01, 21:12
nie spinać się bo i tak ch*ja z tym zrobicie a mu to przejdzie płazem chociaż każdy widzi i cała Polska widzi cała Polska nic nie zdoła a tera cza iść się naj***ć bo majówka :)