18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Takiego jełopa żeście jeszcze nie widzieli...

Halman • 2022-01-03, 13:25

typ skręcił sobie kark przeskakując bramkę, 2 dolce przyoszczędzone...

NafazowanyKoleś

2022-01-04, 01:59
prophetess napisał/a:


Nie każdy jest taki mały jak ty. Ja lekko na palcach ty lekko przygarbiona i bierzesz na stojaka.


prophetess napisał/a:


A ja bym nie chciał w ogóle żebyś mi dała. To ja bym ci dał



prophetess napisał/a:

Dzięki, ale zdesperowana nie jestem




Dokończę za niego myśl bo zdaje się nie do końca zrozumiałaś i odpisujesz coś bez sensu, uwaga:

"...ci dał ch*jA DO RYJA" Nie chciał żebyś ty mu dała tak jak pomyślałaś tylko że on by ci dał ch*ja bo mu bierzesz na stojaka i dalej nie proponuje ci że on ci da dupy tylko że da ci do ryja (a odpisałaś jak na propozycję).


Nie wiem, pomogłem? Jest to jasno wytłumaczone? :amused:

~prophetess

2022-01-04, 04:54
NafazowanyKoleś napisał/a:

Dokończę za niego myśl bo zdaje się nie do końca zrozumiałaś i odpisujesz coś bez sensu, uwaga:
"...ci dał ch*jA DO RYJA" Nie chciał żebyś ty mu dała tak jak pomyślałaś tylko że on by ci dał ch*ja bo mu bierzesz na stojaka i dalej nie proponuje ci że on ci da dupy tylko że da ci do ryja (a odpisałaś jak na propozycję).
Nie wiem, pomogłem? Jest to jasno wytłumaczone?



Może i nie ogarnęłam, ale ja na początku sugerowałam przejście na czworakach pod bramką, zapewne stąd nieporozumienie.
Mimo wszystko i tak nie jestem zdesperowana by cokolwiek od niego brać, mam partnera i jak trzeba to biorę od niego do ryja, jak to dosadnie ująłeś ;-)

ra0mir

2022-01-04, 10:32
prophetess napisał/a:

Dzięki, ale zdesperowana nie jestem



Ale ja jestem ;)

mocnymarcin5

2022-01-04, 12:23
Z tego co widać to gość skończył jako trup