topic

plastic

2021-05-04, 19:06
taki koles to jest dokladnie to samo, co BLM dla normalnych, pracujacych i zdrowych psychicznie murzynow. to to samo so lgbt dla normalnych, nie narzucajacych sie nikomu pedałów.
inflacja pojeciowa to zmora wolnego dostepu do mediow. jeszcze kilka takich filmow i ludzie beda z gory olewac temat, na czym ucierpia ofiary.

ANALizator napisał/a:

ja tam pedofili szanuje, mają jaja żeby spróbować zakazanego owocu, zatopić się (czasem dosłownie) w temacie taboo

ty jeszcze na wolnosci??? o.O

youzeck1984

2021-05-04, 19:45
Mam nadzieje że ktoś Ci rozjebie łeb, Ty pajacu pie**olony.

JaTylkonaChwile

2021-05-04, 20:09
spuscil wpie**ol kolesiowi, tak, ze tamten sikal krwia... a jak koles podszedl do bramy to zjeb sp***olil w dwie sekundy :D taki waleczny :D heheh

Tuco

2021-05-04, 20:37
Halman napisał/a:

na ch*j te prywatne żale świra tutaj?

świra - to jedno mi się mocno w całości uwypukliło. To nieśmiałe tonowanie głosu na giroja. Ciekaw jestem ile prób było, zanim się eunuch zagrał.
Liczyć na sprawiedliwość sądów i gitów, zamiast po cichu samemu pederastę doj***ć. Co się k***a z ludźmi stało...
Znam inną ciekawą historię, względem której czuję się względnie upoważniony do pochwalania samosądów. Nie będę jej wywlekał - ważne żeby ten wątek umarł śmiercią naturalną. Jest jak piszesz - na ch*j.

~T3RMINATOR

2021-05-04, 20:46
Zwyczajny frajer który chce błysnąć i zniszczyć czyjeś dobre imię.

MordaWKubełSzmato

2021-05-04, 20:52
sprawa wygląda tak: gościu ogółem jest nieźle pokręcony psychicznie i rodzina go wyj***ła z domu bo sprawiał problemy, więc kolesiowi się znowu coś uj***ło i teraz robi ze swojego starego wielkiego pedofila przez tą akcję. I z tego co mi wiadomo to nie pierwszy jego wybryk, ba nawet na jego kanale jest piękny pokaz jego inteligencji

Tuco

2021-05-04, 21:21

Karmazon

2021-05-04, 21:26
Przejrzałem kilka filmów tego zjeba i zajebiscie mi przypomina tego co kiedyś chciał na poczcie iść do pomocy społecznej i "zrobić striptiz"

marcino_zly

2021-05-04, 21:26
ANALizator napisał/a:

ja tam pedofili szanuje, mają jaja żeby spróbować zakazanego owocu, zatopić się (czasem dosłownie) w temacie taboo

Napisz to na koszulce i idź na miasto.
Nie bój się. Tu szczekasz to dawaj na podwórko!

:evil:

Sawix

2021-05-04, 21:37
filmuje go zamiast go zaj***ć

Noside

2021-05-04, 21:50
Karmazon napisał/a:

Przejrzałem kilka filmów tego zjeba i zajebiscie mi przypomina tego co kiedyś chciał na poczcie iść do pomocy społecznej i "zrobić striptiz"

Pietrek Kogucik, Adasiu. Na Morence. Morenka słit najt. O tak dobrze, z Gremlinem.

Heliar

2021-05-04, 21:55
Jakiś pedał w rurkach wywleka swoje żale. Czekam na wersję hard z tym czubkiem.

NiemiecWaszPan

2021-05-04, 22:13
Jakiś upośledzony koleś, któremu ewidentnie brakuje piątej klepki, albo choruje na schizofrenię i urojenia, nachodzący ludzi i od którego odwróciła się nawet rodzina.

Na ch*j takie gówno promujecie tutaj i po ch*j admin ten syf wrzucił na główną?!

PietiaGoras

2021-05-04, 22:22
marcino_zly napisał/a:

Napisz to na koszulce i idź na miasto.
Nie bój się. Tu szczekasz to dawaj na podwórko!

Dobry pomysł. Ja kiedyś zamówiłem sobie koszulkę z podobizną Kasi Waśniewskiej (fotka z sadu, gdzie puszcza oczko) i napisem "I ♥Katarzyna W. i jakoś nikomu nie wpadło do głowy, żeby mnie skarcić :roll:

marcino_zly

2021-05-04, 23:13
PietiaGoras napisał/a:

Dobry pomysł. Ja kiedyś zamówiłem sobie koszulkę z podobizną Kasi Waśniewskiej (fotka z sadu, gdzie puszcza oczko) i napisem "I ♥Katarzyna W. i jakoś nikomu nie wpadło do głowy, żeby mnie skarcić

Życie cie karci. To że zamówiłeś to jedno.
Co dalej?
Wisi na ścianie?