18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

piter1729

2022-02-06, 20:42
Co to tu robi? Na jakieś forum dla psiarzy z tym szajsem!

wizzPL

2022-02-06, 20:56
w polsce ostatnio jest bum na te psy - iiii masa osób oddaje te psy bo sobie z nimi nie radzą

Bobiczek

2022-02-06, 21:34
A mój shih tzu nawet nie wie gdzie kiełbasę rzuciłam :-|

suborg

2022-02-06, 22:27
Taki chłam na głównej a porządne tematy do sucharów trafiają. Tak trzymać.

mi...........pl

2022-02-06, 22:31
No i po co to? Chinole już nawet psa na drzewo naucza wchodzić aby być najlepszymi na Świecie. Gdzie to ma koniec?

Zmiksowana

2022-02-06, 23:30
asan85 napisał/a:

Przerośnięta wiewiórka....a tak serio to żeby psa tak wytresować to trzeba go katować jak niedźwiedzia w cyrku....i do tego po 3 latach pies jest powykręcany jak polski tupolew na smoleńskim lotnisku



Tych katować nie trzeba, one chcą pracować ile wlezie żeby nie zwariować. Niestety czasami najpierw robią a później myślą i wpadają w bariery albo skaczą z miejsc, z których nikt nie powinien skakać :D

bosch86

2022-02-07, 00:32
Takie tam...

... gówno :roll:

atomboy

2022-02-07, 00:42
aż mi się przypomniało nie tak dawno temu, 4lata jakoś tak wracałem z rynku w krk przypalętał się pies do mnie i kumpla szczekał i tak okrążał. Warczał a my mieliśmy gaz ze sobą. wypsikaliśmy bydlaka i odeszliśmy. SIę okazało po kilkunastu metrach, że to pies mend się urwał i nasz oznaczał :D .

Tak byliśmy zjaranie i nie nie mieliśmy niczego przy sobie. Szkoda psa bo wykorkował tego dnia jakaś alergia no i grzywna... nie obrona czy coś tylko znęcanie się nam wlepili. Także ten.. nie lubię psów.

Manolito666

2022-02-07, 01:09
radek225 napisał/a:

Komuś się poj***ł sadol z forum kynologicznym. j***ć pchlarza, mam nadzieję, że go ciężarówka pie**olnie.



I ja tak sądzę

freddy.krueger

2022-02-07, 03:51
BundyR napisał/a:

Co to tu k***a robi



I pisze to typ który wstawia zdjęcie kota z wiewiórka :samoboj: Ogarnij się hipokryto !!!

Fx12

2022-02-07, 09:14
wizzPL napisał/a:

w polsce ostatnio jest bum na te psy - iiii masa osób oddaje te psy bo sobie z nimi nie radzą



w materii pokręcenia malinoisy są równie nieprzewidywalne co te wszystkie pomioty staford-bul-terierów i reszty zakwalifikowanej przez użytkowników tego serwisu do odstrzału. Pies który MUSI cały czas pracować, być trenowany, szkolony i mieć non-stop zajęcie. Dlatego ich przeznaczenie to służba w siłach porządkowych, policji itp. Rasa psów która błyskawicznie obróci się przeciwko właścicielowi i jego rodzinie jeżeli ten tylko choć trochę zaniedba codzienny hamonogram pracy z psem. Psy bardzo inteligentne, pojętne, bystre i niesamowicie sprawne ale wymagające maximum poświęcenia ze strony trenera/opiekuna. Zostawione samym sobie błyskawicznie podejmą próbę zdobycia pozycji samca alfa w środowisku a wówczas stają się potwornie niebezpieczne w stosunku do jednostek słabszych, np dzieci.

XayetunoU

2022-02-07, 10:51
to nie jest jutup czy tiktok, wez z tym wyjdz bo to jest sadol

Exclip

2022-02-07, 11:19
Stare. Trening policyjnycn psow. Sie strony pomylily, tonie twoj tik srok.

kmiecioslaw napisał/a:

Wyr*chałbym tego psa



On ciebie tez.