18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Takie tam potrącenie w Wyszkowie

~Mieszek_Kiler • 2013-01-23, 14:02
Nadal twierdzę, że przez jezdnię powinno przechodzić się po pasach :roll:



Zero znieczulicy

Edit:

Jednak tam przejście było :-/

niejakub

2013-01-23, 14:20
Kierowca chyba nic nie zauważył i pojechał dalej ;) :wodka:

onion

2013-01-23, 15:18
Przynajmniej miał miękkie lądowanie, hehe.

herbalix

2013-01-23, 15:27
jeden głupek, że w taką aurę, w takim miejscu tak zapie**ala, a drugi też nie lepszy jak myślał, że go będzie widać zza tego dostawczaka. powinien najpierw łeb wystawić, ale jak się nigdy za kółkiem nie siedziało, to skąd można o tym wiedzieć...

Fa...........um

2013-01-23, 15:38
Hehe capoeira :amused:

~Conscribo

2013-01-23, 15:43
herbalix napisał/a:

jeden głupek, że w taką aurę, w takim miejscu tak zapie**ala, a drugi też nie lepszy jak myślał, że go będzie widać zza tego dostawczaka. powinien najpierw łeb wystawić, ale jak się nigdy za kółkiem nie siedziało, to skąd można o tym wiedzieć...



znajoma łeb wystawiła to jej drugi dostawczak jadący z przeciwka pół twarzy zgarnął lusterkiem i do tej pory jak warzywko w szpitalu leży.
nie przewidzisz wszystkiego niestety

herbalix

2013-01-23, 16:31
Cytat:

znajoma łeb wystawiła to jej drugi dostawczak jadący z przeciwka pół twarzy zgarnął lusterkiem i do tej pory jak warzywko w szpitalu leży.
nie przewidzisz wszystkiego niestety



wiesz, nie brakuje też filmików, jak ktoś stoi sobie spokojnie na przystanku i nagle jeb i się nawet nie zorientuje, że umarł także masz rację - nie przewidzisz wszystkiego. ale większość sytuacji jesteś w stanie przewidzieć, trzeba tylko myśleć. imho bycie dobrym kierowcą (czy nawet ogólnie rzecz biorąc - uczestnikiem ruchu) polega w większości właśnie na umiejętności przewidywania.

adamssson

2013-01-23, 21:37
Ja rozumiem że kierowca białego busa myślał że to reklama cyrku

Pizkes

2013-01-23, 22:10
@Up You've made my day :D

ziomka22

2013-01-24, 01:25
Mnie bardziej ciekawi, dlaczego operator kamery nie zostawił zbliżenia i nie obserwował co się dzieje, tylko przestawił kamerę na panią Krysię w kiosku Ruchu...

Korliki

2013-01-24, 11:44
Zero znieczulicy chyba maximum

Segor

2013-01-24, 15:05
ziomka22 napisał/a:

Mnie bardziej ciekawi, dlaczego operator kamery nie zostawił zbliżenia i nie obserwował co się dzieje, tylko przestawił kamerę na panią Krysię w kiosku Ruchu...


Myśle ze program, który jest wspomnianym przez Ciebie operatorem nie miał zaimplementowanego wykrywania sztuczek cyrkowych i dlatego dalej wykonywał swój stały cykl...

straatveger

2013-01-24, 15:05
buty nie spadły, a chłop żyje - mit potwierdzony :)