18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

CatBurger

2014-02-12, 23:02
Nie wiem czy też tak macie, ale ostatnio zaczyna mnie boleć coraz bardziej rozszerzające się bezmózgowie...
Jesteśmy w dobie internetu i mamy praktycznie dostęp do nieograniczonej wiedzy w przeciągu kilku sekund.. tak czy owak, większość z nas kończy na odmóżdżających stronach...

Wchodzę sobię na takiego sadistica i co widzę?
1) artykuł o Trynkiewiczu,
2) homopropagandy, Grodzką , LGBT itp,
3) mama Madzi,
4) rzetelne przedstawienie ch*jowej sytuacji w Polsce,

oczywiście punkt 1,2,3 zgarnia najwięcej piw, milion stron komentatorzy... natomiast pozycja 4 ledwie dobija do kilkunastu piw + 1 strona komentarzy..

Zastanawiam się skąd ta ignorancja ?
Pomijając fakt agresji wobec samych siebie, jaka często tutaj panuje...
"Pedał do komory gazowej", "Hitler dobrze robił tępiąc.... " - krew mnie zalewa jak ktoś używa takich słów... Mój pradziadek zginął w Oświęcimiu, nawet nie chce widzieć jaki strach czuli ludzie, którzy się tam znajdowali... ale jakiś pieprzony gimbus rzuca używa takich słów jak zwykłe " siema " :-|


Uważam, że nasz naród wycierpiał wystarczająco... jesteśmy teraz młodym i silnym społeczeństwem, przyszłością tego narodu... zacznijcie myśleć samodzielnie i zdajcie sobie sprawę jak bardzo jesteście manipulowani przez media...
Gdzieś tam wierze, że jesteśmy narodem jedynym w swoim rodzaju... tylko trzeba się otrząsnąć z tego medialnego gówna i w końcu zrobić porządek w Rządzie(!) - nie dajmy się r*chać na każdym kroku!