18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Takich murzynów to ja szanuję!

pitnixiki • 2021-04-30, 13:44
jak w tytule! :mrgreen:


C0C0JUMBO

2021-04-30, 14:34
W zasadzie to dorosły murzyn jest na poziomie 12 latka z przed 20 lat. W zasadzie wszystko się zgadza. Odpowiedni poziom i zacofanie. :-D

T3RMINATOR

2021-04-30, 14:37
O h*ju złoty klasyk jest tylko jeden.


dżonyłojlker

2021-04-30, 14:40
Arksen napisał/a:

pracujące cygany



O k***a :ubawdolez:

mygyry

2021-04-30, 15:01
pitnixiki napisał/a:

Murzynów są dwa rodzaje ten który szanuje polaków i polskę uczy się języka gość ma swój kanał i opowiada o naszym kraju albo coś ala BLM takich nawet ja nie szanuję ale idź dalej żyć w swoim zerojedynkowym świecie



Wrzuciłeś rapującego po polsku murzyna to wyrażam zdanie na temat rapującego murzyna, jeżeli chciałeś go reklamować, bądź jesteście w związku to ch*j mnie obchodzi.
Mówisz o moim zerojedynkowym świecie podczas, gdy dostrzegasz tylko dwa rodzaje murzynów czy 0 i 1, gratuluję logiki.
(a temat chojowy i bez sensu)

Smartghetto

2021-04-30, 15:12
@up up up up Więcej luzu pseuduointeligenci - covidowe baranki.

rzeznianumer5

2021-04-30, 15:16
Nie czaję za co. Że pokwęczał do kamery czy że dupe wyciera włosami i szanuje lasy czy ki ch*j?

Recydywista

2021-04-30, 15:20
pitnixiki napisał/a:

Widzę że bardzo lubisz robić z siebie błazna kolego.! Wykop przejeła lewica - wpuszczajmy murzynów, każdego, facet może urodzić dzieci a tutaj widzę prawaki same, kościółek kochany i murzyn jest zawsze zły. Może warto być centrystą jak ja? Krytykować obie strony i widzieć plusy i minusy obu stron?
Idź pochwal się mamusi jak pięknie umiesz hailować!



O proszę, lewus uważający się za centryste . Tfu ci na ryj

pitnixiki

2021-04-30, 15:27
Recydywista napisał/a:

O proszę, lewus uważający się za centryste . Tfu ci na ryj



tak to jest kiedy lewusy mnie nie chcą bo prawak a prawaki bo lewus :-D

Mam gdzieś Was, każdy normalny człowiek to centrysta, YEA



:-)

htp

2021-04-30, 15:44
pitnixiki napisał/a:

tak to jest kiedy lewusy mnie nie chcą bo prawak a prawaki bo lewus
Mam gdzieś Was, każdy normalny człowiek to centrysta, YEA



Masz piwo i nie dyskutuj, jak nie masz partnera do dyskusji.
Ja zawsze miałem poglądy liberalno- prawicowe, ale tu się dowiedziałem, że jestem lewakiem.

żmij

2021-04-30, 16:11
pitnixiki napisał/a:

klasyki hip-hopu



Oksymoron. Ze wskazaniem na "moron".
Nie pozdrawiam.

htp napisał/a:

Masz piwo i nie dyskutuj, jak nie masz partnera do dyskusji.
Ja zawsze miałem poglądy liberalno- prawicowe, ale tu się dowiedziałem, że jestem lewakiem.



A Ty milcz już, lewaku.

pitnixiki napisał/a:


Takich murzynów to ja szanuję!


Ja zaś takich :






torturant

2021-04-30, 17:02
Podchodzi kelner do stolika, przy którym siedzą: mulat i murzyni.
Zwraca się do mulata: "Czy coś podać najjaśnejszy Panie ?"




PękniętySłoik

2021-04-30, 18:10
pitnixiki napisał/a:

tak to jest kiedy lewusy mnie nie chcą bo prawak a prawaki bo lewus
Mam gdzieś Was, każdy normalny człowiek to centrysta, YEA



Nie pasujesz tutaj chłopaczku. Lepiej wracaj na ten wykop.

Pscolekk

2021-04-30, 19:09
mygyry napisał/a:

Mam szanować murzyna za polskie rapsy? Jak ja nawet Polaków za polskie rapsy nie szanuje...



To się nie dziw że nie masz kolegów oprócz burka z dzielni i Pana Zenka.... Jak dla mnie Dyngus się sprawdził... Możecie razem zrobić challenge, jak taki jesteś piękny, Książe Rysiu... Btw, tam leżą butelki po Ptysiu, weź sobie

daymaker

2021-04-30, 19:24
Ja akurat nie słucham rapsów, ale akurat Paktofonika i ich utwory że tak to nazwę w swoich treściach miała przekaz i pewnego rodzaju oryginalność i szczerość. Wszyscy oczywiście tutaj się podniecacie śmiercią Magika , co w zupełności rozumiem mając na względzie charakter tego portalu, ale zwróćcie uwagę na to że współczesny rap to głownie dupy, chlanie i ćpanie i obnoszenie się ze swoim majątkiem... oni mieli pewnego rodzaju pasję w tym co robili i za to należy im się szacunek.


mygyry

2021-04-30, 19:28
Pscolekk napisał/a:

To się nie dziw że nie masz kolegów oprócz burka z dzielni i Pana Zenka.... Jak dla mnie Dyngus się sprawdził... Możecie razem zrobić challenge, jak taki jesteś piękny, Książe Rysiu... Btw, tam leżą butelki po Ptysiu, weź sobie



Weź mi to napisz po polsku, bo po blokowemu nie rozumiem.