18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Takich gangusów to lubię....

Halman • 2024-04-12, 22:44

umierają szybciej niż myślą...

panar3

2024-04-12, 22:50
No i to ja rozumiem, nie rozumiem tylko czemu mają taką gównianą amunicję... bandyci się tak nie pie**olą jak tamtejsze policmajstry.

slupczanin

2024-04-12, 22:55
18 strzałów ostrzegawczych uspokoiło typa.

JanXXIV

2024-04-12, 22:56
Haha "Ow, oh god, really"

Veni_Vidi

2024-04-12, 22:58
panar3 napisał/a:

No i to ja rozumiem, nie rozumiem tylko czemu mają taką gównianą amunicję... bandyci się tak nie pie**olą jak tamtejsze policmajstry.



Co ty pie**olisz? Filmów się naoglądałeś i coś nie pasuje?

pfefe

2024-04-12, 23:01
panar3 napisał/a:

No i to ja rozumiem, nie rozumiem tylko czemu mają taką gównianą amunicję... bandyci się tak nie pie**olą jak tamtejsze policmajstry.


To nie policjant tylko ochroniarz. A amunicję mają gównianą po to żeby nie przestrzeliwać wszystkiego na wylot i nie zabijać postronnych ludzi na lini strzału np stojących za bandytą.

d-_-bE.Prigozhin61

2024-04-12, 23:09
panar3 napisał/a:

No i to ja rozumiem, nie rozumiem tylko czemu mają taką gównianą amunicję... bandyci się tak nie pie**olą jak tamtejsze policmajstry.



Dokładnie. Zamiast z pistoletem to z DSzK powinien wjechać na robotę

Adamsadistic

2024-04-12, 23:25
Pewnie jakby miał większy magazynek to by i dwa wystrzelał bo nie wiadomo co ziomek ma we krwi

Gregor1494

2024-04-13, 00:22
na początku myślałem że to Rutkowski

TwójCzarnyPan

2024-04-13, 00:30
Żaden gangus, po prostu klient, co za bardzo przykozaczył. Tak wyglądają skutki swobodnego dostępu do broni. Ochroniarz musi wpakować w delikwenta dla własnego bezpieczeństwa cały magazynek zanim ten zrobi to samo.
Podobnie gangus. Zastrzeli cię prewencyjnie zanim ty sięgniesz po klamkę. Zajebiście, nie? Uczcie się, dzieciaki. Dostaniecie broń do łapy i skończycie jak on.

Zbysław

2024-04-13, 00:31
Nie był sam Na koniec wołał biliego

Oker_walker

2024-04-13, 00:34
Zasada jest taka że wyciągając broń masz być gotowy do oddania strzalu/cios a nie pajacowania a to filmik instrukta
Żowy jak tego nie robić.

Machol

2024-04-13, 00:45
Oker_walker napisał/a:

Zasada jest taka że wyciągając broń masz być gotowy do oddania strzalu/cios a nie pajacowania a to filmik instrukta
Żowy jak tego nie robić.



Dokładnie - wyciągasz broń = po to, żeby jej użyć, a nie żeby powiększać sobie ego/fiuta.

krzylo

2024-04-13, 01:03
TwójCzarnyPan napisał/a:

Żaden gangus, po prostu klient, co za bardzo przykozaczył. Tak wyglądają skutki swobodnego dostępu do broni. Ochroniarz musi wpakować w delikwenta dla własnego bezpieczeństwa cały magazynek zanim ten zrobi to samo.
Podobnie gangus. Zastrzeli cię prewencyjnie zanim ty sięgniesz po klamkę. Zajebiście, nie? Uczcie się, dzieciaki. Dostaniecie broń do łapy i skończycie jak on.



Glupoty piszesz. Gdyby gosc nie wyjal pistoletu, to nic by sie nie stalo, najwyzej dostalby pala po plerach, a od tego sie nie umiera zazwyczaj. Jak siegasz po bron, to tylko, zeby jej uzyc.