18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Taki przedmiot to ja rozumie....

manta__1 • 2011-03-01, 13:43


ciekawe jaką młody ma ocene

Szersz

2011-03-01, 18:53
Klapki Mojżesza napisał/a:

Nie rozumie tego.



Kto? Wytłumaczę.

Neiwiem

2011-03-01, 19:27
tribib napisał/a:

k***a won do szkoły przychlaście za te twoje "rozumiE" :idzwch*j:




a nie przypadkiem "TO twoje"? :homer:

Kobyle Caco

2011-03-01, 19:43
W jetsonach nie ma murzynów

Dobra przyszłość, nie?

Klapki Mojżesza

2011-03-01, 19:58
Szersz napisał/a:



Kto? Wytłumaczę.


Troszkę nie załapałeś sarkazmu ale spoko.

Faust

2011-03-01, 20:52
palcóweczka to nic ważnego?! jak oni uczą w tych szkołach ze dzieci nie chcą chodzić na tak ważne przedmioty

wieszzeniewiesz

2011-03-01, 20:54
Aaaa to już wiem skąd to dildo ma na łebie

ma...........11

2011-03-01, 21:47
hahaha rozwaliło mnie to :mrgreen: czego to starsza osoba nie wyłapie z bajek :-D

Reos

2011-03-01, 21:54
k***a! Napiszcie mu jeszcze raz że uciekła mu jedna pieprzona literka bo pewnie jeszcze nie załapał!!!

lukasz343

2011-03-01, 22:09
Błędna końcówka w pierwszej osobie liczby pojedynczej takich czasowników jak "umieć" czy "rozumieć", "ja to wię, umię i rozumię" to śmieszny, ale niestety (o zgrozo) coraz częściej spotykany błąd.
W moim przekonaniu bierze się on z przeniesienia zasad koniugacji stosowanych poprawnie w czasownikach, "chcieć" , "musieć". Być może powszechne napiętnowanie błędu językowego popełnianego przez pewną głowę państwa ("nie chcem ale muszem") spowodował u części Polaków powrót do prawidłowej koniugacji tych czasowników. Niestety - w ramach przesadnej troski o to, by nie zostać wyśmianym przez sąsiada, formy "rozumiem", "umiem", "wiem" zaczęły być przez owych "purystów" wymawiane (i pisane!) z błędną końcówką. Wszystko w myśl nieprawidłowo pojętej zasady, że skoro nie mówi się "chcem" tylko "chcę", to nie powinno się mówić "rozumiem" tylko "rozumię" Trochę śmieszne, trochę straszne.

darpan napisał/a:

RozumiEM...k***a...rozumiEM! Polskiego w szkole nie miałeś?


co jak co, ale to akurat :-D dobrze napisał :-D

konkonrad

2011-03-01, 23:02
k***a, zażartować se chciał chłopak a wy już się wymądrzacie po ostatnim zastępstwie na przyrodzie z panią od polskiego...

Rh...........ox

2011-03-02, 02:18
lukasz343 napisał/a:

Błędna końcówka w pierwszej osobie liczby pojedynczej takich czasowników jak "umieć" czy "rozumieć", "ja to wię, umię i rozumię" to śmieszny, ale niestety (o zgrozo) coraz częściej spotykany błąd.
W moim przekonaniu bierze się on z przeniesienia zasad koniugacji stosowanych poprawnie w czasownikach, "chcieć" , "musieć". Być może powszechne napiętnowanie błędu językowego popełnianego przez pewną głowę państwa ("nie chcem ale muszem") spowodował u części Polaków powrót do prawidłowej koniugacji tych czasowników. Niestety - w ramach przesadnej troski o to, by nie zostać wyśmianym przez sąsiada, formy "rozumiem", "umiem", "wiem" zaczęły być przez owych "purystów" wymawiane (i pisane!) z błędną końcówką. Wszystko w myśl nieprawidłowo pojętej zasady, że skoro nie mówi się "chcem" tylko "chcę", to nie powinno się mówić "rozumiem" tylko "rozumię" Trochę śmieszne, trochę straszne.


co jak co, ale to akurat :-D dobrze napisał :-D



No i ch*j, internetowy specjalista-polonista :roll:

Muczoo

2011-03-03, 14:03
Podstawa palcoweczki :D ,a profil rozszerzony ? :D

Nemayu

2011-03-06, 16:55
lukasz343 napisał/a:

Błędna końcówka w pierwszej osobie liczby pojedynczej takich czasowników jak "umieć" czy "rozumieć", "ja to wię, umię i rozumię" to śmieszny, ale niestety (o zgrozo) coraz częściej spotykany błąd.
W moim przekonaniu bierze się on z przeniesienia zasad koniugacji stosowanych poprawnie w czasownikach, "chcieć" , "musieć". Być może powszechne napiętnowanie błędu językowego popełnianego przez pewną głowę państwa ("nie chcem ale muszem") spowodował u części Polaków powrót do prawidłowej koniugacji tych czasowników. Niestety - w ramach przesadnej troski o to, by nie zostać wyśmianym przez sąsiada, formy "rozumiem", "umiem", "wiem" zaczęły być przez owych "purystów" wymawiane (i pisane!) z błędną końcówką. Wszystko w myśl nieprawidłowo pojętej zasady, że skoro nie mówi się "chcem" tylko "chcę", to nie powinno się mówić "rozumiem" tylko "rozumię" Trochę śmieszne, trochę straszne.


co jak co, ale to akurat :-D dobrze napisał :-D


http://www.polszczyzna.fora.pl/tropiciele-wiel-bladow,5/rozumie,55.html
Następnym razem wysil się by napisać coś samemu albo wklej źródło

Olo131

2011-04-11, 19:22
Ja was rozumie :) też zamiast polskiego wolałem palcóweczki