18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Taki pro beatbox

mrpinky43 • 2012-10-02, 12:55
A więc, beatboxu nigdy nie za mało :)
Facet nazywa się Reeps One, jest 2krotnym mistrzem Anglii w beatboxie, dwukrotnie uczestniczył w mistrzostwach świata. W Polsce mało kto o nim wie, dlatego post :)
Polecam poszukać gościa na YT, miażdży system.
Nie jakieś gówno Heymoonshakera aka Dave Crowe'a. :mrgreen:

burzuazja

2012-10-02, 23:45
k***a mać, jak sobie przypomnę te stare czasy, kiedy miałem walkman, a w nim kaseta z Eminemem + beatbox Rahzela, ahh łezka w oku się kręci :)


BigosDNB

2012-10-03, 17:59
Hmmm, nie wiem jak można porównywać Reepsa do Beardymana, dwa różne światy. Reeps gra sety klubowe przy użyciu samego majka i różnego sprzętu do ewentualnej poprawy jakości, kiedy to Beardyman sampluje swoje dźwięki i robi tracki live.
Harry (reeps) sam powiedział, że może coś mówić i wybeatboxować, tak jakby obsługiwał dwa różne języki. Jego występy w Sofar Sounds to jedne z najlepszych nagrań, bo nie używa mikrofonu ani żadnych wzmacniaczy, czysta energia. Siedzę w beatboxie jakiś czas i reeps jest jednym z lepszych, jak nie najlepszym beatboxerem jakiego znam. No i jeszcze ten plus, że Harry nadaje na podobnych junglowych i drum and bassowyc falach.
Sprawdzta:


Swoja drogą, koleś w prawym górnym rogu ma zajebiste skarpetki do tych mokasynów

bz...........ue

2012-10-04, 16:54
Jak ktoś nie ma talentu do instrumentu. To ma... k***a! Z beatboxem nic się nie rymuje...

heartless

2012-10-05, 21:48


Myślę, że mamy faworyta.